Odhaľte šokujúce tajomstvá zo zákulisia, ktoré ste nikdy nevedeli o „Liv a Maddie“

Liv a Maddie

Getty Images

Možno sa tomu ťažko verí, ale oficiálne je to už osem rokov Liv a Maddie premiéru. Fanúšikmi obľúbená šou Disney Channel sa dostala na obrazovky 19. júla 2013 a fanúšikovia neveria, ako rýchlo čas letí! Vážne to vyzerá, akoby to bolo len včera, keď diváci sledujú veselé huncútstva Dove Cameron , Joey Bragg , Tenzing Norgay Trainor , Jessica Marie Garcia a Ryan McCartan , a nie je dňa, aby si to nenechali ujsť, TBH.

Keď sa šou v roku 2017 skončila, Dove sa zhováral Teen Vogue o tom, čo dúfala, že si diváci zo série odnesú. Len by som povedala, že ľudské bytosti sú spolu silnejšie, povedala vtedy herečka.Spoliehanie sa na niekoho iného nie je znakom slabosti; ukazuje to silu, že si schopný prijať, že potrebuješ pomoc. Vaša rodina a blízki, ktorých si vyberiete za svoju rodinu, sú najdôležitejšou vecou, ​​ktorou životnú energiu, ktorú okolo seba vytvárate, je váš život, dodala Dove. Liv a Maddie je taká pozitívna, pozitívna show, plná lásky a smiechu. Je zrejmé, že pretože dvojčatá sú tak odlišní ľudia, znamená to, že vás prijmú takých, akí ste, ako prídete, a nesúťažia s okolím. Je to všetko o sledovaní vašej cesty a vašej blaženosti.

Počas práce Dove na šou veľa prešlo do zákulisia, takže Vegánsky zážitok sa rozhodli preskúmať a odhalili sme veľa tajomstiev, ktoré fanúšikovia o sérii pravdepodobne nevedeli! Jedným z veľkých tajomstiev je, že blondínka mala v šou pred hraním dvojčiat úplne inú úlohu.

Liv a Maddie Nezačalo to ako dvojitá show, ale na začiatku som vlastne hral inú postavu a ono nebolo ani jedno z dvojčiat . Spočiatku to bola úplne iná show a trvalo dlho, kým sa dostala tam, kde je, povedala bývalá hviezda Disney Channel Teen Vogue . V skutočnosti na tom pracujem päť rokov, aj keď je to vo vysielaní iba štyri - to je dlhý čas, keď ste mladí.

Fanúšikovia môžu byť tiež šokovaní, keď sa to dozvedia Sofia Carsonová takmer hral v sérii ! Navyše, vedeli ste, že Dove a Ryan mali v reálnom živote dlhodobý vzťah?! Jasné, je toho veľa, čo sa pokazí, keď sa kamery prestanú otáčať. Chcete sa dozvedieť viac neznámych faktov o šou? Prejdite si našu galériu a objavte ďalšie Liv a Maddie tajomstvá zo zákulisia!

ústredná pieseň pestúnov

1 z 9

Tu

Disney Channel/Nicole Wilder

Dove pomohla vytvoriť dvojčatá

Naozaj som si vymýšľal, ako som išiel. Pôvodne som vyskúšal inú postavu a oni ma doslova zavolali na diaľnicu a povedali: „Hej, vyzdvihujeme túto show. Už nie si Alana. Hráte dvojčatá a my na to prídeme. Uvidíme sa v pondelok, “povedala hviezda správy BBC v máji 2021. A ja som bol rád: ‚Čo to preboha ?!‘ Nemali dôkaz, že by som to dokázal. V podstate mi to dali a hovorili: „Dobre, jeden z nich hrá basketbal, druhý je herec a zvyšok je na tebe“ ... doslova som sedel v kancelárii tri mesiace so svojim riaditeľom a každý som písal rozdiel, na ktorý som mohol myslieť. Jeden je ľavák, jeden pravák, ich hlasy sú rôzne.

Dove pokračoval: Existujú príbehy, ktoré nikto okrem mňa nikdy nebude vedieť-ale pretože som ich poznal, boli to v mojej mysli plnohodnotní ľudia.

2 z 9

Liv a Maddie

Disney

Žiadne dvojčatá!

Dove zabila obe svoje úlohy dvojčiat Liv a Maddie Rooney v sérii Disney, ale keď sa zúčastnila konkurzu, show bola úplne iná, ako sme zvyknutí. Získajte toto - pôvodne sa to malo volať Kusy a kúsky , a neboli žiadne dvojčatá!

Nezačalo to tým, že som hral dvojčatá! Keď som teda prišiel na scénu, nemyslel som si, že to dokážem. Bol som nervózny, pretože som neskúšal hrať dvojičky. Vyskúšal som si iba jednu osobu, na začiatku to bola úplne iná show, herečka vysvetlil do Mladý Hollywood v roku 2015. Hral som jedno dievča menom Alanna, ktoré nie je ani Liv, ani Maddie, a ona nemala dvojča - neboli žiadne dvojčatá. Potom, čo sme natočili pilota, išli sme na testovanie a každý nám povedal [čo chce viac]. Takže v deň, keď som zistil, že nás vyzdvihli, boli ako, tiež je to o dvojčatách a vy ste dvojčatá!

3 z 9

Liv a Maddie

Getty Images

Dove takmer nehviezdila

Po náhlej smrti Doveho otca nebola si istá, či chce pokračovať v herectve, takže rolu takmer odmietla.

Rozpadol som sa a spanikáril, pretože som vedel, že si každý bude myslieť, že je to splnený sen, ale mal som skutočné záchvaty paniky, pretože som vedel, že Disney Channel je vec cez noc a môj otec práve zomrel a nesnažil som sa byť vpredu. každého, pretože som sa nedokázal spracovať ani ja, ona priznal sa do TENTO JEDEN v roku 2017. Ale vzlykal som k mame, ktorá mi pomohla zvážiť klady a zápory, a nakoniec som dostal jasné oči, keď som si uvedomil, že Disney Channel je pre deti. A milujem deti. A ja som sa chystal stále pracovať s deťmi. A začal som znova plakať. Pretože aká dobrota, môcť byť niekým pre deti, byť dobrým vzorom, byť staršou sestrou, pretože som nikdy nebol.

4 z 9

Finále série Liv a Maddie

Getty Images

Liv bola ľaváčka

Pochopte to, chlapci-Dove sa rozhodla, že urobí z Liv ľavákov a ona o tom nepovedala ani producentom! Jasné, hviezda to robila dôsledne počas celej šou, než jedného dňa odhalila novinky tímu!

Spadli nám na to čeľuste, jeden z predvádzačov, John D. Beck, povedal Len Jared Jr. v roku 2017. [Museli sme] bežať hore k redaktorovi ... traja sme videli toľko strihov všetkých epizód a museli sme si ich všetky znova pozrieť a všetci sme to nepochopili.

Potom sme sa dokonca rozprávali s oddelením rekvizít a v scénach, kde si dievčatá robili domáce úlohy, mali na stole zošity. Je tu jedna, ktorá vyzerá ako škrabka sériového vraha ... a druhá, ktorá mala perfektné srdiečka nad očami. Dove bol úplne oddaný, Ron Hart dodal.

5 z 9

Disney Channel si robí priateľstvo s tým, ako vyzerajú teraz

Disney Channel

Dove a Ryan randili mimo obrazovku

Keď sa costars v reálnom živote prepadli a stiahli svoju lásku z obrazovky, bol to vážne splnený sen. Ale potom, čo sa rozišli, veci sa trochu zamotali po ich rozdelení.

6 z 9

Jessica Marie Garcia Liv a maddie

Getty Images

Jessica Marie Garcia bola oveľa staršia ako jej postava

Áno, môže mať hral v šou stredoškoláka , ale v skutočnom živote mala v skutočnosti 27 rokov, keď mala šou premiéru! Páni, kto to vedel?

7 z 9

liv-and-maddie

Disney Channel

Sofia Carson vyskúšala

Nájdite si chvíľu na to, aby ste si predstavili, ako odlišná by bola show, keby bola Sofia bol obsadený ako vedúci a nie Dove ! No, takmer to tak bolo!

V rozhovore s Kozmopolitný , Sofia začala hovoriť o konkurze na Liv a Maddie . Vysvetlila, že potom, čo si túto rolu vyskúšala, vtedy za ňou prišiel Disney Potomkovia ! A zvyšok je história.

8 z 9

aká bola posledná epizóda jessie
liv-and-maddie-dvojčatá-5

Getty

Dove Had Stunt Double

Zoznámte sa Shelby Wulfert - Doveho kaskadérsky dvojník, ktorý ju vyplnil takmer vo všetkých scénach, kde vidíte Liv a Maddie súčasne. Jasné, spolu so Shelbym používali aj uhly kamery a špeciálne efekty, aby to vyzeralo, že Dove je na dvoch miestach naraz.

9 z 9

Vystúpenia celebrít Liv a Maddie a celebrít

Disney Channel

Toľko hosťujúcich hviezd!

V priebehu štyroch sezón, v ktorých show prebiehala, bolo veľa epických hosťujúcich hviezd Laura Marano , Debby Ryanová , Cameron Boyce , Audrey Whitby , Jordan Fisher , Peytonov zoznam , Skai Jackson , Maia Mitchell a viac!