Odhaľte časovú os randenia Ashley Bensonovej: od Cara Delevingne po bývalých plamienkov

Ashley Benson Časová os randenia

Getty Images

V priebehu rokov, Ashley Benson bola spájaná s niektorými dosť známymi tvárami, ale pokiaľ ide o to, s kým chodí, Roztomilé mrchy kamenec v skutočnosti rád uchováva veci mimo dosahu verejnosti.

Povedala, že svoje vzťahy väčšinou tajím Cosmopolitan UK v marci 2021. Zjavne si nemôžete pomôcť, keď sa necháte spolu odfotiť. [Ale] takto je to posvätnejšie. Tieto súkromné ​​chvíle sú pre vás a pre vášho partnera a myslím si, že je najlepšie nebyť príliš odhalený a svoj vzťah môžete skutočne chrániť, ak ho nevyužívate.Fanúšikovia vedia, že herečka a modelka Cara delevingne boli spolu viac ako dva roky jeho ukončenie v máji 2020. Toto rozdelenie nie je pre vnútorný kruh Ashely a Cara prekvapujúce, povedal zdroj Život a štýl po správach o rozchode. Ide o to, že nikto nechcel, aby to bola pravda. Bolo im spolu skvele, dynamické duo a každý ich rád mal pri sebe. Preto je to také ťažké.

Po rozchode s modelom Ashley pokračovala v G-Eazy . Boli spolu niekoľko mesiacov - od mája 2020 do februára 2021 - predtým, ako sa na verejnosť dostali správy o ich rozchode. Aj keď nekomentovali svoj vzťah, dvojica sa často fotografovala v Los Angeles a rapper počas rozhovoru s Ashley nazval mimoriadne talentovanou osobou. Zábava dnes večer v októbri 2020.

Je zvláštna, rozčúlil sa G-Eazy. Len ma nadchlo, že môžete mať taký skrytý, špeciálny talent, ktorý svet tak často neuvidí.

Pokiaľ ide o to, prečo duo skončilo tým, že to ukončilo, povedal zdroj Nás týždenne vo februári 2021, že ich rozchod prišiel rýchlo. Ashley a G-Eazy k sebe rýchlo prepadli. Všetko sa pohlo veľmi rýchlo a boli navzájom posadnutí. V poslednej dobe veci nabrali tvrdý spád, povedal zasvätený. Neustále sa hádali a ani pre jedného to nebolo dobré. Ashley je tá, ktorá veci ukončila.

Pred svojimi dvoma prominentnými vzťahmi bola Ashley romanticky prepojená Justin Bieber Je stylistka, jedna z nich PLL costars a herec z Radosť v minulosti. V našej galérii si prezrite kompletnú históriu zoznamovania herečky.

1 z 8

ashley benson a ryan dobré datovanie 2011

Getty Images

Ryan Dobrý

Ryan je najlepšie známy ako stylista Justina Biebera a výkonný producent televíznych seriálov Punk’d . Ashley a Ryan spolu randili v rokoch 2011 až 2016 a potom sa definitívne rozišli.

2 z 8

Ashley Benson Nat Wolff randí v roku 2015

Getty Images

Nat Wolff

V októbri 2015 Ashley a Papierové mestá herca spozorovali, ako sa drží za ruky. Avšak, to bolo tak verejné, ako to pre tých dvoch bolo. Hádame, že veci medzi nimi nakoniec vyprchali, pretože to bol jediný prípad, kedy ich videli spolu!

3 z 8

Ashley Benson Taylor Lautner instagram

Instagram

Taylor Lautner

Potom, čo Taylor randila Taylor Swift v roku 2015 sa hovorilo, že Súmrak cutie vstúpil do vzťahu s Roztomilé mrchy herečka. Okrem niekoľkých fotografií však nie je veľa informácií o ich romantike! Vyzerá to, že buď udržali veci na nízkej úrovni, alebo boli po celý čas len priateľmi.

4 z 8

Ashley Benson Tyler Blackburn PaleyFest 2017

Getty Images

Tyler Blackburn

Ashley a Tyler PLL Postavy Hanna a Caleb mali na obrazovke veľa gólov, takže fanúšikovia začali rýchlo posielať hviezdy IRL. Už roky kolujú zvesti o tom, že sa medzi nimi niečo stalo, keď sa kamery prestali otáčať, a v júni 2019 ich Tyler - ktorý v apríli 2019 vyšiel ako divný - oslovil raz a navždy.

Nikdy sme spolu oficiálne nechodili, vysvetlil v rozhovore s Playboy . Pri navigácii v našom vzťahu-ako spolupracovníci, ale aj ako priatelia-sa niekedy riadky trochu rozmazali. Mali sme obdobia, keď sme sa k sebe viac cítili, ale nakoniec sme dobré púčiky. Tieto fámy nás väčšinou rozosmiali. Ale niekedy by sme si povedali: „Videl nás niekto, ako sme sa tú noc objímali?“ Bola obrovskou súčasťou obrovskej zmeny v mojom živote, takže ju vždy budem považovať za drahú.

Hádame, že tým sa to vyjasňuje!

5 z 8

akord Ashley Benson Overstreet 2012 Teen Choice Awards

Getty Images

Chord Overstreet

Ashley chodila s bývalým Radosť krátko hviezda v roku 2012. Medzi spoločným chodením von a účasťou na viacerých udalostiach na červenom koberci vedľa seba boli veľmi roztomilí, TBH. Prakticky boli dva mesiace neoddeliteľní, než sa rozišli.

6 z 8

ashley benson one call justin thorne hudobné video

YouTube

Justin Thorne

Predtým sa Ashley stala obrovskou hviezdou z PLL , chodila s hudobníkom. Justin bol v kapelách NLT a One Call, a dokonca môžete Ashley zachytiť vo videoklipe One Call k ich piesni Blacklight.

Bola to určite dlhá cesta, ale sme radi, že nakoniec dokázala nájsť svoju skutočnú lásku.

7 z 8

Časová os vzťahu Cara Delevingne Ashley Benson

Instagram

Cara delevingne

Klebety sa začali šíriť po tom, ako ich v máji 2018 spozorovali, ako balia na PDA. Potom sa z nich rýchlo stalo pár cieľov - neustále zdieľanie najroztomilejších fotografií na Instagrame, tryskanie cez seba a podpora práce toho druhého. Fanúšikom však zlomilo srdce, keď na web dorazila správa, že sa 6. mája 2020 rozhodli ísť každý svojou cestou.

Po viac ako dvoch spoločných rokoch V kontakte potvrdila, že herečka a modelka sa oficiálne rozišli, a fanúšikom sa z týchto správ veľmi láme srdce. Povedal zdroj Život a štýl že sa pár začal rozpadať a povedal, že vedia, že pre pár nebolo ľahké rozhodnutie sa nakoniec rozdeliť.

8 z 8

Ashley Benson a G-Eazy: Úplné zrútenie vzťahu

Strelec / MEGA

G-Eazy

Dvojica sa prvýkrát spojila v máji 2020, keď boli prichytení pri hladení vo videu stalo sa to virálnym. Od tej doby bol pár fotografovaný o balení Los Angeles v PDA.

charlie kladie pozornosť bella thorne