Odhaľte všetky celebrity, ktoré sa prvýkrát pobozkali na Disney Channel

celeb prvé bozky na disney

Disney

Niekedy prvé smooch môže byť super romantický, inokedy zase môže dopadnúť úplne trápne - obzvlášť ak ste nútení niekoho prvýkrát pobozkať pred mnohými ľuďmi a kamerami. Jasné, veľa najväčších hollywoodskych hviezd v skutočnosti prvýkrát zamklo pery počas natáčania filmu alebo televíznej šou Disney Channel a niektoré z nich nevyšli tak dobre!

Vziať Dylan Sprouse a Selena Gomez , napríklad. Obaja si dali prvé bozky, keď si počas epizódy zamkli pery Sladký život Zacka a CodyhoOtvorí sa v novom okne., ale k dokonalosti to malo ďaleko.Bol to môj prvý bozk - [a] na kameru! Bol to jeden z najhorších dní v mojom živote! speváčka Bad Liar nedávno odhalil .

Vlastne som sa naklonil, aby som ho pobozkal, a nechal som oči zavrieť príliš skoro a skončil som ako polovica jeho pery. Nakoniec to bol ten najnepríjemnejší bozk na svete. Ale mala som 12, takže to bolo v poriadku a bolo to dobré, povedala tiež TigerBeat .

A nie sú jediní! Prejdite sa našou galériou, aby ste odhalili všetky ostatné hviezdy, ktoré mali prvé bozky na Disney Channel, a zistite, ako dopadli.

1 zo 6

Selena Dylan Kiss

Selena Gomez a Dylan Sprouse

Dylan tiež otvoril zážitok!

Bol som bacuľatý chlapec a dlho som nebol veľmi úspešný u žien, ale myslím si, že môj prvý bozk bol na scéne a myslím si, že to mohlo byť so Selenou Gomez, povedal. Mladý Hollywood slávneho bozku.

2 zo 6

cole sprouse viktoria spravodlivosť bozk

Victoria Justice a Cole Sprouse

Victoriain prvý bozk bol na scéne Suita Life a Zack a Cody tiež! Keď sa v roku 2005 objavila v epizóde, dostala sa k hladeniu Dylanovho brata Cola.

liv a maddie hádžu vŕbu

Bolo to pred živým publikom, takže to bolo super, povedala Popová hviezda! Časopis o bozku.

3 zo 6

peyton-list-prvy-bozk

Disney Channel

allison scagliotti si to prečíta a plače

Peyton List a Kevin Quinn

Peyton mala svoj prvý šmrnc na scéne Jessie so svojim kostarom Kevinom!

Mal som zapnutú prvú bozkávaciu scénu Jessie a bol som nervózny, pretože som bol mladší, a keď ste prvý bozk nedostali v reálnom živote a potom musíte mať prvý bozk na obrazovke a všetci vás sledujú, je to tá najnervóznejšia vec. Hovoril som si: „Čo budem robiť ?!“ Ona povedal .

4 zo 6

jason-dolley-prvý-bozk

Disney Channel

Jason Dolley a Kay Panabaker

Keď Jason prvýkrát zamkol pery, bolo to s Kayom vo filme Prečítajte si to a plačte .

Cvičný bozk bol môj prvý. Bolo to naozaj skvelé! povedal raz.

5 zo 6

Keke Palmer a Corbin Bleu

Disney

Keke Palmer a Corbin Bleu

Keke mala svoj prvý smooch s Corbinom na scéne Skočiť dovnútra!

Corbin Bleu bol môj prvý bozk v živote, povedala herečka Prístup . Mal som 12 a bol ako môj prvý bozk pre televíziu ... Bolo to na perách! Bol som veľmi, veľmi nervózny. Hovoril som si: „Bože, toto je prvá osoba, s ktorou sa bozkávam mimo svoju rodinu.“ Bolo to pre mňa skutočne strašidelné. Urobili sme [scénu s bozkom] asi 20 -krát. Začal som byť skutočne sebavedomý a hovoril som si: „Mal by som mať prvý bozk vo filme? Mám to nechať, aby sa mi to stalo? Možno je to všetko zlé? ‘

6 zo 6

Dove Luke Kiss

Dove Cameron a Luke Benward

Napriek tomu, že Doveho prvý bozk nebol na kamere, stále bol pred mnohými ľuďmi! Pochop to, musela ju uhladiť Oblak 9 costar Luke počas procesu konkurzu!

Museli sme sa pobozkať na konkurze, aby sme dostali svoje úlohy Potomkovia povedala herečka Časopis Seventeen . Bol som taký plachý, chlapci, taký vystrašený. A je ako tento obrovský horský muž, aj keď mal 17 rokov.