Tyler Posey potvrdzuje, že je single po rozdelení od Sophie Ali: „Som veľmi šťastný“

Tyler Posey sa rozchádza so Sophiou Ali

Broadimage/Shutterstock

Vyzerá to ako Tyler Posey je späť na trhu. V sobotu 7. decembra 28-ročný prezradil, že po dvoch rokoch randenia už nie je s Grey's Anatomy herečka Sophia Ali | .

je ľahké s niekým chodiť

Povedal, že nemám priateľku Nás týždenne výhradne u Netflix Fast & Furious: Spy Racers svetová premiéra. Sústredím sa na prácu a len na seba.Keď hovoríme o romantike, bývalý Teen Wolf hviezda odhalila, že si nemyslí, že by mal byť vo vzťahu.

Niekedy narúšam vzťahy. Neviem, či som pre nich určený, povedal predtým, ako priznal, že často cítil tlak na perfektný vzťah založený na tom, čo ľudia vidia vo filmoch a v televízii. Nemyslím si, že by som s tým súhlasil. Je to teda novoobjavená vec a som veľmi, veľmi šťastný.

Ako fanúšikovia vedia, Tyler začal randiť s 24-ročnou herečkou v roku 2017 potom, čo sa stretli pri natáčaní hororu. Pravda alebo odvaha . Keď sa dvojica prvýkrát dala dohromady, herec sa vrhol na Sophiu bez toho, aby v skutočnosti opustil svoje meno. Napriek tomu, že utajili jej identitu, fanúšikovia rýchlo zavolali jeho záhadné dievča ako Sophiu po tom, čo ich oboch zbadali visieť von po nakrúcaní filmu. Pravda alebo odvaha .

Naozaj ju obdivujem, povedal Nás týždenne na akcii v roku 2017. Myslím si, že je mimoriadne talentovaná a skvelá osoba. Veľmi sa ňou inšpirujem a niekedy ma zastraší, na čo nie som zvyknutý. Teraz som nervózny, keď o tom hovorím. Je krásna, skutočne skvelá, má veľa mojich rovnakých záujmov. Áno, v tom by som tiež mohol pokračovať.

Tylerovi nie je cudzie randenie v centre pozornosti. Pred dlhodobým vzťahom so Sophiou bol romanticky spojený s bývalou hviezdou Disney Channel Bella Thorne v roku 2016.

prirodzená farba vlasov ariany grande