Hviezda „TVD“ Nina Dobrev si veselo vyberá medzi bývalým Ianom Somerhalderom a Paulom Wesleym

Hviezda „Upírskych denníkov“ Nina Dobrev si veselo vyberá medzi bývalým Ianom Somerhalderom a Paulom Wesleym

Shutterstock

naozaj zac efron spieval v hsm

Je Nina Dobrev v tíme Damon alebo Team Stefan IRL? V skutočnosti nie je v žiadnom tíme! Jasné, kedy Upírske denníky hviezdy sa pýtali, medzi kým by si vybrala napr Ian Somerhalder a Paul Wesley , odpovedala herečka dosť prekvapujúco.

Po E! Správy znova zverejnila fotografiu bratov na obrazovke, ktorí sa delia o pohár svojho nového podnikania - Brother’s Bond Bourbon - na Instagrame, ako epické stretnutie hercov vyzvali Ninu, aby si vybrala medzi svojimi bývalými, vymyslenými milostnými záujmami.

POV: Ste Elena v #TheVampireDiary. Koho volis napísali titulky k obrázku. Ahoj @Nina ... Rýchle Q.

Úsmevne odpovedala s @novým bourbonom spolu s emodži žmurkajúcej tváre.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dobrá voľba. #CommentsByCelebs

fotky mattyba, keď bol ešte dieťa

Príspevok zdieľaný používateľom Pripomienky Celebs (@commentsbycelebs) 17. augusta 2020 o 15:52 PDT

Ako fanúšikovia vedia, Nina a Ian spolu niekoľko rokov, od roku 2010 do roku 2013, natáčali obľúbenú sériu fanúšikov. Napriek ich rozchodu nikdy medzi exami nebola žiadna zlá krv. V čase ich rozchodu povedal zdroj Nás týždenne že táto dvojica bola dokonalými profesionálmi.

Zasvätenec dodal, že v tom čase budú pokračovať v spolupráci a zostanú najlepšími priateľmi, kde sa vzťah začal.

V roku 2017 sa Nina dokonca prihlásila na Instagram a zdieľala sladké selfie po boku Iana a jeho teraz manželky, Nikki Reedová .

Nemôžem uveriť, ako ten čas letí. Večera na rozlúčku s tímom Somereed! Tak dobre doháňať tieto hlúposti, v tom čase napísala k obrázku.

ktorý hrá naháňačku laboratórnych potkanov

Po svadbe páru v roku 2015 Nina tiež absolvovala svoj krásny obrad.

Už som to povedal predtým, že sme sa nerozišli, pretože sa stalo niečo zlé alebo preto, že tam nebola láska ani priateľstvo. Milujem ho a priateľstvo je stále silné a myslím si, že je skvelý a záleží mi na ňom. A to sa nezmenilo. Áno, sme profesionáli a to je v poriadku. Boli sme priatelia dlho predtým, ako sme spolu chodili, a stále sme, ona vysvetlil E! Správy , späť v deň.