Trisha Paytas tvrdí, že sa vydáva, ale fanúšikovia si to nekupujú

Trisha Paytas sa možno dnes vydá

YouTube

Vo veľmi blízkej budúcnosti môžu existovať svadobné zvony Trisha Paytas ! 25. októbra sa hviezda YouTube nechala poriadne otriasť fanúšikmi a sledovateľmi, keď na svoj kanál zverejnila video s názvom, Budúci týždeň sa vezmem! (vlastne) . Vo videu odhalila svoje plány prejsť sa uličkou v piatok 1. novembra.

Som zasnúbená a všetko sa to stalo veľmi rýchlo, tak rýchlo, že sa skutočne vezmeme, povedala vo videu. Budem sa ženiť budúci piatok 1. novembra. Kaplnka je rezervovaná.Trisha Paytas sa možno dnes vydá

YouTube

Áno, je to tak, Vlog Squad člen sa chystá vydať za svojho tajomného priateľa. Pokračovala v rozoberaní dôvodov, prečo správy tak dlho tajila a hovorila, že jej budúci manžel je v skutočnosti niekto na očiach verejnosti, ale rád zostáva viac súkromný.

Nevedela som, či budem vôbec písať o svadbe, pretože si myslím, že je lepšie mať veci pod pokrievkou, pretože ľudia veci ničia, vysvetlila. Niežeby som bola super súkromná osoba, ale očividne sa s niekým žením a sú trochu súkromnejší. Pokiaľ sú známi, sú dobre známi, ale sú to len súkromné ​​osoby. Aj keď sú verejnými osobami, sú súkromné.

Vo štvrtok 31. októbra - deň pred plánovanou svadbou - sa Trisha prihlásila na sociálne siete a zverejnila odkaz pre fanúšikov a fanúšikov o nadchádzajúcom obrade.

Zajtra sa budem ženiť. Holy s ** t Dobrú noc, napísala do príbehov Instagramu.

Trisha Paytas sa možno dnes vydá

Instagram

Ale od jej veľkého oznámenia sú dokonca aj jej najväčší fanúšikovia skeptickí k legitimite sobášov. Niektorí dokonca špekulujú, že to robí len pre pozornosť a plánuje sa vydať.

Buď sa vezmete, alebo prídete s videom, prečo ste sa neoženili. Hľadač pozornosti, jeden Twitter užívateľ napísal.

Je táto svadba skutočná alebo len pre výhľady? Iba čas ukáže!