Trevor Moran omdlieva, znovu získava vedomie, aby mohol hrať „Sexy a ja to viem“ na filme „X Factor“

Trevor Moran takmer zmeškal svoju chvíľu na záverečnej epizóde konkurzu & apos (27. septembra) na večer & aposs (27. septembra) X Factor . & apos Predčasný 12-ročný mladík trávil väčšinu času v zákulisí v San Franciscu prechádzaním sa a rozprávaním o tom, ako rád sa baví. Tancoval a všeobecne otravoval ostatných ľudí. Dráma vstúpila do hry preto, lebo sa opotreboval a zabudol vypiť správne množstvo tekutín, pretože po vynechaní potravy museli byť privolaní zdravotníci. Ojoj!

PA ho nemohli a nedokázali nájsť, aby ho priniesol na pódium v ​​čase jeho konkurzu, pretože ležal na zemi a opieral sa o hlavu vo svojej biednej, ustarostenej matke a lone. Dieťa bolo bledé a nereagovalo. Na horúcu sekundu to bolo strašidelné a mali sme o neho strach.

Ukázalo sa, že bol dehydrovaný z toho, že sa vypracoval na šialenstvo. Našťastie pre neho dokázal vystúpiť na pódium neskôr popoludní LMFAO & aposs & aposSexy a ja to viem. & apos

noah centineo a angeline appel

Moran so svojimi bočnými ofinami a začervenanými lícami vystúpil na pódium, aby predniesol pieseň. Vzhľadom na zrelý obsah piesne, najmä keď ju spieva 12-ročný chlapec, sme vedeli, že pre nás musí byť pripravený niečo do jazyka.

Moran rapoval a spieval vo vysokom štýle, ktorý znel, že by to bolo ideálne pre detskú rolu v muzikáli na Broadwayi. Dokonca ním krútil. Bolo to zábavné a vtipné.

Simon Cowell mal pocit, že hoci skladba nebola vhodná pre vek, dieťa malo charizmu. Môžete to „falošovať“ alebo predstierať a on nás donútil ísť: „Fúha, čo robí?“ Zozbieral teda reakciu od nás a od rozhodcov dostal štyri prihrávky do ďalšieho kola.

Veľa šťastia, Trevor. A neustále pite vodu.