Hračky R Us Stores by sa mohli vrátiť do USA

Radujte sa, hračky, nás deti všade! Kultový a milovaný reťazec hračkárstiev by sa mohol vrátiť v roku 2021.

V pondelok (16. marca) spoločnosť pre správu značiek WHP Global oznámila, že získala kontrolný podiel v spoločnosti Tru Kids, materskej spoločnosti značiek Toys R Us, Babies R Us a Geoffrey the Giraffe.

Spoločnosť WHP údajne plánuje v Spojených štátoch amerických otvoriť niekoľko obchodov Toys R Us opäť tesne pred sviatočným obdobím 2021.Yehuda Shmidman, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti WHP, tvrdí, že by to mohlo mať formu vlajkových obchodov, vyskakovacích obchodov, letísk alebo mini obchodov v obchodoch iných maloobchodníkov.

Podľa spoločnosti NPD Group Inc. zameranej na prieskum trhu celkový predaj hračiek v USA vzrástol v roku 2020 o 16 percent uprostred pandémie koronavírusov, Associated Press správy.

Podnikáme v brandži a Toys R Us je jednou z najdôveryhodnejších, najdôveryhodnejších a najobľúbenejších značiek hračiek na svete, tvrdí Shmidman. Prichádzame rok, v ktorom práve horia hračky. ... A pre Toys R Us sú USA skutočne prázdnym plátnom.

Spoločnosť Tru Kids kúpila značky a duševné vlastníctvo po tom, čo spoločnosť Toys R Us v septembri 2017 požiadala o ochranu pred bankrotom podľa kapitoly 11. Od získania spoločnosti Toys R Us sa spoločnosť Tru Kids pokúsila oživiť ikonický obchod s hračkami otvorením dvoch vyskakovacích lokalít v Spojených štátoch. Bohužiaľ, obe miesta sa uzavreli kvôli zlej premávke počas pandémie COVID-19.

Pokiaľ ide o ich digitálnu prítomnosť, Target krátkodobo napájal web Toys R Us, ale v súčasnosti sú všetky nákupy na ToysRUs.com presmerované na Amazon.

Viac ako 700 obchodov Toys R Us mimo USA je stále otvorených a spoločnosť WHP tvrdí, že značka stále generuje viac ako 2 miliardy dolárov v globálnom maloobchodnom predaji ročne.