Najlepšie piesne roku 2013

Teraz, keď je rok 2013 ukončený, sa zameriavame na najlepšiu hudbu vydanú tento rok.

Leto nám dalo niekoľko veľkých smečov, vrátane Robin Thicke & aposs & aposBlurred Lines & apos a Daft Punk & aposs & aposGet Lucky. & apos Fall priniesol ďalšie hity, napríklad Miley Cyrus & apos & aposWrecking Ball & apos and Lorde & aposs breakout single, & aposRoyals. & apos

Keď už hovoríme o nových umelcoch, Ariana Grande a Macklemore tiež prispeli k najlepším skladbám roku 2013. Veteránskym hitparádam sa však páči Jeden smer , Bruno Mars a Jay Z tiež vydal tento rok niekoľko úžasných skladieb. Celý zoznam nájdete nižšie. • dvadsať

  'Svätý Grál'

  Jay-Z Feat. Justin Timberlake

  Teraz 43-ročný, uznávaný podnikateľ a manžel jednej z najúspešnejších žien na svete, Jay-Z je na úplne inom mieste, ako začal v rapovej hre. Uznáva túto realitu a uvažuje o tom, ako ďaleko to dotiahol - „Svätý grál“, ktorý obsahuje riekanky o jeho dcére, paparazzoch a jedení “ vanilkové oplátky vo vile . “ Pre prípad, že by pieseň nebola dostatočne horúca, interpolácia Nirvana a nádherná Justin Timberlake Falsetto háčik uzavrieť dohodu.

 • 19

  'Začal od základov'

  Drake

  Ako jeden z najhorúcejších MC v hre, s multiplatinovými platňami a nedávnou cenou Grammy za najlepší rapový album, Drake si vyslúžil právo obzerať sa späť a žasnúť nad jeho úspechom. Ďalším na našom zozname najlepších skladieb roku 2013 je Drizzyho autobiografický film „Started From the Bottom“, ktorý zaznamenáva jeho cestu vyrastajúcu zo skromného prostredia v Toronte až po medzinárodnú hip-hopovú superhviezdu.

 • 18

  „Work Bitch“

  Britney Spears

  Britney Spears dokazuje, že to s & aposWork Bitch a & apos divokým novým singlom z jej pripravovaného albumu stále má. Zatiaľ čo video zobrazuje tvarové a tanečné pohyby značky Brit & aposs, úroveň track & aposToxic & apos je chytľavá. Naše dievča je späť a my sme sa nemohli viac tešiť!

 • 17

  'Spomaľ'

  Selena Gomez

  Selena Gomez tvrdí, že chce ' spomaliť túto skladbu „, ale energická tanečno-popová atmosféra skladby naznačuje niečo iné. Druhý singel z albumu Sel’s No. 1 „Stars Dance“, „Slow Down“ vytvorili producenti „Like a G6“ Kataraky a predstavuje speváčku, ktorá dráždi chlapíka sexi textami, aj keď trvá na tom, že chce veci brať pomaly: “ Vieš, že mi je dobre s resuscitáciou z úst do úst / Dýchaj ma, vydýchni, tak úžasné . “

 • 16

  „Potlesk“

  Lady Gaga nemusí žiť pre potlesk, ale to jej nestačilo a zabránilo jej v vydaní jednej z najlepších skladieb roka. Skladba Electropop od skupiny Mother Monster a aposs je pre speváčku kritikou slávy - starého územia - ale dokáže pripraviť čerstvé texty. Len Lady Gaga sa mohla dostať z porovnania s neoceniteľným umeleckým dielom.

 • pätnásť

  „Baby I“

  Ariana Grande

  Od speváčky narodenej v roku 1993 by sa nemuselo očakávať, že bude mať také ocenenie pre R&B zo starej školy, ale Ariana Grande prenáša nás späť do 90. rokov v albume „Baby I“, druhom singli z jej debutového albumu. Pre väčšiu autenticitu bola pieseň dokonca spoluautorom a producentom najplodnejšieho hitmakera desaťročia, Babyface. Grande sa chváli hlasom a dostane sa do kanála niektorých svojich hudobných hrdinov, ako sú Aaliyah a Destiny’s Child.

 • 14

  'Pravá láska'

  Pink Feat. Lily Allen

  Rovnakým dychom Ružová vyjadruje želanie objať a udusiť svojho manžílek v piesni „True Love“, v ktorej účinkuje nezmyseľná speváčka popisujúca klasiku, nemôže s ním žiť, nemôže žiť bez neho. Britská speváčka Lily Allen dodáva verš, ktorý znie sladko, ale zdá sa, že maskuje skrytú vrstvu zúrivosti, ktorá je odhalená v hudobnom videu, keď je zobrazená ako maniačka na rezanie zeleniny. „Pravá láska“ bola štvrtým hitom skupiny Pink s hitom „The Truth About Love“.

 • 13

  'Najlepšia pieseň Aká kedy bola'

  Jeden smer

  Jeden smer vždy sa dá rátať s tým, že prinesú chytľavú a tempnú popovú melódiu a ich najnovšia verzia nie je výnimkou. V kategórii „Najlepšia pieseň všetkých čias“ 1D nezabudnite na večerný tanec s niekým zvláštnym. Pieseň už zabudli, ale nikdy nezabudnú na dievča. Režiséri pomohli debutovať na piesni č. 2 v USA. Je „Best Song Ever“ skutočne najlepšou skladbou vôbec? Nie celkom, ale ľahko je to jedna z najlepších piesní roku 2013.

 • 12

  'Infarkt'

  Demi lovato

  Demi lovato sa nechce nechať zaľúbiť, ale ťažko odoláva kúzlam jedného konkrétneho chlapa. To je príbeh príbehu „Heart Attack“, hlavného singla z jej ďalšej nahrávky. Podporovaný akustickou gitarou a búchajúcimi elektronickými tlieskadlami ruky, ‘ X Factor ‘Sudca spieva, Zdvihnutie obrany / Pretože sa nechcem zamilovať / Keby som to niekedy urobil / Myslím, že by som dostal infarkt. Náš najobľúbenejší okamih je, keď sa chváli, že pokiaľ ide o chlapov, Môžem ich hrať ako bábiku Ken.

  holubica cameron má dvojča
 • RCA

  jedenásť

  „Fine China“

  Chris Brown

  Chris Brown je moderná doba Michael Jackson na jeho elektro-soulovej singli & aposFine China & apos, kde klape, ' Keď budeš môj, budem štedrý / Budeš nenahraditeľný / Zbierateľná, ako pekný porcelán . “ Od videa až po jeho ad-libbing je úplne jasné, že Breezy mal pri nahrávaní skladby & aposX & apos na pamäti kráľa popu. Dokonca aj plynulý rytmus stredného tempa má návratovú MJ atmosféru, ale stále sa cíti moderne s urgentným sprievodným syntetizátorom a silnými perkusiami. Táto špičková pieseň roku 2013 je groovy tanečný džem, vďaka ktorému vám bude kolísať hlava a klepať prsty na nohách.

 • 10

  'Thrift Shop'

  Macklemore & Ryan Lewis Feat. Wanz

  Macklemore a Ryan Lewis dosiahli prekvapením hip-hopový smeč začiatkom roku 2013 svojou ódou na nájdenie vyradeného pokladu v obchode z druhej ruky. Zatiaľ čo Lewis točí nezastaviteľný rytmus a Wanz poskytuje barytónsky háčik, Macklemore pľuje o skórovaní líščích kožušín, zebrových pyžám, velúrových kombinézach a rozbitej klávesnici. Reprezentant z Seattlu sa zámerne rozhodol v rozpore s typickými hip-hopovými témami, ako je žiť a utrácať milióny ľudí. Vyšlo mu to tak, že fanúšikovia všade prijali hold rozpočtu.

 • 9

  'Demolačná guľa'

  Miley Cyrus

  Miley Cyrus mohla zdvihnúť obočie pomocou & apos We Can & apost Stop, & apos but it & aposs & apos Wrecking Ball & apos, ktorý nás nechá ohromený. Mocnou baladou je Miley v najlepšom: Pásové texty so srdečnými emóciami. Speváčka sa nás snaží presvedčiť o svojom novom vyzretom imidži a pomocou & aposWrecking Ball si nás získa.

 • 8

  „Keď som bol tvoj muž“

  Bruno Mars

  Bruno Mars má veľa výčitiek v relácii „When I Was Your Man“, keď si spomenie na zvláštne dievča, ktoré prešlo k inému chlapovi. Mars spieva, že s ňou nezachádzal zle, ale nevyšiel z cesty, aby sa cítila výnimočne. Mal som ti kúpiť kvety / A držať ťa za ruku / Mal som ti dať všetky moje hodiny / Keď som mal možnosť, on spieva. Skladba bola druhým priamym hitom Top 5 z albumu ‚Unorthodox Jukebox‘ od havajského croonera.

 • 7

  „22“

  Taylor Swift

  Pre štvrtý singel z jej albumu ‘Red’ sa Taylor Swift rozhodla vydať jednu z najpopulárnejších piesní svojej kariéry ’22 ‘, radostnú hymnu o bezstarostnosti, kým je mladá. Robí to práve vo videoklipe, tancuje so svojimi priateľkami, visí na pláži pri západe slnka, odráža sa na trampolínach a párty dlho do noci. Swift to zhrnie: ' Sme šťastní, slobodní, zmätení a osamelí súčasne / je to mizerné a kúzelné.

 • 6

  'Mať šťastie'

  Daft Punk Feat. Pharrell Williams

  Daft Punk & Absencia skončila a francúzske duo je späť vo veľkej miere na & aposGet Lucky, & apos je ich prvý hit od roku 2007. Namiesto toho, aby šiel na EDM rytmy priamo do tváre, získal Daft Punk Pharrell Williams cvaknúť na tomto diskotéke, bezstarostnom džeme, ľahko stráviteľnej a tanečnej melódii nielen pre fanúšikov elektro, ale aj pre milovníkov hudby všeobecne. Po druhom verši, kde Pharrell láskavo rozpráva dámu svojím sviežim hlasom (' Súčasnosť nemá rytmus / váš dar sa neustále dáva '), existuje rozpis zabijakov, ktorý je jednou z najzábavnejších vecí, ktoré sme už dávno počuli.

 • 5

  „Zrkadlá“

  Justin Timberlake

  Kritické prijatie comebackového singla Justina Timberlakea „Suit & Tie“ bolo zmiešané, ale zdá sa, že aj tí, ktorí neocenili retro soulovú skladbu, si mohli vychutnať ďalšiu ponuku JT „Mirrors“. Spevák spieva, že našiel svoju spriaznenú dušu: Je to, akoby si bol mojím zrkadlom / Moje zrkadlo hľadelo späť na mňa / Nemohol som sa zväčšiť / S niekým iným vedľa mňa. Osemminútová trať sa končí tromi minútami falošného varenia, ktoré poslucháčom pripomína, že Justin je stále kráľom moderného soulového popu.

  nebezpečenstvo kapitán muž vs dieťa
 • 4

  'Pobyt'

  Rihanna Feat. Mikky Ekko

  Rihanna je finalistkou nášho zoznamu najlepších piesní roku 2013, nie je známou pozíciou umelca, ktorý zvykne biť na prvé miesto. Normálne nás RiRi núti tancovať, ale „Stay“ je zraniteľná balada, ktorá využíva niečo viac ako klavír a vokály popisujúce mučený vzťah. Táto pieseň predstavuje svet hlasom Mikkyho Ekka, ktorý sa na skladbe podieľal, a predstavuje jedno z najpôsobivejších vokálnych vystúpení Rihanny, keď odhaľuje osobnejšiu a intímnejšiu stránku.

 • 3

  „Rev“

  Katy Perry

  Katy Perry je divoký a divoký na & aposRoar, & apos posilňujúcej skladbe z jej úplne nového albumu & aposPrism. & apos Kto by si & aposve myslel, že dokumentácia temného obdobia v jej živote mohla viesť k tak optimistickej skladbe? „ Som šampión a budete ma počuť revať „je letný slogan. Spojenie Perryho chytľavého popového štýlu so zdravou dávkou lyrickej agresie je magickou formulkou, takže niet divu, že skladba tak rýchlo vystrelila do hitparád.

 • dva

  „Royals“

  Nováčik Pane vtrhli do hitparády so svojím prvým singlom & aposRoyals, & apos. Uprostred piesní oslavujúcich materiálne statky nám novozélandská rodáčka pripomína, že je tu viac a viac ako drahé hodinky - a nastavila to na super chytľavý rytmus. S takýmto debutom sa môžeme & apost počkať, aké ďalšie múdrosti ponúka.

 • 1

  'Rozmazané riadky'

  Robin Thicke Feat. Pharrell + T.I.

  So zvukom výrazne inšpirovaným Marvinom Gaye & aposs & aposGot to Give It Up, & apos Robin Thicke plynulé rozhovory s dámami na jeho smeči & Rozmazané riadky. & Rozmanité skladby T.I. a Thicke & aposs „hej, hej, hej“ humbuk / spoluautor / producent, Pharrell . Spojením jeho lásky k old-school R&B a jeho zdatným lady-killin & apos persona & apos Blurred Lines & apos považuje Thickeho za najlepších 40 najlepších. Pieseň je od svojho vydania neprehliadnuteľná, a to vďaka funky, disco backbeatu, vyzývavým textom a neuveriteľnému hlasu Thicke & aposs, ktorý siaha od bláznivého vysokého falzetu po hlbokú oduševnenú sexi.

Aká je tvoja obľúbená pieseň roku 2013?

Nechýbal nám niektorý z vašich obľúbených z tohto roku? Možno úspešná pieseň od Ružová , zábava. , Baauer , will.i.am alebo Kelly Clarkson ? Zanechajte nám komentár k svojej najlepšej skladbe roku 2013!