Top 10 'X Factor' ZLYHÁ

V tomto zozname zlyhaných Top 10 & aposX Factor & apos odpočítava Coolshippodcast absolútne najhoršie konkurzy z medzinárodnej speváckej súťaže. Niekedy sú to nezabudnuteľní zlí súťažiaci, ktorí si pamätajú najviac, ako si Američania rýchlo uvedomujú s prvou štátnou sezónou & aposX Factor & apos, ktorá práve prebieha. Šou vytvoril Simon Cowell a nachádzajú sa tu aj časti televízneho seriálu vysielaného v Anglicku a Austrálii. V tomto odpočítavaní rozprávame najhoršie konkurzy z celej reality šou - takže sa pripravte na úžasnú zábavu, ktorá vás prevedie ušami, pomocou týchto hrozných konkurzných videí zo zoznamu Top 10 & aposX Factor & apos Fails.

 • 10

  Holly Jervis

  Prvý súťažiaci v našom & apos X Factor & apos fail list je Holly Jervis, ktorý Simon Cowell prezývaný „jaskyňa v ústach“. Napriek tomu, že dala tomuto konkurzu všetko, jediný dojem, ktorý zanechal trvalý dojem, bola obrovská priehlbina.

 • 9

  Ant a Seb

  Ant a Seb sa zúčastnili konkurzu na britskú verziu & aposX Factor & apos s nádejou, že sa stanú ďalšou veľkou vecou. Ich sny sa však po ich zvláštnom speváckom / reggae hype man duete rýchlo zmenili na prach. • 8

  Dan a Venita

  Dan a Venita sú dva dôvody, prečo by & aposX Factor & apos mali viac myslieť na svoje pravidlo „bez vekového limitu“. Starodávni sú milí, ale ich hlasový prejav, hm, nie toľko.

 • 7

  Ariel Burdett

  Niekedy niečo označíte ako zlyhanie & aposX Factor & apos kvôli zlému výkonu a inokedy sa zlý prístup môže kvalifikovať ako zlyhanie. V prípade Ariel Burdett & aposs pokryla obe tieto kritériá.

 • 6

  Dylan Lawson

  Woah! Potom, čo som sledoval Dylana Lawsona a apossa strašne a mierne desivo Lil Wayne dojmom, dospeli sme k záveru, že okrem hlasového trénera musí navštíviť aj terapeuta.

 • 5

  Robert Unwin

  Och! Chudák, Robert. Pracovník továrne na kurčatá sa dostal na náš zoznam zlyhaní & aposX Factor & apos nie preto, že by sme ho nemali ako osobu, ale preto, že sme si nemysleli, že by sa Aqua & aposs & aposBarbie Girl & apos mohli zhoršiť, kým by sme neuvideli jeho konkurz.

 • 4

  Totoshko

  Akoby tento japonský import a šepkajúci spev nebol dosť zlý, čo ju preboha ovládlo, aby si vybrala pieseň „Final Countdown“ ako pieseň, ktorá by ohromila sudcov? Zlyhajte!

 • 3

  Guylene Rosange

  Táto Francúzka povedala, že môže byť taká veľká ako Celine Dion , ale po speve sa potopila ako Titanic & apos My Heart Will Go On. & apos Porotcovia nemohli & apost zostať ani po vypršaní sledovania tejto ženy & aposs hrozného výkonu.

 • dva

  Rachel Lester

  Nemôžete mať zoznam zlyhaní & aposX Factor & apos bez zahrnutia nočnej mory zvanej Rachel Lester. Toto dievča nebolo ani apostata že zlé na speváčke, ale jej mocnejšie správanie ako ty a zlé ústa nás nútia krútiť hrôzou.

 • 1

  Zbožňujem

  Nie je nič horšie, ako byť nútený sledovať nahého muža, ako sa pohybuje okolo pódia a zle spieva, ako dokázal Geo Godly. Urobil Paula Abdul | vomit, L.A. Reid znechutene cúvol a dokázal uraziť milióny divákov po celom USA a vysadil ho na prvé miesto v našom zozname zlyhaní & aposX Factor & apos.

Zabudli sme na zlyhanie „faktora X“?

Videli ste strašné vystúpenie z & aposX Factor & apos, ktoré by sme mohli & aposve zabudnúť zahrnúť do nášho zoznamu zlyhaní & aposX Factor & apos? Podeľte sa o svoje myšlienky a príspevky v sekcii komentárov nižšie.