Top 10 piesní Whitney Houston

Whitney Houston piesne ovplyvnili toľko dnešných & aposs ženských R&B a popových speváčok. Prototyp skutočnej divízie R&B, Houston, mal perfektný hlas a perfektný obraz. Stále je ťažké uveriť, že najväčší hlas R & B už nie je medzi nami. Pri vytváraní tohto zoznamu sme sa rozhodli ísť s tým, čo je zrejmé, a zjednotiť všetky jej piesne č. Namiesto toho sme vybrali niekoľko klasických piesní a niektoré, ktoré by neboli apostačovali na jej hitové úspechy v rebríčkoch, ale stále sú pozoruhodné. Takže sa pohodlne usaďte a vypočujte si Coolshippodcast & aposs zoznam 10 najlepších piesní Whitney Houston. Odpočívaj v pokoji, Whitney. Vždy ťa budeme milovať!

 • 10

  'Hold Me' (1984)

  Feat. Teddy Pendergrass

  Aj keď nejde o pôvodnú pieseň Whitney Houston, tento duet s Teddy Pendergrass vyšiel ako debutový singel z jej rovnomenného albumu. & aposHold Me a jej duet s zosnulou Teddy P je jednou z jej najcennejších milostných piesní. Je to & ba nádherná balada o dvoch milencoch, ktorí sa znovu stretávajú s teplým objatím. Houston mohol byť nováčikom, ale veterána v tejto klasickej piesni zjavne predstihla.

 • 9

  „Milujem Pána“ (1996)

  Predtým, ako sa z Nippy stala najpredávanejšia umelkyňa v odbore R&B, začala svoju spevácku kariéru v kostole. Spolu s jej matkou, veteránkou v gospele, speváčkou Cissy Houston, cirkev upravila Whitney tak, aby bola takou speváčkou. K svojim koreňom sa vracia na soundtracku & aposPreacher & aposs Wife & apos, ktorý drží rekord ako najpredávanejší gospelový album všetkých čias (6 miliónov predaných). & aposI Love the Lord & apos je mocným svedectvom o Whitney & apossovej sile a viere v Boha. • 8

  „Nevedeli sme“ (1992)

  Feat. Stevie Wonder

  Ďalším skvelým duetom z Houstonu - tentokrát so skvelým Stevie Wonderom na & apos We Didn & apost Know. & Apos Pieseň sa objavila na treťom albume speváka & aposs & aposI & aposm Your Baby Tonight. & Apos Skladba uptempo je o dvoch dobrých priateľoch, ktorí zistia, že majú romantické city k navzájom. Prekvapujúco, pieseň nebola & apost veľký hit pre Whitney Houston a k piesni nebol natočený žiadny videoklip.

 • 7

  „Výdych (Shoop Shoop)“ (1995)

  Whitney bola nielen vynikajúcou speváčkou R & B, ale aj vzťahovou terapeutkou pre mnoho svojich ženských fanúšikov. & AposExhale (Shoop Shoop) & apos je producentom spoločnosti Babyface a je inšpiratívnou baladou o prekonávaní zlomenín srdca a bolesti. Táto pieseň Whitney Houston je iná ako zvyšok jej repertoáru v tom, že sa neuchýlila k veľkému vokálnemu prejavu. Exhale & apos bol 11. singlom Whitney & aposs č. 1 v hitparáde Billboard Hot 100 a v roku 1997 získal Grammy za najlepšiu pieseň R&B.

 • 6

  „Niečo spoločné“ (1993)

  Od Bobby Brown & aposs album & aposBobby, & apos, pieseň bola dvojicou a prvý duet po apoštole v roku 1992. Búrlivé manželstvo dvojice a apossov trvalo 15 rokov, kým sa rozviedli v roku 2006. Zatiaľ čo niektorí ľudia neverili & apost verili, že ich manželstvo bolo legitímne & apos Niečím podobným bolo Bobby a Nippy & aposs dokázania toho, že sa výroky mýlia. Lásku medzi týmito dvoma je cítiť na piesni, ktorú remixoval & apos X Factor & apos sudca L.A. Reid .

 • 5

  „Nemám nič“ (1993)

  Ďalšia silová balada zo soundtracku & apos Bodyguard & apos, ktorý bravúrne ukázal operný hlas Whitney & aposs. & aposNemám nič & apos dokazuje, že ak skombinujete vynikajúci text piesní so skvelým vokálom, môžete vytvoriť skladbu, ktorá vydrží večne. Je pravdepodobné, že toto je jedna z najlepších piesní Whitney Houston & aposs vedľa & apos I Will Always Love You. & Apos

 • 4

  „Moja láska je tvoja láska“ (1999)

  Z jej štvrtého rovnomenného albumu sa skladba vyznačuje prvým vokálnym prejavom mladého človeka Bobby Christina (Dcéra Whitney a aposs s manželom Bobbym Brownom). Inšpirujúca skladba, ktorú produkoval kolega z New Jerseyan Wyclef Jean, sa stala globálnou hymnou a po celom svete sa z nej predali tri milióny kópií. Tleskajte rukami, y & aposall, je to v poriadku.

  ktorá je priateľkou jacka griffa
 • 3

  „Chcem s niekým tancovať (Kto ma miluje)“ (1987)

  Whitney bola známa svojimi baladami, ale mnohí nevedeli, že by mohla usporiadať večierok. Bol to prvý singel z jej druhého albumu & aposWhitney & apos a stal sa špičkou v rebríčkoch po celom svete. Pieseň ukázala zábavnú stránku Nippy a urobila z nej bonafidovú popovú hviezdu. Ak vás táto melódia nedokáže apostovať, aby ste vstávali a tancovali, musíte si skontrolovať pulz.

 • dva

  „Nepoznal som svoju vlastnú silu“ (2009)

  Jej posledné a bohužiaľ posledné album & aposI Look to You dostalo vlažné recenzie väčšiny kritikov. Môžete povedať, že jej dokonalý hlas bol preč (očividne zničený jej minulým užívaním drog), ale na LP bolo niekoľko výnimočných stôp. Balada a Dido apost Know My Own Strength, ktorú napísala Diane Warren a produkovala David Foster, dokázala, že aj vo svojej najtemnejšej hodine prežila dušu.

 • 1

  „Vždy ťa budem milovať“ (1992)

  Táto balada s perom Dolly Parton je pravdepodobne najobľúbenejšou a najprekrytejšou piesňou Whitney Houston z celej jej diskografie. Grammy vyhrávajúca melódia nádherne ukázala jej hlasový rozsah a silu. Pieseň spojená s Amerikou a je prvou svadobnej piesne. Vždy ťa budeme milovať, Whitney.

Aká je tvoja obľúbená pieseň Whitney Houston?

Je zrejmé, že sme nemohli a nemôžeme pridať každú pieseň Whitney Houston z tohto zoznamu. Takže aké sú vaše obľúbené piesne od Nippy? Povedzte nám to v komentároch nižšie.