Top 10 svadobných piesní

Teplé počasie znamená svadby - a to znamená svadobné piesne. Či už ide o svadbu alebo svadbu, alebo novomanželia a manželia najskôr zatancujú, správna hudba môže udať tón celej udalosti.

Ak plánujete svadbu a nie ste si istí, kde začať hľadať dokonalú svadobnú pieseň, nemusíte sa obávať - ​​radi vám pomôžeme. Či už je to skorá éra Madonna alebo Celine Dion , niečo oduševnenejšie od K-Ci a JoJo, príp Adele a Beyonce pri ich (diskutabilných) najlepších by tu malo byť niečo, na čom sa vy a vaši snúbenci môžete dohodnúť.

Uviedli sme 10 našich najlepších výberov najlepších svadobných piesní, ktoré sme pre vás každý poskytli a poskytli vám odkaz na video, aby ste si ich mohli sami vyskúšať. Šťastné svadobné obdobie a dúfame, že všetci vaši snúbenci budú žiť šťastne až do smrti. • 10

  „Robím (vážim si ťa)“

  98 stupňov

  Pôvodne nahral country hudobník Mark Wills, 98 stupňov vydali svoju vlastnú verziu piesní & aposI Do (Cherish You) & apos v roku 1999. Milostná pieseň sa stala jedným z najväčších hitov chlapčenskej skupiny a apossov a z hudobného videa je úplne zrejmé, prečo je to skvelá voľba svadobnej piesne.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Vážim si vás / Po zvyšok môjho života si nemusíš myslieť dvakrát ... Ja som čakal tak dlho, aby som ti to povedal / Ak sa ťa pýtam, veľmi ťa milujem, tak áno.

  stredoškolský muzikál 4 konkurz
 • 9

  'Celý môj život'

  K-Ci and JoJo

  Mnoho hudobných kritikov s názvom & aposAll My Life & apos vydaných v roku 1997 bolo K-Ci a JoJo najlepším singlom - a poslucháči po celom svete s tým súhlasili. Bol nominovaný na dve ceny Grammy a dostal sa do top 10 v takmer desiatke krajín sveta, vrátane tu v USA.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Otočil si môj život, vzal si ma, keď som bol na dne ... Celý život som sa modlil za niekoho ako ty / A ďakujem Bohu, že som ťa konečne našiel.

 • 8

  'Toto ti sľubujem'

  'N Sync

  & aposToto sľubujem, a od autora rozhlasovej stanice & apos80s Richarda Marxa, má vaše svadobné sľuby umiestnené priamo v nadpise. & aposN Sync vzal skladbu na 5. miesto v hitparáde popových hitov koncom roku 2000 a emotívna a láskyplná pieseň strávila mesiace aj v hitparádach Adult Contemporary.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' A vezmem ťa na ruky / A držím ťa presne tam, kam patríš / Až do dňa, keď prejde môj život, To ti sľubujem.

 • Christopher Polk, Getty Images

  7

  „Pred tvojou láskou“

  Kelly Clarkson

  Čerstvé z nej & apos Americký idol & apos vyhrať, Kelly Clarkson vydané & aposBefore Your Love & apos v roku 2002 (spolu s jej prvým singlom & aposA Moment Like This & apos). Od tej doby sa stala & svadbou - a vzhľadom na romantické texty piesní to & aposs ťažko prekvapí.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Nikdy som nežil pred tvojou láskou / nikdy som sa necítil pred tvojim dotykom / Ale znova, nebol som a nebol som skutočne skutočný / nikdy som nežil pred tvojou láskou.

 • 6

  „Halo“

  Beyonce

  Vydané začiatkom roku 2009, Beyonce & aposs & aposHalo & apos sa umiestnili medzi prvými piatimi v singlových hitparádach po celom svete a odvtedy sa ich zúčastnilo niekoľko ďalších umelcov. V piesni úžasný vokál Beyonce & aposs vykresľuje nádherný obraz vznešenej lásky, vďaka čomu sa & aposHalo & apos perfektne hodí pre šťastný deň každého páru & aposs.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Kamkoľvek sa teraz pozerám / Ja som obklopený tvojím objatím / Dieťa, môžem vidieť tvoju svätožiaru / Vieš, že si a moju spásnu milosť.

 • 5

  „Skutočne šialene hlboko“

  Savage Garden

  Austrálska kapela Savage Garden uviedla v USA v roku 1997 album „True Madly Deeply“, ktoré zostalo na Billboard Hot 100 celý rok. A s textom plným láskyplných sľubov a nádeje sa pieseň pravdepodobne používala na svadbách počas všetkých štyroch ročných období.

  Najlepšia svadobná pieseň : „Budem tvojou láskou, budem všetkým, čo potrebuješ / budem ťa milovať viac s každým nádychom, skutočne šialene hlboko.

 • Ilia Yefimovich, Getty Images

  4

  'Blazon do teba'

  Madonna

  & aposCrazy for You & apos bol prvý singel z soundtrackového albumu k filmu & aposVision Quest z roku 1985. & apos Bola to tiež prvá balada Madony & aposs - a jedna z jej doteraz najpopulárnejších - a predviedla jemnejšiu stránku provokatívnej hviezdy.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Som pre teba bláznivý / Dotkni sa ma raz a ty & aposll to vieš & aposs pravda / Nikdy som nikoho takého nechcel / & & Úplne nový / Vy & aposll to cítiš v mojom bozku.

 • 3

  'Nekonečná láska'

  Luther Vandross Feat. Mariah Carey

  Lionel Richie a Diana Ross pôvodne nahrali túto pieseň o láske v 80. rokoch a neskôr ju nahrali Luther Vandross a Mariah Carey. Ich verzia sa dostala na č. 2 na Billboard & aposs Hot 100 a označila tiež Carey & aposs prvý veľký duet. V tom čase bola ešte stále nováčikom, ale nikdy to nepoznáš z jej bezchybného hlasového prejavu po boku legendárneho Luthera Vandrossa.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' & aposPretože, ty pre mňa znamenáš svet / Ó, ja viem, ja viem / ja & aposve našiel, & aposve našiel vo vás / moja nekonečná láska.

 • dva

  „Make You Feel My Love“

  Adele

  & aposMake You Feel My Love & apos napísal hudobná ikona Bob Dylan a sú & amp; milí natoľko milovaní, že & amp; reprízovali ich Billy Joel, Garth Brooks a samozrejme Adele. Jej krásna verzia je taká srdečná, že ak ju použijete na svadbe, bude v dome suché oko.

  Najlepšia svadobná pieseň : „Mohol by som ťa urobiť šťastným, splniť si svoje sny / nič, čo by som neurobil / a apost urobiť / ísť pre teba na koniec Zeme / aby si cítil moju lásku.

 • 1

  'Sila lásky'

  Celine Dion

  Celine Dion je jednou z niekoľkých umelkýň, ktoré & aposve pokrývali & apos The Power of Love & apos, ale kanadská veľmoc je vďaka tomu medzinárodným hitom. Stúpajúca balada sa perfektne hodila pre veľké fajky Dion & aposs, čo z nej urobilo nezabudnuteľný doplnok každej svadobnej oslavy.

  Najlepšia svadobná pieseň : ' Aj keď niekedy môžu nastať chvíle, zdá sa mi, že som ďaleko / nikdy sa nedivím, kde som, pretože som vždy po tvojom boku.

Nechýbala nám vaša obľúbená svadobná pieseň?

Máte na mysli konkrétnu popovú pieseň pre svoju svadobnú tému? Možno nám na našom zozname chýbala vaša vysnívaná svadobná pieseň? Dole nám dajte vedieť, ktorú svadobnú pieseň chcete počuť vo svoj veľký deň.