Top 10 piesní Usher

V tomto zozname top 10 Usher Skladbám, vzdávame hold jednému z najobľúbenejších spevákov R & B & aposs.

Od 16 rokov Usher serenádoval dámy svojim perovitým falzetom a pôsobivými tanečnými pohybmi. Jeho dielo je v skutočnosti také pôsobivé, že kritici dokonca 33-ročného producenta hitov korunovali za právoplatného dediča Michael Jackson & trón „Popový kráľ“. So siedmimi albumami, ktoré má na svojom konte, a nespočetnými hitmi, je Usher určite princom R&B, ak nie je kráľom.

Ak chcete osláviť dlhoročnú kariéru Ushera a Apossa v hudbe, pozrite si zoznam Coolshippodcast & Aposs so zoznamom najlepších 10 piesní Ushera. • 10

  'Myslim na teba'

  Ako 16-ročný začal Usher svoju slávnu kariéru debutovým albumom z roku 1994. Prvý singel bol & aposThink of You, & apos, ktorý si v rebríčkoch R&B počínal veľmi dobre, ale stále patrí medzi naše obľúbené skladby Usher. Zaujímavá lahôdka: Album Usher & aposs produkoval výkonný producent Diddy , ktorý bol v tom čase jeho manažérom. Spojili by sa v roku 2002 pre & apos Potrebujem dievča (1. časť) & apos od Diddy & aposs & apos Vynašli sme album Remix & apos.

  phineas a ferb isabella hlas
 • 9

  'Kvôli tebe chcem...'

  V roku 1997 sa Usher spojil s producentom Jermaine Dupri a výsledkom ich partnerstva boli tri klasické albumy a niekoľko hitparád. Povedzme & aposs, že Dupri bol v tomto období Usherom & apos Quincy Jonesom pre jeho Michaela Jacksona. Ich prvým hitom Top 10 bolo & aposYou Make Me Wanna, & apos akustická balada z druhého albumu Usher & aposs & apos My Way & apos a č. 9 na našom zozname najlepších skladieb Ushera.

 • 8

  'Moja cesta'

  Ďalším obľúbeným fanúšikom z jeho rovnomenného albumu, tejto klasickej piesne od Ushera, bolo jeho vyhlásenie, že je už dospelým mužom a urobí všetko, čo mu bude vyhovovať. Sprievodné video je akoby trippy tanečnou verziou & aposThe Warriors & apos meets & aposA Clockwork Orange, & apos a je spolu hviezdou spolupracovníka R&B croonera Tyrese ako Usher & aposs nemesis. Zábavný fakt: Hudobné video pripravila choreografia Jennifer Lopez & bývalý manžel Cris Judd.

 • 7

  'Zle si to pochopil'

  Emotívna zamilovaná balada & apos U Got It Bad & apos pochádza z tretieho albumu Usher & aposs & apos8701 & apos - rok „87 -01“ je skratkou pre jeho roky pôsobenia v hudobnom priemysle - a skladba strávila päť týždňov na prvom mieste v hitparáde Billboard Hot 100 v roku 2002. . “ Keď hovoríš, že miluješ & aposem / A naozaj vieš / Všetko, na čom kedysi záležalo, už viac nezáleží „Usher spieva. Nechýba ani sexi video TLC spevák Rozonda 'Chili' Thomas, ktorý v tom čase randil s Usherom.

 • 6

  „Vypáliť“

  Spolupráca Ushera a Jermaine Dupri & aposs vyvrcholila na jeho štvrtom LP & aposConfessions, ktoré sa stalo jeho doteraz najúspešnejším albumom s viac ako 10 miliónmi predaných kópií. Skladba Usher & aposBurn & apos bola údajne inšpirovaná jeho rozchodom s Chili po dvoch rokoch randenia. „Stalo sa to preto, lebo sme sedeli my a Jermaine a rozprávali sme sa o situácii, ako je [tá v piesni], a obaja sme si povedali:„ Apo, to musíš nechať horieť. “Apos My sme povedali, & aposThat & aposs pieseň práve tam, & apos a [my ] začal písať, “povedal Usher MTV v roku 2005.

 • 5

  'O MÔJ BOŽE'

  Feat. will.i.am

  Usher sa rozhodol odbočiť zo svojich typických melódií R&B a vyskúšať si žáner dance-pop pomocou & aposOMG, & apos infekčnej skladby, ktorú vyprodukoval Black Eyed Peas hit maker will.i.am . Hymna tanečného parketu zasiahla Top 5 v rebríčku Billboard & aposs Hot 100 a bola vyhlásená za piatu najpredávanejšiu pieseň roku 2010 so štyrmi miliónmi predaných kópií. V skutočnosti sa pieseň Usher stala takým veľkým hitom, že ju dokonca pozvali, aby ju predviedla na polčasovej šou Super Bowl XLV. O môj Bože!

 • 4

  „Môj Boo“

  Feat. Alicia Keys

  Po tom, ako Usher spolupracoval s Alicia Keys k jej singlu z roku 2004, „If I Ain & apost Got You,“ apos, speváčka jej vrátila priazeň duetom s Usherom v jeho oduševnenom jamu inšpirovanom hip-hopom & apos My Boo. & apos ' Neviem o tebe, ale viem o nás a uh / Je to jediný spôsob, ako vieme rockovať „duo spieva na konci tejto špičkovej piesne Usher. Na videu bolo vidieť, ako sa Usher a Keys objímajú v New Yorku a na námestí Times Square - dvojica bola v klipe taká romantická, že v skutočnosti vyvolala fámy, že Usher a Keys spolu chodia, čo obaja popreli.

 • 3

  „Tam ide moje dieťa“

  Vynikajúca balada k jeho šiestemu albumu & apos Raymond Vs. Raymond, a táto stopa nájde Ushera, ktorý pomocou svojho falseta popisuje svoju lásku a oddanosť svojej ladylove. „ Celý deň som čakal, kým si zabalím ruky / okolo pása a pobozká ťa na tvár / nechcel by som tento pocit vymeniť za nič / ani na minútu „„ Usher spieva na & aposThere Goes My Baby. & Apos Skladba vyprodukovaná spoločnosťou Rico Love, ktorá sa nachádza na 3. mieste v našom najlepšom zozname skladieb Ushera, získala speváčku v roku 2011 za cenu Grammy za najlepší mužský vokálny výkon v kategórii R&B.

 • dva

  'Áno!'

  Feat. Lil Jon a Ludacris

  V roku 2004 nechal Usher kluby skákať s & aposYeah, & apos crunkified tanečnou hymnou s výkrikmi Lil Jon a nezabudnuteľným veršom z Ludacris . & aposYeah & apos zostali na prvom mieste po dobu 12 po sebe nasledujúcich týždňov v hitparáde Billboard Hot 100 a skladba, ktorá sa odvtedy stala nevyhnutným doplnkom každého zoznamu skladieb pre párty, stále obsahuje množstvo rozhlasových relácií. Trať & aposConfessions & apos vyniesla Ushera do stratosféry superstar R & B a v roku 2005 mu priniesla cenu Grammy za najlepšiu rapovú / spievanú spoluprácu.

 • 1

  'Climax'

  Nepochybne ohromujúca a srdcervúca balada & aposClimax & apos je jednou z najlepších skladieb roku 2012 a najlepšou skladbou Ushera doposiaľ. Táto melódia, ktorú vyprodukoval Diplo, zistila, že Usher narieka nad vzťahom, ktorý sa vyvinul: „ Nikam rýchlo sa nedostaneme, dosiahli sme vrchol / boli sme spolu, teraz sme odvolaní / nedopustíme sa, takže sme sa rozhodli utiecť . “ Vďaka falsettu s ochrannou známkou R&B crooner & aposs, ktoré poháňajú trať, a bujnej produkcii Diplo & aposs, je & aposClimax & apos najvyššou tichou baladickou baladou z roku 2012 a č. 1 v našom odpočítavaní Top 10 Usher Songs.

Zabudli sme na špičkovú pieseň Usherov?

Nemohli sme & apost umiestniť všetky klasické Usherove piesne na tento zoznam, takže by sme mohli & aposve zmeškať vaše obľúbené. V nižšie uvedených komentároch nám povedzte, ktorá skladba je podľa vás Usher & aposs najlepšia.

má calum hood priateľku