Top 10 piesní Tiesto

Zúžiť Top 10 bola náročná úloha Pot Holandské dídžejské piesne sú už roky v popredí EDM scény, ešte predtým, ako sa stali žánrom du jour medzi „deťmi“, a skôr, ako sa festivaly ako Ultra stali najhorúcejšou vecou od čias Gisele Bundchen. Jeho popularita nikdy neklesla, a to vďaka fúzii progresívneho a elektro houseu a bezchybného spôsobu, akým manipuluje s rytmami.

Tiesto je oveľa viac ako DJ a producent. Je to značka. Jeho umelecké meno (vlastným menom Tijs Michiel Verwest) je uctievané v žánrových kruhoch a naďalej zabíja a vyrába rytmy a zostáva jedným z najobľúbenejších twiddlerov, ktoré tento žáner kedy videl.

Na oslavu rozsiahlej diskografie a kariéry DJ & aposs sme si vybrali Top 10 piesní Tiesto a vybrali skladby, ktoré definujú jeho štýl a demonštrujú jeho rozsah a zručnosť. • 10

  „Zero 76“

  S Hardwellom

  Nezáleží na tom, čo práve teraz robíte. Vďaka tejto optimistickej skladbe na tanečnom parkete budete chcieť upustiť od všetkého, čo vás zamestná, a vyraziť priamo do klubu. Údery majú magnetický ťah a stiahnu zadok na podlahu. Don & apost sa dokonca nepokúšajte odolať - jednoducho sa podriaďte rytmu. Sľubujeme, že ďakujete nám a Tiesto neskôr.

 • 9

  'Do pekla, áno!'

  So Showtekom

  & aposHell Yeah! & apos je vhodnejší pre trochu „tvrdšiu“ rave scénu, pretože predstavuje dosť tvrdú stopu a Showtek pochádza z tohto sveta. Beats had v celej piesni tvrdým a drsným spôsobom. Niekedy jednoducho musíte ísť tancovať ako maniak. Skladba od Tiesta, ako je táto, je soundtrackom k takýmto zneužitiam.

 • 8

  „Chasing Summers“

  Táto sólová pieseň od Tiesta je strašidelná a strašidelná, podobne ako skóre v thrilleri, a to vďaka spôsobu, akým buduje stupňujúce sa napätie a potom prepukne v epický príval rytmu. EDM je hudba zameraná na náladu a & aposChasing Summers & apos je učebnicovým príkladom rytmom nasiaknutej škály emócií obsiahnutých v tomto žánri.

 • 7

  „Tvrdo pracujte, hrajte tvrdo“

  Feat. Kay

  Tiesto kvitne, keď má do svojho hudobného receptu nebeský ženský hlas. Podobne ako jeho stopa s Tegan a Sara (ktoré neskôr uvidíte v tomto zozname), nebojí sa ukázať svoju poppiernejšiu, jemnejšiu a chytľavejšiu stránku, keď má Kay na & aposWork Hard, Play Hard. & apos It & aposs rovnako tanečné ako čokoľvek v jeho katalógu, ale & aposs dostal reklamu, masové odvolanie, vďaka týmto spôsobom sa snové vokály Kay & aposs kĺzali po pulzujúcich zvukoch.

 • 6

  'Maximal Crazy'

  Tranceová melódia je dostatočne silná na to, aby svojou vzrušujúcou a temperamentnou atmosférou prebudila ľadového medveďa strateného v zimnom spánku. Chrumkavý dom bije a hypnotizuje prúd & aposMaximal Crazy & apos sú ako elektrické šoky a volty energie, ktoré vám prúdia v žilách. Ale ako mnoho piesní od Tiesta, aj skladba je svojím rozsahom filmová.

 • 5

  „Adagio for Strings“

  Neúprosná pieseň Tiesto z roku 2005 od & aposJust Be & apos je jednou z najlepších trancových skladieb, aké boli kedy vytvorené. Pôvodnú skladbu, ktorá pieseň inšpirovala, upravil pre sláčikový orchester Samuel Barber. Tu je interpretovaný strojcom EDM. & aposAdagio for Strings & apos je dôkazom toho, že tanečný žáner a majster ako Tiesto nemá hranice a hranice toho, čo dokáže.

 • 4

  „Pár kociek“

  S Allure

  Je to všetko o „untz“ na tejto trati, ktorá skoro exploduje priamo z brány. Krv? Potiť sa? Slzy? Nech už je to čokoľvek - nechajte všetky telesné tekutiny tiecť, keď táto vibračná pieseň vydá reproduktory, bzučia a praskajú ako elektrická zásuvka, ktorá sa rozbujnela a začala fúkať.

 • 3

  'Escape Me'

  Feat. CC Sheffield

  Údery sú svižnejšie, šumivejšie a viac popovo zamerané na túto pieseň Tiesto, ktorá obsahuje aj ľahší a čistý vokál speváčky CC Sheffieldovej - ako sme už povedali, Tiesto má tendenciu prekvitať po boku svojich známych ženských umelkýň. Deje sa tu & nbsp; & nbsp; 80s nu vlna a & aposEscape Me & apos je dokonalá melódia, ktorú budete počuť z reproduktorov zafajčeného, ​​pivom zaliateho európskeho klubu.

 • dva

  „Traffic“

  Tu máme viac z vyššie spomenutých „untz untz untz“ a všetkých ostatných druhov intenzity. & aposTraffic & apos je zvukovým príkladom Tiesta v jeho najlepšom sóle, ktorý má svoju cestu v rytme a núti vaše uši zachytiť oscilujúce vibrácie novými a novými spôsobmi.

 • 1

  „Feel It in My Bones“

  Feat. Tegan a Sara

  S kanadskými dvojčatami Tegan a Sara prepožičiavajúc svojim anjelským hlasom mix & aposFeel It in My Bones & apos je ľahko jednou z najobľúbenejších piesní spoločnosti Tiesto & aposs. Prejdite do obchodného centra a budete to počuť, keď nakupujete, ale to je to, pretože je to tak čudné a chytľavé. Toto je - dovolíme si tvrdiť? - najpopulárnejší, aký Tiesto absolvuje, ale ukazuje jeho šírku a rozsah nesmierneho talentu. & Je úžasné, ako môže prejsť od raverkového tranzu k tomuto! To si vyžaduje vážnu zručnosť, ktorú nemožno predstierať.

Zmeškali sme vašu obľúbenú pieseň Tiesto?

Tiesto robí hudbu už dve desaťročia, takže by sme mohli & aposve prehliadnuť vašu obľúbenú skladbu. Čo teda podľa vás znamená najlepšiu pieseň Tiesto? Zvuk vypnutý nižšie!

obsadenie života suity na palube teraz