Top 10 piesní vrátane Nicki Minaj

Keď sa umelec rozhodne nahrať skladbu s Nicki Minaj, bude to & aposs, pretože vedia, že jej hlas vždy dodáva tento punc navyše. Súčasná vládnuca ženská konferenčná sála prináša alter egá, teatrálnosť, vrčanie príšer a anglické akcenty a súčasne si udržuje svoj temperament a plynulosť. Teraz má ochrankyňa Lil Wayne plnohodnotný debutový album „Pink Friday“, ktorý dopĺňa jej nepreberné množstvo mixtapov a hosťujúcich skladieb. Nižšie si pozrite najznámejšie Minajove diela.

 • Amazon.com

  10

  'BedRock'

  Mladé peniaze

  Lil Wayne Gudda Gudda, Drake , Tyga a Jae Millz zvíťazia nad všetkými dievčatami vytrvalým potrasením a milovaním Rickyho Bobbyho, zatiaľ čo Lloyd poskytuje háčik hojdajúci dušu. Minaj Vzhľad predstavuje počiatky jej spolupráce s Weezyom a Youngom Moneym, hoci je to len malá časť, určite má určitú moc v testovaní zameranom na testosterón a sexuálne vyjadrenie: Hovorí, že som zlý, asi má pravdu / V piatok večer ma stláča ako spínacie gombíky (Ha-ha) / Som taký pekný / Ja na svojom pedálovom bicykli / On na mojom nízkom scrunch / On na mojej Echo Bieli . “ • Amazon.com

  ktorý hrá augustusa na vine v našich hviezdach
  9

  „Till the World Ends (Remix)“

  Britney Spears Feat. Nicki Minaj a Kesha

  Ak chcete posunúť jej druhý singel z & aposFemme Fatale & apos na ďalšiu úroveň, Britney Spears naverboval Nicki Minaj, aby vypľul niekoľko veršov v spomalenej a remixovanej verzii piesne. Počas svojho trojdielneho rapu Minaj rozpráva všetkým neprajníkom, pretože ich nie tak zdvorilo žiada, aby vystúpili vedľa vládnucej rapovej kráľovnej. „ Čuchať, čuchať, plakať / Ja som zabil celý tvoj f ------ život / Ó, ach, dostal si Epsomskú soľ / Celý deň som robil balené / Ty ain & apost sa dotkol súdu / Čo, čo si unavil / Ty potrebuješ prestávku / Bolo ti horúco kedy? Ricki Lake!

 • Amazon.com

  8

  'Hore celú noc'

  Drake a Nicki Minaj

  Jedna z ťažších a odvážnejších stôp Drizzy Prvé plnohodnotné album „Thank Me Later“, ktoré produkuje pieseň Boi-1da, vylučuje všetkých nadšencov a chváli Drakea tím , medzi ktoré bezpochyby patrí jeho dobrý priateľ a stály spolupracovník Minaj. Harajuku Barbie rapuje, Ktoré b ---- vieš, že si z mixtape zarobil milión? / To bolo len na pamiatku / Kúpil som prezidentovi prezidentský kufrík Louie / Nikdy som nebol lacný skejt / Máme Hawks / Nehovorím o štáte Peach .

 • Amazon.com

  7

  „Letting Go (Dutty Love)“

  Sean Kingston Feat. Nicki Minaj

  Sampling Rihanna „Te Amo“, rajská pieseň „Letting Go (Dutty Love)“ sa mieša Kingston „Reggae fúzia s Minajovým rôznym rapujúcim rastafariánskym ťahom, keď začína pieseň vo svojom hlbšom registri:“ Ayo, Sean / Vy pán Kingston . “ Na konci trate Minaj pľuje, A áno, zabijem ich / myslím, že som zloduch / zaparkujem na krajnici, som vlastníkom budovy / som nepočujúci? / Chlapec, čoskoro odídem / Poď si zaobstarať tohto playboyového zajačika ako Hugh Hef-neeeer / Rast-a-far I / Dutty dutty d-d-d-dutty.

 • Amazon.com

  6

  'Rozumiem'

  Mladé peniaze

  S hudobným videom, ktoré vychádza z komiksovej grafiky Franka Millera a motívov ‘Sin City’, sa v hlavnej úlohe filmu „Roger That“ objavia Lil Wayne, Minaj a Tyga od Young Money. Minaj odštartuje prvý verš, oblečie si rôzne odevy a okrem iného aj svoju osobnosť Barbie (má ich niekoľko, napríklad špinavý Brit Brit a jeho mama Martha). Urobil som penny, nikel, stlmil som / urobil som frázu da / Nemohli ste ma tam poraziť, keby ste mali dvornú stranu v štýle Leer / v indickom štýle s kavalerom / VIP Roseau, môžete si dať pivo / Pretože zlato, keď dostanete peniaze, nemáš starostlivosť , 'Rapuje Minaj.

 • Amazon.com

  kde je teraz obsadenie gossip girl
  5

  „Prší muži“

  Rihanna a Nicki Minaj

  Barbadoská speváčka Rihanna urobila múdry krok, keď požiadala trinidadskú rapperku Nicki Minaj, aby s ňou spolupracovala na jej piesni & aposRaining Men, & apos, ktorá je uvedená na jej kompletnom albume z roku 2010, & aposLoud. & apos Pieseň, ktorá má trochu ostrovnú príchuť, je energická, uptempo zaseknutie v tom, že si odhrnieš plecia, keď ťa muž sklamal. Počas jej verša si Minaj rapuje, Prepáčte, ale na koho sa chystáte / Nechajte ich matku --- vedzte, že v mori je veľa rýb / A potíte ma, pretože máme najtesnejšiu dieru / Ale tú vec som s mikroskopom nenašiel . “

 • Amazon.com

  4

  'Lil' Freak '

  Usher Feat. Nicki Minaj

  Napísané používateľom Usher , Ester Dean, Blac Elvis a Polow da Don, je singel jednou z najšpinavších skladieb z albumu Usher z roku 2010 ‘Raymond v. Raymond’. So syntetizovaným háčikom založeným na ukážke z piesne Living for the City od Stevieho Wondera z roku 1973 je vrcholom singla Minajov most, ktorý sa ponáša na bisexuálne odkazy a pripomína nám mená všetkých Santových sobov: Chovám pár motyiek ako Ježiško Chovám vixona / Mám toho drotára, tanečníka, prancera, Dixona, kométu, amorku, donnera, blitzena / Je mi viac ako / 100 stupňov / Lotosový chlieb / Žiadne sezamové semiačka / Keby som m vo vašom meste, podpisujem im Tig-O-bitty .

 • Amazon.com

  3

  'Dno hore'

  Trey Songz Feat. Nicki Minaj

  Trey Songz si požičiava alter ego Nicki Minaj Romana Zolanského na večierkovú hymnu ‘Bottoms Up’, o zdvojnásobenie ich dávky Rose, Henny a Patron, okrem iných duchov. Minaj má hysterický variant, plynulý tok, kajúcne grilovanie a dokonca aj spev, vďaka čomu táto párty pieseň stúpa do nových výšin: Som so zlou mrchou, že je so svojimi priateľmi / nehovorím & apos Ahoj, & apos hovorím & apos Kľúče od Benz & apos ... opakujem Young Money / You know Slim, Baby? / A robíme šišky, zatiaľ čo kývame 0,380 . “

  kde sú teraz detské hviezdy
 • Amazon.com

  dva

  „My Chick Bad“

  Ludacris a Nicki Minaj

  Minajina pobláznená osobnosť prevezme úlohu „My Chick Bad“, keď ružová sfarbená konferenciérka varuje iné ženy, ktoré sú k nej milé, a bojuje proti pokušeniu ísť na opicu - ako filmový zloduch Freddy Krueger, ktorý ovláda nôž. Teraz vieme, že Ludino dievča musí mať nielen chvastúnstvo a dobrý vzhľad, ale aj nevyrovnanú povahu. Piatok 13. a hádajte, kto hrá Jasona / Zastrčte sa do seba, radšej sa držte svojho medvedíka / Je to a apoštola Nightmare on Elm Street a hádajte, kto hrá Freddyho ?! „Minaj rapuje s veľkou chuťou.

 • Amazon.com

  1

  „Monštrum“

  Kanye West Feat. Bon Iver, Rick Ross, Jay-Z a Nicki Minaj

  Môže obsahovať monštrum ( Jay-Z Bon Iver, Rick Ross , Minaj), ale femme fatale s rôznym hlasovým prejavom a zlými riekankami sfúkne všetkých z vody. Minaj pekne kradne pieseň, keď rapuje, ' Som celý hore celý hore v banke so smiešnou tvárou / A ak som falošný, nevšimnem si, že moje peniaze nie sú / Nechaj ma to počkať, som nováčik / Ale moje vlastnosti a moje predstavenia sú desaťkrát vyššie ako plat? / 50 tis za verš, žiaden album, „pred zatvorením s vytím, keď kričí, Som matka ----- g monštrum!

Aká je tvoja obľúbená pieseň s Nicki Minaj?

Zmeškali sme niektorú z vašich obľúbených skladieb, ktorá obsahuje Nicki Minaj a vynikajúce rapové schopnosti? Ak je to tak, dajte nám vedieť, ktorá pieseň by bola na prvom mieste vášho zoznamu skladieb, vrátane hosťujúcej účinkujúcej Nicki Minaj v sekcii komentárov nižšie.