Top 10 piesní Jennifer Lopez

Ona & amp; žiadny belter, ale bývalý & apos Americký idol & apos sudca Jennifer Lopez je každý (šesť) palec (podpätky platformy) diva! V tomto zozname top 10 piesní Jennifer Lopez odpočítavame najlepšie skladby vydané ohromujúcou portorickou bohyňou.

Od latinskoamerického popu debutujúceho v roku 1999 & aposOd 6, nazvaného podľa vlaku, ktorým odišla z rodného Bronxu na Manhattan, až po niekedy hladký a niekedy drsný mestský pop roku 2001 & aposs smash & aposJ. Lo a apos Lopez zistili, že jej doménou bude latinský pop. S nasledujúcimi albumami, ako napríklad „apos This Is Me… Then“ apos a „aposLove?“, By sa však La Lopez naďalej uchyľoval k hip-hopovému, mestskému, súčasnému R&B a synthpopovému územiu.

V jej hudbe je jedna konštanta: piesne Lopez & aposs vás nútia vstávať a tancovať. Rovnako sa neberie príliš vážne a väčšina jej piesní má v sebe nákazlivo hravý nádych. Presadila sa ako životaschopná popová hviezda priťahujúca úspechy, pričom stále zostávala kasovým žrebom. To je dôvod, prečo Coolshippodcast odpočítava 10 najlepších piesní Jennifer Lopez.

 • 10

  'Všetko čo mám'

  Feat. LL Cool J

  S & aposAll I Have je & apos Lopez zasnená diva, ktorej vokály sú spárované s hip-hopovou legendou & aposs rapuje, chrochtá a možno najpozoruhodnejšie jeho prosbou „Baby don & apost go“. Všetky tieto hlasové faktory, spolu s jemnými mestskými rytmami a vrstvami, robia z tejto piesne top 10 Jennifer Lopez. Táto skladba z roku 2002 & aposs & apos This Is Me… Then & apos nám pripomína niečo také Kelly Rowland by dnes spievalo. Ukážky & aposVery Special & apos piesne z roku 1981, ktoré dávajú súčasnej skladbe klasický nádych.

  liza koshy mama a otec
 • 9

  'Znova tancovať'

  Feat. Pitbull

  Rovnako ako v móde, aj La Lopez vie, kedy na ňu niečo hudobne funguje. Svoju nepopierateľnú chémiu opakovala a znovu navštívila s latinskoamerickým dynamom Pitbull on & aposDance Again, & apos ich druhý singel spolu z jej kolekcie & aposGreatest Hits & apos. (O prvej, o ktorej ste sa dočítali neskôr v tomto zozname!) Lopez a Pit tak dobre spievajú a tancujú, a tento džem je vynikajúcim bangladérom klubu a hodnotným pokračovaním. Títo dvaja sa narodili ako partneri. Je to & aposs uptempo a bass heavy a núti nás túžiť po treťom kolabo. Urobte to, chlapci! • 8

  „Láska nestojí nič“

  Jeden z jej najväčších hitov - a vôbec prvý singel z roku 2001 & aposs & aposJ. Lo & apos - táto pieseň je svižná, ladená v latinčine, tanečný pop s nárazovými rytmami, vďaka ktorým & aposll vaše vlasy fúkajú naspäť. & aposLove Don & apost stojí za to & apos nejde & apost príliš hlboko, ani sa neberie príliš vážne. Je to solídna, chytľavá skladba, vďaka ktorej jednoducho túžite dostať sa na parket a tancovať, akoby sa nikto nepozeral. Rýchlo sme sa dozvedeli, že ide o Lopez & aposs M.O, pretože sa zvukovo podobá jej debutovému singlu & aposIf You Had My Love. & Apos

 • 7

  „Jenny z bloku“

  & aposJenny From the Block & apos je dosť polarizačný track, a preto & aposuje jednu z top 10 piesní Jennifer Lopez. Buď máte radi & aposJ. Lo & apos ladí, pretože je vychvaľujúci a vyčerpáva sebavedomie, alebo ho nenávidíte, pretože je kýčovitý a využíva flauty. Áno, je to ťažké a obsahuje vzorku Boogie Down Productions - ona a bronzová galéria, viete! - ale je to jedna z jej najnezabudnuteľnejších skladieb. Dokonca spieva s hip-hopovou kadenciou. Môžete sa vydať z divy z Bronxu, ale ...

 • 6

  „Poďme nahlas“

  Túto pieseň na skladbu 6 & amp; apos napísala legendárna latinská diva Gloria Estefan, ktorá sa podelila o svoje bohatstvo, pretože mala pocit, že je príliš podobná jej predchádzajúcemu úsiliu. Ikonická speváčka cítila, že La Lopez to dokáže správne, a to bola v prípade Glo & aposs chytrá voľba! Lopez vložila pieseň do ohnivej duše a pridala ďalšiu melódiu, ktorá definovala jej vpád do popu. Pekne vyhlásila, že bude oslavovať a objavovať svoje latinské korene tak, že urobí túto pieseň správne.

 • 5

  'Keby si mal moju lásku'

  Ďalšou skladbou z jej debutu v roku 1999, to bol prvý singel Lopez & aposs, hodvábne hladká popová pieseň „sebavedomého dievčaťa“ (ako Lopez & aposs skin), vďaka ktorej sa z nej stala viac než len herečka, ktorá sa „fušuje“ do hudby. Lopez sa ukázala byť životaschopnou popovou hviezdou vo všetkých aspektoch, od zobrazenia po zvuk. Jej hlas je možno tenký, ale vybrala si pieseň, ktorá fungovala s jej hlasovými obmedzeniami. Je polosyntetický, stredný, kontempočný R&B pop, ktorý je bezchybne prevedený. Tiež to pristálo na čísle 1 ... Nie tak zlé, že to bolo po prvýkrát na rodeu!

 • 4

  'Ain't It Funny' (Remix)

  Feat Ja Rule + Cadillac Tah

  Lopez bol spoluautorom & aposAin & apost It Funny, & apos ktorý žije ďalej & aposJ. Lo, a album, kde predviedla určitú výhodu. Podporuje ju rapper Ja Rule predviesť svoje odvážne, mestské arómy a svoje nezlomné odhodlanie robiť latinskoamerickú popovú hudbu. Pieseň je na začiatku naplnená latino zvukmi gitary a predstavuje všetky štýly, ktoré sa Lopez naučil ovládať. Tiež nám to pripomína, že na svojich prvých dvoch albumoch bola skutočne nedotknuteľná.

  obsadenie andiho macka
 • 3

  „Čakanie na dnešný večer“

  This & aposOn the 6 & apos smeč hit je groove-centric song s mierne salsa úvodom. Tropické latinskoamerické perkusie vás prinútia tancovať a tiež sa drží tanečnejšej časti Lopez, ktorá je viac R&B. No tak, kto tam vonku na svadobnej hostine nestrihal koberec alebo nepotriasol svojou drážkou na tejto uptempo trati? Viac ako 10 rokov po vydaní nás & aposWaiting for Tonight & apos stále rozhadzujú rukami vo vzduchu, a preto & apossuje jednu z piesní Jennifer Lopez & aposs Top 10.

 • dva

  „Som v poriadku“ (Remix)

  Feat. Nas

  S rokom 2001 & aposs & aposJ. Lo, & Laos La Lopez ukázala, že nebola a jednoducho predávala obsahy v latinskoamerickom, pikantnom tanečnom popu - aj keď bola v tom sakra dobrá. Predviedla svoju schopnosť byť životaschopnou modernou hviezdou R&B s afinitou k nejakej hip-hopovej omáčke na remixe & amp; aposm Gonna Be Alright & apos predstavovať rapper V . Skladba, ktorá sedí na 2. mieste v našom zozname Top 10 piesní Jennifer Lopez, je jednou z najdrsnejších v celom jej katalógu a má náladový rytmický zvuk, ktorý predvádza Luniz & aposs & apos Mám na to päť & apos a pozitívne texty o napájaní cez ťažké časy.

 • 1

  „Na podlahe“

  Feat. Pitbull

  Táto produkovaná skladba RedOne & aposLove? Je apertúrne, tanečné dynamo. Bol to debutový debut La Lopeza a Apossa s Pitom, ktorý v ich spojení predvádzal nepopierateľné kúzlo. Je to veľmi elektro-pop a je to najlepšia pieseň Jennifer Lopez jednoducho preto, že je to tak infekčné. Skladba je definitívnou zmenou tempa z jej piesní, ktoré sú zvyčajne ovplyvnené latinčinou a R & B, a tiež nám ukázala, že J. Lo sa mohla vyvíjať s meniacou sa popovou krajinou - je rovnako zbehlá v latinskom a mestskom pope ako v syntetizátoroch -ťažký, elektro houseový tanec. Vieme, veľa žánrových krížových opelení, ale keď máte dobre upravené ruky v Lopez & aposs, funguje to!

Nechýbala nám vaša obľúbená pieseň Jennifer Lopez?

J. Lo má na výber zo siedmich albumov skladieb, takže by sme mohli & aposve zmeškať váš obľúbený džem od speváčky z Bronxu. Ak sa nám nepodarilo zaradiť ho do nášho rebríčka Top 10 piesní Jennifer Lopez, dajte nám vedieť, aká je vaša obľúbená skladba J. Lo, nižšie v komentároch.