Najlepšie 10 hip-hopových skladieb roku 2011

S blížiacim sa koncom roka 2011 vám Coolshippodcast predstavuje zoznam najžhavejších hip-hopových skladieb, ktoré sa počas celého roka hrali na internete a v rádiu. Mladé kohorty Money Lil Wayne, Drake a Nicki Minaj mali určite fenomenálne roky, pričom všetky tri mali v našom odpočítavaní sólové skladby. Nováčikovia J. Cole a Tyler, tvorca, sa objavujú na zozname 10 najlepších hip-hopových skladieb roku 2011, rovnako ako veteráni Jay-Z a Kanye West. Takže bez ďalších rečí si pozrite zoznam 10 najlepších rapových skladieb roku 2011.

 • 10

  „Nadpisy“

  Drake

  Nepochybne Drake (vlastným menom Aubrey Graham) je najteplejší rapper v hre. Od roku 2009 sa mladý Kanaďan usiluje založiť svoju značku a svoj tím October & aposs Very Own (OVO). Jeho debutové album & aposThank Me Later bolo apoštolom platinového predaja a ak všetko pôjde podľa plánu, jeho druhé vydanie & aposTake Care & apos urobí rovnaké čísla, ak nie viac. & aposHeadlines & apos je prvý singel zo setu, v ktorom sa predstaví rapper Young Money, ktorý chrlí samoúčelné texty o svojej novo získanej sláve. „Skutočná je na vzostupe / F ---- to sú ďalší chlapci , “sebavedome rapuje na trati.

  koľko sezón kc v utajení
 • 9

  „Hustle Hard“

  Ace Hood Feat. Rick Ross a Lil Wayne

  Miami rapper Ace Hood v roku 2011 tlačil svoje tretie album & aposBlood, Sweat & Tears & apos na popredné priečky hitparád. Hustle Hard & apos vyskakoval z kufrov z Miami do Los Angeles. Hood vydáva svedectvo o piesni a aposse, že tvrdá práca a silná viera vám môžu priniesť úspech. „Moje brúsenie sa nijako nelíši od brúsenia kohokoľvek iného - každý má svoje boje,“ povedal Coolshippodcast . „Mnohokrát budú umelci hovoriť o rôznych veciach, ale je to tu skutočne boj, a to je to, čo to predstavuje. Krv, pot a slzy ma dostali až sem. “ Len tak ďalej, Eso! • 8

  „Yonkers“

  Tyler, Stvoriteľ

  Kalifornská rapová skupina Zvláštna budúcnosť spôsobia zmätok v hudobnom priemysle šokujúcimi rapmi a abrazívnymi riekankami. Vodca skupiny a krúžku, Tyler, Stvoriteľ , otočil hlavu so svojimi skladbami o znásilnení, vraždení a chaosu na svojom druhom albume & aposGoblin. & apos Paradoxný konferenciér vyzdvihol aj ante vo svojom videu pre & aposYonkers, & apos, v ktorom zjedol švába a obesil sa. Tyler a OFWGKTA určite v roku 2011 udržali veci zaujímavé.

 • 7

  'Môj posledný'

  Big Sean Feat. Chris Brown

  V relatívne krátkom čase po tom, čo ho objavil jeho mentor Kanye West , Veľký Sean sa zmenil z takmer slávneho na súčasný „aposlávne slávny“ & apos Tento rok mal niekoľko top 10 hitov, ale bol to Chris Brown -assisted & aposMy Last & apos, ktoré ho dostali na rapovú mapu. „ A trafím tento nápoj, akoby bol môj posledný / Som zasiahnutý túto noc, akoby bol môj posledný , “rýmuje sa na oslavnú skladbu, ktorá je jednou z najlepších hip-hopových skladieb roku 2011. Očakávajte veľké veci od Big Seana v roku 2012.

 • 6

  „Can't Get Enough“

  J. Cole Feat. Trey Songz

  J. Cole má určite fenomenálny rok. Bez skutočného hitového singla, ktorý by mal svoje meno, sa J. Cole & aposs debutové štúdiové album & aposCole World: The Sideline Story & apos dostal Č v rebríčku albumov Billboard 200 s 218 000 predanými výtlačkami. Prvý umelec, na ktorom sa podpísalo Jay-Z Značka & aposs Roc Nation, Hollywood Cole si musel počkať tri roky, kým dostal svoju príležitosť zažiariť. Teraz, keď & aposs na vrchole, & aposCan & apost Get Enough & apos a my tiež nemôžeme.

 • 5

  'Ako milovať'

  Lil Wayne

  Lil Wayne & aposs akustická gitara poháňaná balada & apos How to Love & apos zanechali mnohých ľudí poškriabaných na hlavách a obávaných, že rapper bude mäkký. Ale nebolo to tak. Pieseň o angažovanom mladom dievčati hľadajúcom pravú lásku rezonovala medzi jeho fanúšikmi a stala sa jednou z najlepších hip-hopových skladieb roku 2011. Weezy to minulé leto poriadne roztopil vydaním & aposTha Carter IV, & apos, ktoré získal platinu za dva týždne a teraz je druhý najpredávanejší album roku. To musíš milovať.

 • 4

  „Super Bass“

  Nicki Minaj

  Nicki Minaj pokračovala vo svojej víťaznej sérii aj tento rok niekoľkými singlami z jej & aposPink Friday a apos LP, vrátane & aposSuper Bass. & apos Boom-bastická pieseň priniesla mnoho karaoke videí, predovšetkým 8-ročná princezná . Sestra Young Money mala veľký rok s vypredanými výkonmi na oboch Britney Spears & apos Prehliadka Femme Fatale a jej vlastný headliningový trek. Drake bol tak zamilovaný do svojej tvrdej práce spolužiakov a apossov, že ich venoval & apos Urob ma hrdým & apos to. Teraz to & aposs posádka miluje.

 • 3

  „Pozri sa na mňa teraz“

  Feat. Lil Wayne a Busta Rhymes

  Ocenenie „Comeback Kid“ určite patrí Chris Brown . Vďaka svojej nákazlivej piesni & aposLook at Me Now & amp; apos Breezy ukázal, aký je lyricky svižný v mikrofóne. Je prekvapujúce, že Brown dokáže pľuvať rýmy lepšie ako váš obľúbený rapper. Busta Rhymes takmer mu ukradol pieseň s jeho rýchlym textom. Táto špičková hip-hopová skladba roku 2011 vygenerovala mnoho vedľajších produktov z oblasti videa, predovšetkým od popového dua Carmine . Brown rozšíril svoju vášeň pre rýmovanie na svojom fantastickom mixtape a apos Chlapec vo väzbe . & apos Pozeraj sa na neho ... Dostáva papier.

 • dva

  „N --- ako v Paríži“

  Jay-Z a Kanye West

  Nie je pochýb o tom Jay-Z a Kanye West & aposs & aposWatch the Throne & apos je jedným z najlepších hip-hopových albumov roku 2011. Dvojica sa na LP zamerala na rôzne témy, vrátane slávy, počtu vrážd v čiernej komunite a duchovna. Zatiaľ čo prvý singel Throne & aposs, & aposOtis, & apos je ich dušou zaliata rapová óda, ich sledovanie, & aposN --- ako v Paríži, sa & apos stali ich hymnou na pumpu-päsť-vo-vzduch. Na svojom vypredanom turné & aposWatch the Throne & apos vystupujú Yeezy a Hov často s piesňou trikrát po sebe. Teraz je s ---- cray.

 • 1

  'Som na jednom'

  DJ Khaled Feat. Drake, Rick Ross a Lil Wayne

  Zdvihnite ukazováky na vzduchu! DJ Khaled & aposs & apos I & aposm on One & apos bol jedným z najhorúcejších bangerov v tomto roku a dostal sa na 1. miesto v našich najlepších hip-hopových skladbách roku 2011. Ide o perfektnú rapovú skladbu s množstvom citátov od hip-hopových heavyweights. Rick Ross Drake a Lil Wayne. Na trati obzvlášť milujeme refrény Drizzy & aposs: Všetko, na čom mi záleží, sú peniaze a mesto, z ktorého pochádzam / I & aposma sip, kým to necítim, budem to fajčiť, kým to & aposs urobí / A ja & apost naozaj nedám f ----, a moja výhovorka je, že som & aposm mladý / A ja len starnem, takže by ti to mal niekto povedať / I & aposm na jednom. '

Nechýbala nám top hip-hopová skladba roku 2011?

V roku 2011 bolo toľko horúcich kĺbov, že sme nemohli & apost pridať na tento zoznam. Aké boli vaše obľúbené hip-hopové skladby roku 2011? Povedzte nám to v komentároch nižšie.


Ďalej: Najlepšie tanečné piesne roku 2011