Top 10 piesní „Glee“ z druhej sezóny

Od 2. sezóny & apos Veselo & apos je teraz za nami, obzeráme sa späť po všetkých skvelých obaloch a maškrtách, ktoré v tejto sezóne predviedol náš obľúbený klub radosti - aby tieto kluby mohli zabudnúť na Warblers. Pamätáte si, keď Kurt opustil McKinley High? Pamätáte si, keď sa vrátil? Pamätáte si, keď sa klub radosti vybral do Regionals? Pamätáte si, kedy Will stretol Holly Holiday? Bol to pre nás, gleekov, veľký rok! Samozrejme, zúžením počtu vynecháme veľa báječných skladieb z mnohých neuveriteľných epizód, ale dnes Coolshippodcast prináša naše tipy na 10 najlepších piesní & aposGlee a apos zo sezóny 2!

paramore ružový chlapec
 • 10

  'TIK tak'

  Keša

  Keď sa Nové smery fušujú do skrinky na liehoviny, toto Keša krytie je výsledok - alebo „kľúčový znak dolára ha“, ako hovorí Principal Figgins. Pre opitý klub to ide dobre a Bretónsko, ktoré ich vedie v & aposTik Tok & apos ... Až do konca, keď zvrhne na Rachel, ktoré naštartujú dominový efekt od ostatných detí. Viete, čo sa hovorí, & aposBlame It on the Alcohol! & Apos

 • 9

  „Empire State of Mind“

  Jay-Z feat. Alicia Keys

  Len čo klub pre radosť zistí, že občania sú tento rok v New Yorku, rozhodli sa predviesť Jay-Z a Alicia Keys Hymna Veľkého jablka na nádvorí školy v nádeji, že získa nových členov. Dievčatá z Nového smeru dodávajú sprievodné vokály, zatiaľ čo ich verzie dominujú ťažké rapové verše a prudký refrén - nakoniec zvíťazili nad záujmom nových členov hereckej zostavy Sam Evans ( Chord Overstreet ) a Sunshine Corazon ( Charice ). • 8

  „Time Warp“

  Malá Nell

  Netreba dodávať, že tento film sa točí zo sexualizovanej epizódy „Rocky Horror Picture Show“ a „apos“, ktorá sa vysielala pred Halloweenom 2010. Zrekapitulovať: Keď si Will uvedomí svoj nápad zvoliť „Rocky Horror Show“, keďže školský muzikál bol čisto osobný, rozhodol sa zrušiť prehliadka. Namiesto toho to symbolicky vydedený klub radosti predvádza sám za seba a epizódu končí adaptáciou filmu „Time Warp“, ktorý sa stal jedným z našich najobľúbenejších interpretácií.

 • 7

  „Piatok“

  Rebecca Black

  O tom by ste mali námietky Rebecca Black cover isn & apost jedna z najlepších piesní z druhej sezóny. V epizóde & aposProm Queen & apos prechádzajú Puck, Sam a Artie na pódium do posilňovne, aby oživili vírusové & aposhit z roku 2011, pri ktorých sa celý svet pýtal: „Je toto 13-ročné dievča skutočné?“ Je, a sme vďační, ale iba preto, že & aposGlee & apos miluje riešenie toho, čo & aposs je vo svete horúceho & čo nie.

 • 6

  '…Zlatko ešte raz'

  Britney Spears

  Keď & aposGlee & apos Britney , & aposGlee & apos robí Britney s rešpektom. & apos ... Baby One More Time & apos couldn & apost boli dokonalejšie pre Rachel, ktorá natočila hudobné video z roku 1999 a v septembri 2010 vytvorila svoju vlastnú verziu - až po copánky a uniformu školáčky. The & aposBritney / Brittany & apos ( epizóda Britney Spears), epizóda nám priniesla niekoľko skvostov, napríklad & aposToxic & apos a & aposm a Slave 4 U, apos, ale jednoducho & apost nebude lepší ako táto klasika.

 • 5

  „Telefón“

  Lady Gaga a Beyonce

  Lady Gaga a Beyonce & aposs & aposTelefón & apos sa objavil v epizóde & aposAuditions & apos filmu & aposGlee. & apos Nielenže to bol jeden z prvých v sezóne, predstavil nám jednu z našich nových obľúbených postáv, výmennú študentku Sunshine Corazon, ktorú hrá filipínska tínedžerka Charice. Naozaj neexistuje žiadna otázka, prečo táto pieseň vytvára naše najlepšie piesne zo zoznamu & aposGlee & apos Season 2. Tajne milujeme každého, kto môže dať Rachel zabrať za jej peniaze ...

 • 4

  'Zabudnúť na teba'

  Cee Lo Green

  Gwyneth Paltrow valcovaný do sezóny dva & aposs & apos Epizóda Substitute & apos s ofinou, ktorá nás všetkých núti, aby sme mali počas školskej dochádzky učiteľky ako Holly Holiday. Ale Paltrow nás skutočne mala pod palcom, keď nám a Novému smeru dokázala, že vie a Cee Lo pieseň lepšia ako & apos Hlas & sám tréner. Áno, povedali sme to.

 • 3

  „Dieťa“

  Justin Bieber

  Mnoho glejkov sa zľaklo, keď počuli, že ich obľúbená hudobná komediálna šou sa chystá na 17-ročnú tínedžerskú popovú superstar Justin Bieber v epizóde & aposComeback & apos. Avšak podľa postavy & aposGlee & apos sa klub radosti chytil grimasy a zmenil ju na neodškriepiteľný úsmev. Stručne povedané, táto obálka & aposBaby & apos, ktorú Sam zaspieval pre Quinna, so svojimi bieberovými schopnosťami a gitarovými schopnosťami, bola taká dobrá, že nás prinútila k tomu, aby sme sa nadchli a povedali slovo Biebs: „Nikdy nehovor nikdy!“

 • dva

  „Born This Way“

  Lady Gaga

  The & aposBorn This Way & apos epizóda & aposGlee, & apos venovaná inšpiratívnej piesni Lady Gaga s rovnakým názvom, bola jednou z najočakávanejších v sezóne dva - a nesklamala. Vďaka vplyvu Mama Monster & aposs positive, & aposlove yourself & apos lyrics, naše obľúbené deti v klube radosti čelili svojej neistote, otriasli chybami a boli samy sebou ... Ako dobré malé príšery.

 • 1

  'Tínedžerský sen'

  Katy Perry

  Skladba číslo 1 na našom zozname najlepších & aposGlee & apos skladieb vlastne ani nie je obalom New Directions. Je to rúhanie? Možno, ale Dalton Academy Warblers sa toho ujme Katy Perry & aposs & aposTeenage Dream & apos sa ukázali ako dobrá voľba. Verzia & aposGlee & apos mala v skutočnosti najlepšie vystúpenie prvého týždňa zo všetkých coververzií, ktoré mala pred sebou, a získala si miesto jedného z najúspešnejších predstavení & aposs, ako aj popredné miesto v našom zozname najlepších piesní sezóny & aposGlee & apos 2.

Myslíte si, že nám niečo chýbalo?

Aké boli tvoje obľúbené obaly, maškrty alebo originálne melódie z 2. sezóny & aposGlee & apos? Myslíte si, že na tomto zozname potrebujeme viac Warblerov (hej, tento rok ukradli šou), alebo viac Rachel sól alebo klasickejších obalov? Gleek von a dajte nám vedieť svoje obľúbené v sekcii komentárov nižšie!