Top 10 vtipných piesní

Pre každú pieseň umiestnenú na prvom mieste v rebríčku prichádza občasná zábavná pieseň. Nemusí to byť nevyhnutne veľký hit a nemusí to mať vôbec zmysel, keď si ich vypočujete prvýkrát, ale nakoniec sa stane piesňou, na ktorú si budete dlho pamätať. Zábavné piesne môžu prísť v podobe paródie, balady (& apos My Heart Will Go On & apos nás stále robí LOL) alebo dokonca videa z YouTube, ktoré sa náhodou uchytili. Takže sme pre vás zostavili zoznam Top 10 zábavných piesní. Niektoré sú staré, iné svieže ako sedmokráska, ale všetky majú spoločné jedno: nikdy nás nerozosmejú.

 • 10

  'Zlý dotyk'

  Bloodhound Gang

  Táto zábavná pieseň nás v 6. ročníku pobláznila, ale až do vydania videa nebolo & apost, čo skutočne zasiahlo fanúšikov. Video (a pieseň) boli vydané v roku 1999 a predstavovali kapelu oblečenú v kostýmoch „MonkeyRat“, ktorá strieľala na ženy sedatíva, bila ľudí po hlave bagetami a skákala po klietkach po tom, čo ich chytili. To, ako sme si mysleli, že to bolo úžasné ešte v dnešnej dobe, je už mimo nás, ale boli sme deti ... Nevedeli sme to, ale skôr sme vedeli. A očividne stále nevieme nič lepšie, pretože sa dostal na náš zoznam!

 • 9

  „D --- k v krabici“

  The Lonely Island Feat. Justin Timberlake

  Pane Bože. Môžeme & apost veriť, že táto pieseň debutovala na & aposSaturday Night Live & apos ako SNL Digital Short pred šiestimi rokmi! Vo videu sú dvaja muži (Andy Samberg + Justin Timberlake ) serenading ich priateľky o najlepší vianočný darček, aký kedy dostane. Ako všetci vieme, v páse je pripevnená darčeková krabička, ktorá obsahuje celkom zvláštne prekvapenie a v texte sú obsiahnuté pokyny, ako vytvoriť krásny darček. Nie sme si istí, čo máme viac radi, Andy a Justin, či Getup Color Me Badd, alebo ako jedna zo žien, ktoré otvoria krabicu. Možno si budeme musieť zvoliť druhú možnosť. • 8

  „Stacyina mama“

  Fontány Wayna

  & aposStacy & aposs Mom & apos je asi 12-ročný chlapec, ktorý fantazíruje o svojej kamarátke Stacy & apossovej matke a v podstate využíva Stacy na zblíženie so svojou horúcou mamou. Stále sme zlí pre všetkých Stacy & apossov vonku ... Táto zábavná pieseň bola vlastne jednou z prvých melódií, ktoré dosiahli prvé miesto v zozname & aposNajstahovanejšie skladby & apos v hudobnom obchode iTunes. Video to však posúva na inú úroveň, vzdáva hold filmu „Fast Times at Ridgemont High“ a niekoľkým kľúčovým momentom: červeným bikinám a kúpeľňovej scéne. Ak ste film nikdy nevideli, dôrazne to odporúčame urobiť, aby ste porozumeli referencii.

 • 7

  'Ur So Gay'

  Katy Perry

  Táto malá daň je Katy Perry & aposs skutočný debutový singel, ale & apost skutočne nevzlietol. Keď sa vás na to spýtali, vysvetlila, že to nebol apost, aby to bol prvý výbušný singel, a že bola vydaná iba na „ahoj“ svetu. A hoci mnohí kritici kritizovali pieseň za to, že bola homofóbna, v skutočnosti ide iba o to, že Katy pracovala s bývalým priateľom metrosexuálnym. Možno nie je také politicky správne povedať „ste tak homosexuál“, ale máme to všetci. A dokonca aj pani Perry priznala, že krátko potom pobozkala dievča ...

 • 6

  'Párok v rožku'

  LMFAO

  Ani nevieme, kde s touto zábavnou piesňou začať, sme len smutní a nemáme žiadne oficiálne video, ktoré by ju sprevádzalo. LMFAO & Apossova pieseň je o ... uhádli ste ... o zjedení hotdogu. Alebo sa skôr pokúsiť o jedlo v rožku. Pieseň je mimo ich albumu & AposSorry For Party Rocking & apos a obsahuje linky ako: ' Pouličné mäso / Áno, to je to, čomu sa hovorí / A v poslednej dobe sa zo mňa stane pes-alkoholik / Teraz sú niektorí predajcovia skutoční a niektorí predstierajú / Čo? Vy nie ste apostost a nemáte slaninu . “ Toto sú skutočné inšpiratívne texty.

  kedy bol vyrobený liv and maddie
 • 5

  'Baby Got Back'

  Sir Mix-a-Lot

  Bože môj, Becky, pozri sa na jej zadok! „Ak ste v priebehu dňa poznali všetky texty tejto piesne, určite ste patrili k skvelým deťom. „ Moja anakonda don & apost nechce nič, pokiaľ nemáš buchty, hun „bola čiara, ktorú sme neustále kričali na chodbách v škole. & aposBaby Got Back & apos dosiahli prvé miesto v roku 1992 a na VH1 sa umiestnili na 17. mieste & aposs & apos100 Greatest Songs of Hip Hop. & apos Je iba jedna z tých piesní, ktorá je tak smiešna, že môžete & apost pomôcť simulovať vzájomné fackovanie & aposs booties na tanec poschodie.

 • 4

  „Pretože som sa dostal vysoko“

  Afroman

  Táto zábavná skladba je stále v našom prehrávači iPod a je samozrejme pekne zastrčená v zozname skladieb, ktorý je nastavený a pripravený na párty. Nechajme sa však chvíľu venovať tomu, že táto pieseň bola nominovaná na Grammy! & aposPretože som sa dostal vysoko & apos doslova vyšli z ničoho nič, až kým nezačalo kolovať po internete a vzlietlo ako blesk. Bolo to také veľké, dieťa v Connecticute muselo pieseň počúvať a za trest po napísaní správy o nej napísať správu, keď ho uvalili na marihuanu. Jeho rodičia si pravdepodobne neuvedomili, že to nie je zlý trest.

 • 3

  „Pretty Fly (pre bieleho chlapa)“

  Potomstvo

  & aposPretty Fly (pre Bieleho chlapa) & apos bola v podstate našou hymnou na celý rok ... aj keď sme sa nikdy nepovažovali za „lietať“ alebo dokonca za chlapa, ale rozumieme tomu, čo hovoríme. Pieseň bola vydaná v roku 1998 a vyšla 4x Platinum, čo je pre The Offspring dosť úžasný úspech. Na videu je vidieť chlapa, ktorý sa snaží pôsobiť v pohode pred ľuďmi tým, že sa hrá so svojim hydraulickým systémom automobilu a apossov a pokúša sa prerušiť tanec, ale je to naozaj len pieseň, ktorú máme radi. Navyše, kedykoľvek začujeme prvé tóny tejto vtipnej piesne, dokážeme odolať kriku „ Daj mi to babyy „na vrchole našich pľúc.

  najlepší priatelia vždy v plnom obsadení
 • dva

  „Som na lodi“

  The Lonely Island Feat. T-Pain

  Táto pieseň dala ľuďom zámienku správať sa ako úplní blázni, ďakujem & aposSNL! & Apos Jedna vec bola kričať ' Ja som na lodi! „keď ste boli na lodi (čo je ako ... nikdy), ale je to úplne iný príbeh, keď to bezdôvodne kričíte. The Osamelý ostrov Urobil to znova vydaním & aposm on a Boat z roku 2009 a ďalším SNL Digital Short, ktorý vybuchol ako blázon. Magazín Rolling frickin & apos Stone udelil piesni štyri hviezdičky a v decembri 2009 bola nominovaná na cenu Grammy v kategórii Najlepšia spolupráca pre rap / spev. Pieseň sa nám obzvlášť páči T-Pain & Úžasne náhodná funkcia automatického ladenia.

 • 1

  „Tučný“

  „Weird Al“ Yankovic

  & aposFat, & apos paródia na Michael Jackson & aposs & aposBad, & apos vyšiel v roku 1988 a je druhou paródiou, ktorú Weird Al urobil pre Jacksonovu pieseň, pričom prvou je & aposEat It. & apos Aj keď je táto pieseň sama o sebe zábavná, video, ktoré k nej patrí, berie koláč ... ehm, žiadna slovná hračka určená. Klip, ktorý zobrazoval Yankovica v tučnom obleku a rovnakej súprave metra z videa & aposBad, & apos parodoval množstvo prvkov z Jackson & aposs, vrátane kostýmov a choreografií. Okrem toho bolo vidno, že Yankovic bol počas videa čoraz tučnejší. S určitým šokom to v roku 1988 vyhralo cenu Grammy za najlepšie koncepčné hudobné video, ale Weird Al je hlupák a jeho videá sa nám zdajú veselé, takže nás príliš neprekvapuje.

Nechýbala nám top zábavná pieseň?

Nezmeškali sme zaradenie jednej z vašich obľúbených zábavných piesní na náš zoznam? Nižšie zanechajte komentár, v ktorom sa podelíte o svoj výber najlepšej vtipnej skladby.