Top 10 piesní Demi Lovato

Demi lovato je žena mnohých klobúkov. Začína ako detská hviezda a BFF pre Disneyho miláčika Selena Gomez , Lovato opustila svoju televíznu šou & sonoson so šancou & rehabilitáciu - a môže byť jediným kamenom v dome myši, ktorý si vybral svoju osobitú identitu, ktorá nezakročila.

Lovato je bojovníčka, ale ona je zranená. Nie je len talentovanou speváčkou, ktorá ich dokáže opísať s tými najlepšími, ale aj emotívnou, ktorá prijíma svoje boje a využíva ich na to, aby zostali silné, a to ako pri poznámkach, tak aj pri držaní sa.

The & apos X Factor & apos Judger kombinuje splnomocnenie so zábavou, pop so skalou a krásu s hĺbkou. Tu je top 10 piesní Demi Lovato, ktoré vybral Coolshippodcast. Uisťujeme vás, nebolo ľahké a ľahké ich zúžiť! • 10

  'Infarkt'

  & aposHeart Attack & apos začína náš zoznam najlepších piesní Demi Lovato, pretože to bol jej najväčší rozhlasový debut - a pretože kombinácia dravosti a zraniteľnosti, ktorú skladba poskytuje, ju nádherne predstavuje. Vokály Lovato a aposs môžu pokašľať vaše obľúbené a apoštoly pozadu, ale aj ona sa stále bojí zranenia.

  prečo zrušili sam a kat
 • 9

  Feat. „Who's That Boy“. Dev

  Z piesní Demi Lovato sama speváčka predtým trochu pohŕdala atmosférou R&B, ktorú objali & aposUnbroken & apos. But & aposWho & aposs That Boy, & apos her collabo with Dev , je tak infekčný, že sa stavíme, že to môže byť výnimka. Vďaka tanečným rytmom, dýchavému vokálu Dev & aposs a remienkom Lovato & aposs sa to & aposs stalo hitom všade - a keby to vyšlo v rádiu, bol by to smeč.

 • 8

  'Chyť ma'

  Spoluautor Nick Jonas, sladká, ustráchaná romantická melódia je tichá a potom dospieva k vyvrcholeniu. Lovato sa bojí zranenia, ale ktorý človek so zdravým rozumom by zranil niekoho tak nádherného a talentovaného ?!

 • 7

  'A sme tu znova'

  & aposHere We Go Again & apos je jednou z najlepších piesní Demi Lovato & aposs jednoducho preto, že & aposs je tak chytľavý. Óda na vzťah na horskej dráhe je podobná Paramore alebo vlastnému hrdinovi Lovato & aposs, Kelly Clarkson , ktorý kombinuje silný ženský vokál s produkciou pop punku.

 • 6

  „Nezabudni“

  & apos Don & apost Forget, & apos titulná skladba z debutu Lovato & aposs, kombinuje rockovú inštrumentáciu s popovými melódiami, ktoré tak dobre fungujú pre speváka. Pieseň, ktorej spoluautorom boli Jonas Brothers, vystihla vtedajšiu esenciu Lovato & aposs v tej dobe perfektne.

  laboratórnych potkanov noc živého vírusu
 • 5

  „Mrakodrap“

  & aposSkyscraper & apos bol úderom Lovato & aposs, a to z dobrého dôvodu. Pieseň, hlavný singel z tretieho albumu spoločnosti Lovato & aposs, & aposUnbroken, & apos, bola v skutočnosti nahratá dvakrát: Raz predtým, než sa Lovato liečil pre návykové látky, sebapoškodzovanie a bipolárne problémy, a ešte raz. Lovato odhalené uschovala pôvodný záznam, ktorý v skutočnosti zahŕňal jej vlastný plač, pretože išlo o „poskytnutie správy“.

 • 4

  „Bojovník“

  & aposWarrior & apos je obľúbeným fanúšikom piesní Demi Lovato, pretože & amp; odhaľuje a posilňuje. Trať naráža na niektoré ťažkosti, ktorým Lovato vo svojom krátkom živote čelila, a inšpiruje jej milovanú Lovaticsovú, aby prešla vlastnými životnými a apossovými skúškami - a zaistila, že bojové jazvy vytvoria charakter.

 • 3

  „Nemalo by sa vrátiť“

  & aposShouldn & apost Come Back & apos je jednou z najlepších piesní spoločnosti Lovato & aposs, pretože je & aposs taká srdcervúca. Aj keď sa to na prvý pohľad môže javiť ako rozpadová trasa, hovorilo sa, že je to óda na jej neprítomného - a teraz nedávno zosnulého - otca. Jej zraniteľnosť je citeľná a v niektorých bodoch piesne skutočne počujete, ako sa jej hlas zlomí.

 • dva

  Funkcia „Naozaj mi to nevadí“. Cher Lloyd

  Táto drzá spolupráca medzi sudcom & aposX Factor a apos Lovatom a finalistom & aposX Factor U.K. Cher Lloyd je rovnako odvážny a bratty, ako sa len dá. Lovato a Lloyd pobozkajú trhaného ex s jednými z najveselších textov všetkých piesní Demi Lovato: “ Teraz, keď ma vidíš na ulici / zvíťazím a budem sa báť / pôjdem priamo k tebe / a dám jeden prst do vzduchu . “ Okrem tém podporujúcich rozpad je & apos skutočne Don & apost Care & apos tiež jednoducho jednou z najchytľavejších piesní Lovato v jej katalógu.

  Lotosový kvet bomba význam piesne
 • 1

  'Daj svojmu srdcu voľno'

  & aposGive Your Heart a Break & apos bola Demi Lovato & aposs prvou č. 1 v rebríčku Billboard Pop Songs a vyvrcholila na 16. priečke v rebríčku Hot 100. Srdečná skladba bola v rozhlase neprehliadnuteľná a mala na to dobrý dôvod: Apelovala na viac trhov a kombinovala struny. , gitary a popové melódie s definitívne rastúcou atmosférou. A spomenuli sme hlas Lovato & aposs?