Top 10 piesní Chrisa Browna

Nielenže oslavujeme kariéru Chrisa Browna a apossa týmto Top 10 zoznamom jeho najlepších skladieb, ale tiež oslavujeme jeho 24. narodeniny (5. mája).

V uplynulom roku sa Breezy sústredil na svoju hudbu a pracoval na externých projektoch so svojou značkou Mechanical Dummy. Nielen to, že šliapač znovu zapálil svoj milostný vzťah s boo Rihanna .

Rodák z Virgínie je tiež odhodlaný zostať relevantný v hre R&B s plánmi na vydanie svojho šiesteho štúdiového albumu & aposX & apos v júli. Prvý singel & aposs, & aposFine China, & apos získal priaznivé recenzie od jeho fanklubu Team Breezy.Vyzerá to teda tak, že Brown je so svojou hudbou na správnej ceste a nemá problémy. Na oslavu Brown & aposs 24 rokov na Zemi je tu Coolshippodcast & aposs zoznam 10 najlepších piesní Chrisa Browna.

 • 10

  „Nemôžem vyhrať“

  Chris Brown vydal túto pieseň ako špeciálnu pochúťku pre svojich fanúšikov, ale získala sa a objavila sa na jeho novom albume & aposX. & Apos Balada obsahuje spev Breezy o láske, ktorá stroskotala a upálila. „ Neblafuje / Urobí to / Myslím si, že je čas, aby som sa postavila hudbe / Na svoju hrdosť som naozaj nemohla nič pokaziť , spieva na refréne. Chodiť tam a späť s klamstvom / Nikdy nerob kompromisy / Dievča, ak ma miluješ, lepšie to dokáž / Baby, nemôžem vyhrať .

 • 9

  „Nesúď ma“

  Toto je piaty singel z jeho vrcholného albumu & aposFortune. & Apos Je zrejmé, že z textov piesní a apossov Brown hovorí o svojich minulých indiskrétnostiach - najmä o útoku na Rihannu z roku 2009. Žiada o odpustenie od nej aj od jeho kritikov. Nechcem tam ísť / Nikdy by sme tam nemali ísť / Takže prosím, nesúď ma / Nebudem ťa súdiť / Pretože by to mohlo byť škaredé / Než sa to skrášli , zavrčí v háku. Musí to mať prácu, pretože Breezy a RiRi sú opäť spolu.

 • 8

  'Till I Die'

  Feat. Wiz Khalifa a Big Sean

  Brown sa spojil s Wiz Khalifa a Veľký Sean na tejto oslavnej trati o párty a zábave v klube. Na pieseň Brown vypľuje nejaké vytrhnuté riekanky. „ Dostali trávu / ale ja som bol dope / Ratchet, n ---- konáme kapucňa / Ale ja & aposm dostávam peniaze s týmito bielymi ľuďmi / Sippin a ja & amp; vyblednuté, super liečivé , “rapuje. Ešte pôsobivejšie je veselo zábavné video skupiny Brown & aposs k tracku, ktoré venoval zosnulému členovi skupiny Beastie Boys Adamovi „MCA“ Yauchovi.

 • 7

  'Bozk bozk'

  Feat. T-Pain

  & aposKiss Kiss & apos bol ďalším významným hitom z albumu & aposExclusive & apos. Skákacie jednotlivé funkcie T-Pain rapoval prostredníctvom funkcie Auto-Tune a dostal sa na prvé miesto v hitparáde Billboard Hot 100, čo z neho urobilo Brown & aposs druhý hit v jeho kariére. Táto najlepšia pieseň Chrisa Browna, v ktorej spevák R&B spieva o mladíckej zamilovanosti, získala tiež dvojnásobnú platinu a vygenerovala ďalšie skvelé hudobné video plné tanca.

 • 6

  „Don't Wake Me Up“

  Zatiaľ čo Brown je známy svojimi baladami od R&B, dokáže vytvárať aj úžasné tanečné piesne. & aposDon & apost Wake Me Up & apos je hymna pumpy, v ktorej Brown spieva o tom, že sa nikdy nebudí zo sna o fantázii a láske. „ Ak je tvoje srdce vankúš, táto láska je posteľ / Povedz mi, čo je to hudba v mojej hlave ,' on spieva. Pozrite si video inšpirované Matrixom od Brown & aposs pre & aposDon & apost Wake Me Up. & Apos

 • 5

  'Krásni ľudia'

  Feat. Benny Benassi

  & aposBeautiful People & apos je Brown a apossov vstup do žánru tanečného popu, s ktorým koketoval na & aposForever. & apos Táto skladba, ktorá sa nachádza na 5. mieste v našom zozname najlepších skladieb Chrisa Browna, pochádza z jeho comebackového albumu & aposF.AME & apos a stala sa jeho prvý tanečný singel č. V roku 2011 to povedal Brown MTV že chcel touto piesňou inšpirovať ľudí. „Deje sa veľa tragických vecí a svet sa musí spojiť ako celok a zastaviť negativitu,“ uviedol.

 • 4

  'Deuces' (Remix)

  Feat. Drake, T.I., Kanye West, Fabolous + Andre 3000

  Pôvodná verzia & aposDeuces a & apos predstavovať Tyga a Kevin McCall, vystúpili na koncertoch Brown & aposs 2010 & aposFan Fan & apos a pristáli na vrchole rebríčka Billboard R & B / Hip-Hop Songs. Trať sa stala tak populárnou, že Breezy dokázala ťuknúť do veteránov Drake , T.I. , Kanye West , Fabolous a hitparád Outkast André 3000 pre remix. Hovorte o hviezdnej zostave.

 • 3

  „Turn Up the Music“ (Remix)

  Feat. Rihanna

  Ďalšia tanečno-popová skladba, ale so zvratom! Pri remixovej verzii tejto najlepšej piesne Chrisa Browna sa spevákovi podarilo dosiahnuť, aby jeho bývalá Rihanna duetovala s ním na trati. Keď sa z ich spolupráce dostala správa, Hudobní kritici a Fanúšikovia rovnako vyjadrili svoj nesúhlas s prácou RiRi so svojím bývalým násilníkom (spolupracovali aj na jej & aposBirthday Cake & apos remix). V každom prípade táto pieseň pomohla Brownovi zaujať jeho prvú Č. 1 Veľká Británia slobodný .

 • dva

  „Fine China“

  Chris Brown vedie Michaela Jacksona na orchestrálnej dráhe znejúcej ako duša. Spevák R&B spieva o dievčati, ktoré považuje za vzácny artefakt. Mnoho špekulovalo, že hovorí o RiRi. „ Je to v poriadku, nie som nebezpečný / Keď ste moji, som veľkorysý / Ste nenahraditeľný / zberateľský / Rovnako ako pekný porcelán , “Spieva Brown. Sprievodné video k piesni a apossu obsahuje vynikajúce choreografie a krátke akcie, ktoré nakopávajú zadok.

 • 1

  „Pozri sa na mňa teraz“

  Feat. Busta Rhymes a Lil Wayne

  Leggo! Nepochybne to bola oficiálna comebacková pieseň Brown & aposs a jeho doteraz najviac prijatá skladba. Singel z roku 2011 vyrobili Diplo a Afrojack a predstavoval vynikajúci portrét, ktorý dýcha oheň Busta Rhymes . Pieseň priniesla na internete tisíce obalov, predovšetkým z popového dua Carmine . Za impozantné úsilie na tejto trati, ktorá je na prvom mieste v našom zozname najlepších skladieb Chrisa Browna, Breezy, Bussa-Buss a Weezy dostal Grammy kývnutie za najlepší rapový výkon. Pozri sa na Browna, stále dostáva papier.

Zmeškali sme najlepšiu pieseň Chrisa Browna?

Nemohli sme & apost zaradiť každú skladbu Chrisa Browna na tento zoznam. Takže, Team Breezy, zanechajte nám komentár, ktorý hovorí o vašej obľúbenej skladbe od Breezy.