Top 10 piesní Big Time Rush

Big Time Rush majú obrovský predaj albumov, divokú oddanosť fanúšikov (hej Rushers!), televíznu šou Nickelodeon a dokonca aj film - napriek tomu sa v rádiách objavujú takmer vôbec. Úprimne povedané, je to nešťastné, pretože piesne Big Time Rush sú jedny z najlepšie spracovaných a najchytľavejších popových melódií, aké ste kedy počuli.

Skupina, ktorú tvoria James Maslow, Kendall Schmidt, Carlos Pena, Jr. a Logan Henderson, sú vokálne a hudobne nadaní a sú mimoriadne zábavní a dosť očarujúce . Nalaďte sa na 10 najlepších piesní Big Time Rush uvedených nižšie a my sa stavíme, že s nimi súhlasíte!

 • * jedenásť *

  „Pieseň obrovskej vravy“

  Vieme, vieme - to nie je a naozaj Skladba Big Time Rush, ale práve sme museli zahrnúť & aposThe Giant Turd Song & apos ako bonus k nášmu odpočítavaniu najlepších skladieb Big Time Rush. Je to perfektné pre chlapcov, pretože ukazuje ich praštěnú stránku a pritom dokáže prinútiť poslucháča odísť: „Páni, dostali nejaké fajky!“ • 10

  'Akýkoľvek druh chlapa'

  & aposAny Kind of Guy & apos je obľúbeným Rusherom, čiastočne preto, že je to cestovné klasické chlapčenské skupiny a tiež preto, že každý z členov Big Time Rush má na trati odlišné sóla. Sme trochu posadnutí Loganom Hendersonom a aposs falsettos!

 • 9

  „Big Time Rush“

  Big Time Rush & apos & aposBig Time Rush, & amp; hlavná pieseň pre & aposBig Time Rush & apos by samozrejme boli na tomto zozname! (Táto posledná veta vás trochu zmiatla? Potom nie ste skutočný Rusher!) Táto stopa 120 úderov za minútu je infekčná a udáva tón pre všetko, čo & aposs odvtedy príde.

 • 8

  'Zastrelený v tme'

  & aposShot in the Dark & ​​apos hasn & apost boli oficiálne vydané, ale sú to také sladké skladby Big Time Rush. It & aposs dostal trochu viac rocku ako tanečný náskok - a mal premiéru v absolútne veselej epizóde & aposBig Time Terror & apos, vďaka ktorej sme ju milovali ešte viac.

  harry hook a gil bozk
 • 7

  „Zvýšiť“

  Ručné tlieskanie, tanečné rytmy a super zábavné syntetizátory sa spájajú do & aposElevate & apos Big Time Rush & aposs venovaných Rushers. Táto uptempo pieseň spôsobí, že sa aj tí najneochotnejší trepači koristi ponáhľajú zhodiť na zem. Kto sa musí vlastne dostať vysoko, keď máte BTR žuvačku?

 • 6

  „Priateľ“

  Feat. Snoop Dogg

  Big Time Rush otestujte vody R & B a pomôžte pri tom - od nejakého chalana, o ktorom ste možno počuli Snoop Dogg , ktorý pľuje bezstarostné rýmy, aby pomohol s nastavením tejto očarujúcej piesne o láske. Nevidíme nijaké ďalšie chlapčenské skupiny, ktoré verbujú obrovských rapperov ako BTR!

 • 5

  'Na pol ceste'

  Táto pieseň Big Time Rush má pozitívny text, ktorý nepochybne povzbudzuje Rushers, aby zostali nádeji aj v drsných časoch. Má tiež šialene chytľavý rytmus poháňaný syntetizátorom, ktorý vás určite prinúti pripútať sa k týmto tanečným topánkam, najmä počas posilňujúceho zboru: “ Sme v polovici cesty, teraz vyzeráme dobre / Nič a nič nám nebude prekážať . “

 • 4

  „24 / sedem“

  S taktovkou, ktorá pripomína George Michael & aposs & apos Faith & apos (vážne - stavte sa, že to môžete & apost počuť) a vražedné harmónie, môžete & apost počúvať & apos24 / seven & apos a mať zlú náladu. Od pozitívnych textov až po trblietavé syntetizátory, táto pieseň Big Time Rush vám dáva dobrý pocit.

  posledná epizóda mojej pestúnky je upír
 • 3

  'Okná dole'

  & aposWindows Down & apos sample & aposSong 2 & apos od Blur a bola pôvodne skladbou s názvom & aposWoohoo & apos pre Keša . Ale keď track K-Dollar Sign & aposs unikol online, Big Time Rush to chytil - a tiež dobrá vec, pretože je to jeden z najväčších hitov kapely a najdôležitejšia letná skladba. Chlapi, ktorí sú vo videu bez trička, sú tiež veľmi milí.

 • dva

  „Ako nikto nie je okolo“

  & aposLike Nobody & aposs Around & apos isn & apost je zábavná pieseň pre Rushers, na ktorú si môžete aj zaspievať, ale má aj skvelú správu pre mladú fanúšikovskú základňu: Urobte svoje, nechajte svoju vlajku podivného vzletu mávať a nerobte si starosti s tým, koho & aposs sleduje. Ktokoľvek, kto sa pozrie na ktorýkoľvek z účtov Instagramu, môže potvrdiť, že títo muži praktizujú to, čo kážu!

 • 1

  „Hudba znie lepšie s U“

  Feat. muž

  & aposMusic Sounds Better With U & apos je naša obľúbená pieseň Big Time Rush a taktiež skupina & aposs, a to z dobrého dôvodu: do veľkej miery zosobňuje celý ich katalóg v rámci jednej stopy. It & aposs dostali skvelý háčik, šialený tanečný rytmus, nákazlivú melódiu a rozkošné video. Hudba s BTR určite znie lepšie!

Zmeškali sme vašu obľúbenú pieseň Big Time Rush?

Ahoj, Rushers! Bolo tak ťažké zúžiť 10 najlepších skladieb Big Time Rush, pretože ich všetky tak milujeme! Čo si myslíte, ktoré z nich malo urobiť rez? Zvuk v komentároch!

Chichotajte sa na tieto veľké súbory GIF vo veľkom štýle