Tom Hiddleston nosí tričko „I (Heart) T.S.“ na výročnej párty Taylor Swift 4. júla

Konferencie o láske Tom Hiddleston a Taylor Swift pokračujú a Taylor tentokrát pozvala ďalších pár svojich priateľov celebrít, aby sa k nim pripojili.

V rámci svojej každoročnej oslavy 4. júla vo svojom dome na pláži na ostrove Rhode Island sa speváčka „Blank Space“ rozišla v Atlantickom oceáne spolu s novým priateľom Hiddlestonom, ako aj Blake Lively, Ryan Reynolds, Cara Delevingne, Karlie Kloss, Gigi Hadid, Ruby Rose, Uzo Aduba a Haim. Taylor a jej priatelia vrátane dlhoročnej kamarátky Britany Maackovej zdieľali fotografie udalosti.

Fanúšikovia 'Hiddleswift' tiež poznamenané z papových záberov že v jednom okamihu mal Hiddleston na sebe „ja<3 T.S.' shirt, while sporting a red tattoo on his right arm.Mávanie celebrít doma na pláži sa stalo pre Swift každoročnou tradíciou: minulý rok 4. júla zverejnila spoločnosť Swift táto fotografia z Rhode Island na Instagrame s vtedajším priateľom Calvinom Harrisom, Hadidom, Haimom, Impérium & aposs Serayah McNeill a modelka Martha Hunt. V roku 2014 spoločnosť Swift oslávil 4. na Rhode Islande s priateľmi Lenou Dunhamovou, Ingrid Michaelsonovou a Emmou Stoneovou.

Pozrite si ďalšie obrázky zo slávností nižšie.

Muži v Taylor Swift a život (a piesne)