Časová osa vzácneho priateľstva Cole Sprouse a Debbyho Ryana

cole-sprouse-debby-ryan-suite-life

Getty

Cole Sprouse a Debby Ryan majú jedno z najvzácnejších priateľstiev, aké kedy vzniklo z televízneho seriálu. To je pravda, vyhadzujeme toto vyhlásenie tam a stojíme si za ním a máme dôkaz, ktorý ho podporuje. Vysvetlíme:

Cole a Debby sa stretli a stali sa najlepšími z púčikov, keď hrali ďalej Sladký život na palube ako Cody a Bailey. Ich postavy randili a spolu boli Cailey jedným z najroztomilejších párov Disney Channel všetkých čias.cody bailey suite život na palube

Getty

Skutočne, aké vzácne boli?

životný bozk cole a debby suite

Cole a Debby spolupracovali od roku 2008 do roku 2011, ale po troch sezónach sa séria skončila. Títo dvaja jednoducho neprestali byť priateľmi IRL a od skončenia ich šou nám za tie roky darovali veľa vzácnych chvíľ. Rovnako ako keď Deb pripustila, že sa úplne trápila s Colem a jeho bratom, jej druhým Sladký život hviezda, Dylan, predtým, ako bola súčasťou ich posádky.

A ako môžeme niekedy zabudnúť na ten čas, keď Debby zdieľala úchvatnú fotografiu, ktorú o nej Cole urobil?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@colesprouse chcel, aby ste videli moje pehy. #postmoreportraits

Príspevok zdieľaný používateľom Debby Ryanová (@debbyryan) 29. novembra 2015 o 15:09 PST

Je veľmi zanietený pre fotografiu a rád používa svojich priateľov ako modelky, takže dáva zmysel, že Deb bola predmetom jeho umenia už predtým. Oni robili poriadne zjednotiť, spolu s Dylanom , na stretnutie a Debby nás všetkých ozdobila touto selfie.

Toto bol kamerový súboj. Vyhral som. Naozaj vďačná za kvalitu snapchatu #fotografia a toto priateľstvo, napísala v titulku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto bol kamerový súboj. Vyhral som. Naozaj ďakujeme za kvalitu snapchatu #fotografia a toto priateľstvo

Príspevok zdieľaný používateľom Debby Ryanová (@debbyryan) 29. januára 2016 o 15:43 PST

Naše srdcia. Vždy sa navzájom veľmi podporujú, pričom Cole len tak mimochodom prišiel do Debbyho domu spolu so svojim Riverdale hviezda a priateľka IRL Lili Reinhart, aby sa zoznámili so všetkými novými mačiatkami, ktoré prišli do Debovho života, keď jej mačka porodila.

Skutočné priateľstvo práve tam. Hovoriac o Riverdale Debby nadviazala svoje super silné priateľstvo aj s Lili, ktorej postava Betty randí s Coleovou postavou Jughead, takže všetky tieto lode, ktoré sa stretávajú, sú čírym kúzlom.

selfie s lili a debby

Navyše, Debby je len fanúšikom show a je hrdá na svoj dlhoročný bud a jeho prácu. Stačí sa pozrieť na jej nápadnú pózu pred plagátom Coleho Jugheada?

plagát debby ryan cole sprouse riverdale

Títo dvaja skutočne majú také jedinečné puto. Počas Coachella 2017, ktorej sa Cole zúčastnil so svojou Riverdale rodina a Debby sa rozhodli vynechať, ona sa vydala na Twitter, aby sa pobavila na jej najlepšom a jeho balíčku fanúšikov, ktorý mal so sebou na hudobnom festivale. Pretože to je to, čo robíte, keď je váš priateľ na púšti s balíčkom fanúšikov.

Iba verejný priateľ vás môže takto verejne opekať pri výbere vášho príslušenstva. A nie je to prvý a pravdepodobne ani poslednýkrát, čo si Debby robila srandu zo svojho chlapca. Cole nedávno zdieľal niekoľko fotografií z nadchádzajúceho fotenia na Instagrame a jeden konkrétny obrázok , má na sebe červeno -čierne pruhované tielko. Debby a fotograf Damon Baker, ktorí v minulosti nafotili Coleove fotky, herca úplne upiekli, pričom ho Deb zavolala, že vrátiť jej košeľové šaty trvá roky.

komentár instagramu debby cole

Skutočný znak priateľstva práve vtedy, keď vás váš priateľ otvorene popichne na vašej vlastnej stránke IG. Medzi nimi však očividne nie je nič iné ako láska Cole sa zúčastnil debby k 24. narodeninám , čo umožnilo ďalšie Sladký život stretnutie, pretože Ashley Tisdale bola po ruke aj na slávnosti.

moja pestúnka je upír
ashley tisdale a cole sprouse reunion instagram

Instagram

Takže máme priateľstvo Debby a Coleho pre toto rozkošné stretnutie. A nikdy nezabudnime na ďalšie super roztomilé stretnutie, keď fanúšik náhodou narazil na dvojicu a odfotil sa s nimi oboma.

debby ryan cole sprouse selfie

Večne góly, naozaj. Debby a Cole možno nie vždy zverejňujú, ako veľmi si sú blízki, a chvália sa, ako často sa vídajú, ale všetci vieme, že to je v našich srdciach pravda. Ako dôkaz vezmite jej správu z 26. narodenín k jej celoživotnej bestie. Podelila sa o najrozkošnejší obrázok z páru s titulkom hbd dylan.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

hbd dylan

Príspevok zdieľaný používateľom Debby Ryanová (@debbyryan) 4. augusta 2018 o 13:58 PDT

Očividne len dostať navzájom a je to milé. Je to niečo, čo sama Debby potvrdila v roku 2011 a o tie roky neskôr sú stále silné.

Priatelia na celý život.