Tim Tebow Remixed by DJ Steve Porter in Viral Video „All He Does Is Win“

Zadák Denver Broncos Tim Tebow je najhorúcejšou témou v NFL. Hlboko veriaci QB získal Heisman Trophy na vysokej škole, ale všetci skauti tvrdili, že nemá apostrofy, paži alebo schopnosť vidieť pole, ktoré sú potrebné pre úspech na profesionálnej úrovni.

Prirodzene, odborníci boli šokovaní, keď bol draftovaný v prvom kole. Napriek všetkým kritikom, ktorí predpovedajú, že bude flopom, a jeho menej pôsobivými štatistikami je Tebow spojkou a jeho príbeh je príbehom, ktorý má dobrý pocit. Podarilo sa mu vyhrať 7 z 8 začatých hier a usporiadať štvrtý štvrťrok a víťazstvá v predĺžení pre svoj tím. Na počesť sezóny 2011, ktorú vyhral Tebow & aposs (sem vložte hlas Charlieho Sheena), vytvoril DJ Steve Porter virálny video remix vyradený z klipov diskusií analytikov ESPN z QB.

justin bieber náhodný text rappera

Za iba tri dni získal klip takmer pol milióna zhliadnutí, a to vďaka opakovaniu analytika Skip Bayless, ktorý sa hlási k prednostiam spoločnosti Tebow & aposs ako „hráč“ a „tvorca hry“ k aktualizácii hymny a apos športového parku DJ Khaled & aposs All I Do Is Win. & Apos Bolo zmenené na & aposAll He Does Is Win. & AposTam je záber na známeho futbalového fanúšika Lil Wayne vo videu je umiestnený ako analytik ESPN. Rapper Nelly je tiež zastrčený do spony.

Téma je, že Tebow je hráč, baler, tvorca hry a strelec. Menej športovcov bolo medzi komentátormi tak polarizujúcich. Výsledkom je zábavná popkultúra vid!

dievča tetuje draka na čelo

Sledujte Tim Tebow a aposVšetko, čo robí, je víťazné a virálne video