Existuje, podobne ako nulová šanca, „Moja opatrovateľka je upír“, niekedy dostane sezónu 3

moje opatrovateľky-upír-sezóna-3

Disney Channel

Priaznivci Disney Channel, je načase sa radovať? Epizódy z Moja opatrovateľka je upír Pokračuje sa v televíznom vysielaní a ľudia stále hľadajú informácie o tejto šou. Niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že sa môže vrátiť na sezónu 3. Znamená to, že sa obľúbený kanadský kanál Disney Channel vracia, napriek tomu, že je vypnutý. vzduch za posledných šesť rokov?

veľký časový zhon pred a po

Povesť začala, keď Vanessa Morganová - ktorá v sérii hrala Sarah a v súčasnosti hrá ako Toni Topaz Riverdale Sezóna 2 - v roku 2016 rozoslal tweet s návrhom, aby show, ktorá sa skončila v roku 2012, natočila novú sezónu. „Moja opatrovateľka je upír, 3. sezóna… .. niekto? #disney, “napísala na twitteri.V júli 2017 urobila Vanessa an Instagram naživo s ňou MBAV co-stars a dráždil to na Twitteri slovami: „Stáva sa to, chlapci ... Moja opatrovateľka je upír? Sarah je späť.“

sophia grace a rosie at the amas

Keď Vanessa rozdáva nádej na sociálnych médiách, fanúšikovia sa pýtajú, či je to vôbec možné Moja opatrovateľka je upír by sa mohol vrátiť tretiu sezónu. Čo je teda pravda? Je ešte čo vidieť od Ethana Morgana, Sarah, Benny Weira, Rory a ďalších?

V roku 2013 to bolo oznámené Moja opatrovateľka je upír nebol by vyzdvihnutý pre tretiu sezónu rozhodnutie, ktoré vážne nahnevalo mnohých fanúšikov. Najmä preto, že druhá sezóna sa skončila na cliffhangeri.

„Teraz môžeme oficiálne povedať, že zatiaľ nebude existovať tretia sezóna Moja opatrovateľka je upír . Trvalo to dlho, ale chceli sme preskúmať každú ulicu a najskôr využiť všetky možnosti, pretože sme chceli urobiť viac z tejto úžasnej show tak zle, ako ste ju všetci chceli vidieť. “

Zostanú Noah a elle spolu v bozkávacom boxe 2
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Naše tváre, keď sme zistili, že „Moja opatrovateľka je upír“, sa nevrátili na sezónu 3 a že sme pri tom výbuchu museli všetci vybuchnúť… .smh

Príspevok zdieľaný používateľom Vanessa Morganová (@vanessamorgan) 26. marca 2015 o 17:32 PDT

V jednom momente existovala petícia za zvýšenie trakcie Change.org . Petícia vyzvala Netflix, aby zaradil sezónu 3. Petíciu podpísalo takmer 3 000 ľudí, ale odvtedy je uzavretá.

Bohužiaľ to vyzerá, že Vanessa je jediná Opatrovateľka kamenec, aby sa vyjadril k možnosti tretej sezóny. Cameron Kennedy , ktorý stvárnil Roryho, sa už ani nevenuje herectvu. Teraz pracuje v digitálnej poradenskej firme. Aj keď sa nezdá pravdepodobné, že by Disney Channel projekt vzkriesil, mnoho fanúšikov v sebe skrýva kúsok nádeje, že niekedy v budúcnosti sa sezóna 3 stane realitou. Do tej doby budeme len číhať na to, že sú všetci stále najlepšími.

https://www.instagram.com/p/BWi4VpHhZFk/