K dispozícii je „Zmrazený“ halloweensky kostým Olaf [FOTKY]

Narazili ste na to, čo bude tento rok na Halloween? Môžete si vziať tágo z tieto celebrity , alebo môžete ísť naplno a pretransformovať sa na Sexy Olafa.

To & aposs správne: V snahe spojiť tie najsmiešnejšie kostýmy, na aké by ste si kedy mohli myslieť (hovoríme napríklad o veciach ako sexi kukuričné ​​klas a sexi kúsok pizze ), ktorých si predstavili dobrí zákazníci na Halloween na Yandy.com sexi verzia z & apos Zmrazené & aposs & apos Olaf, snehuliak, práve včas na vystrašenie bejezov z detí na Halloween 2014.

Aj keď web odkazuje na prichádzajúcu generáciu ako & aposSultry Snow Darling & apos alebo & aposFunny Snowman & apos kostým, je to zjavné prevzatie komiksu & aposFrozen & apos, až po jeho veľké čierne gombíky, vetvičkové ramená a karikatúrny nos mrkvy. Oblečenie sa predáva za 36,95 dolárov, čo je do značnej miery kradnutie, keď vezmeme do úvahy, že sexy ušný kukuričný kostým, ktorý sme spomenuli vyššie, stojí zhruba 60 dolárov.A pre prípad, že by vás Sexy Olaf netušila a netušila, že máte chuť, môžete ísť aj na Sexi Elsa alebo Sexi Anna , aj keď tie kostýmy sú viac ako 80 dolárov za kus. (A áno, čítate to správne.)

Nahliadnite vyššie do kostýmu sexy snehuliaka a pozrite sa na & Ice Girl & apos a & noros Maiden & apos nižšie. (O Sexy Svenovi zatiaľ žiadne slovo.)

Yandy.com

Yandy.com

Britt robertson a dylan o'brien 2018