Then + Now: Herecké obsadenie filmu „She’s All That“.

V súlade s trendom & apos90s, ktorým sa z klasickej literatúry stáva teen rom coms priateľský k MTV, & aposShe & aposs All That & apos je modernou adaptáciou hry Georga Bernarda Shawa & aposPygmalion a apos na strednej škole.

Vo filme populárny atlét prijme stávku, aby sa z nerdyho samotára stal kráľovná plesu. Táto zápletka a jej mladé herecké obsadenie muselo osloviť publikum, pretože film & Apos All & Apos sa stal doposiaľ najviac zarábajúcim tínedžerským romantickým filmom.

Zistite, čo robia herci a herečky spoločnosti & aposShe & aposs All That & apos dodnes.Freddie Prinze, Jr. (Zach Siler)

YouTube / Frederick M. Brown, Getty Images

Potom : In & aposShe’s All That, ‘Prinze, Jr. playing big man on the camp Zach Zach Siler, ktorý sa stavil, že nedokáže z kráľovnej plesu urobiť podivné dievča. Syn zosnulého herca a komika Freddieho Prinzeho, Prinzeho mladšieho, bol v tom čase známy tým, že hral vo franšíze ‘I Know What You Did Last Summer’.

Teraz : Jeho poslednou veľkou úlohou bol Cole Ortiz v poslednej sezóne „24.“ Je ženatý s herečkou Sarah Michelle Gellerovou, s ktorou sa stretol pri natáčaní filmu „Viem, čo ste robili minulé leto“ od roku 2002, a majú dve deti.

Rachael Leigh Cook (Laney Boggs)

YouTube / Valerie Macon, Getty Images

Potom : Cook vstúpil do veľkých líg ako Laney Boggs, podivné dievča, ktorému stačilo zložiť si okuliare, aby bola materiálom prom Queen. Cook začala s modelingom tlače už ako dieťa a vo filme debutovala vo veku 15 rokov ‘ Klub opatrovateľov detí . “

Teraz : V súčasnosti hrá v procedurálnej dráme „Postreh.“ Bude hlavnou postavou v pripravovanom filme „Červené nebo“.

Paul Walker (Dean Sampson)

YouTube / Kevork Djansezian, Getty Images

Potom : Walker hral Zachovho najlepšieho kamaráta Deana Sampsona s dvoma tvárami vo filme „She’s All That“. Začiatkom toho roku dostal veľký zlom ako zranený rozohrávač Lance Harbour vo filme „Varsity Blues“.

obsadenie dievčaťa spĺňa svetové veky

Teraz : Krátko po filme „She’s All That“ vzal Walker svoj celoamerický vzhľad do franšízy „The Fast and the Furious“, pre ktorú zostáva najslávnejším. Neskôr v roku 2013 bol nominovaný na pozíciu vedúceho vo filme „Hours“ (Hodiny) o následkoch hurikánu Katrina.

Jodi Lyn O’Keefe (Taylor Vaughan)

YouTube / John Sciulli, Getty Images

Potom: O’Keefe urobila dojem ako snobské populárne dievča Taylor Vaughan, ktoré vyhodilo Zacha za blednúcu televíznu hviezdu reality a uviedol dej do pohybu. Bývalá modelka, vtedy 20-ročná, bola uprostred svojej kariéry Cassidy Bridges v seriáli Nash Bridges a pred štyrmi rokmi debutovala v dennom mydle „Another World.“

Teraz : Od hrania seriálu Gretchen Morgan na snímke Prison Break sa O'Keefe objavila v snímkach Two and a Half Men, Castle, Lost a Law and Order: LA. Je tiež majiteľkou módnej línie. Oblečenie kráľovnej Georgie.

Matthew Lillard (Brock Hudson)

YouTube / Jason Merritt, Getty Images

Potom : Lillard hrala nepríjemnú bývalú televíznu hviezdu reality šou Brocka Hudsona v snímke „She's All That“. (Úloha bola údajne založená na notoricky známom problémovom filme „The Real World: San Francisco“ Puckovi.) Potom sa 28, Lillard objavila v snímkach „Scream“ Film „Scream 2“ si získal uznanie kritiky za svoju vedúcu úlohu v nezávislom filme „SLC Punk“.

Teraz : Odkedy účinkuje ako Shaggy v živom filme Scooby Doo z roku 2002, stal sa Lillard vo svojej animovanej verzii hlasom pre ikonického flákača. Nedávno preukázal svoje dramatické schopnosti a hral vedľajšie úlohy vo filmoch ako „Potomkovia“ alebo „Problémy s krivkou“.

Anna Paquin (MacKenzie Siler)

YouTube / Jason Merritt, Getty Images

Potom : Paquin hral Zachovu módnu posadnutú malú sestru Mac. Paquin, narodená v Kanade a vychovávaná na Novom Zélande, praskla na scéne o šesť rokov skôr oscarovým predstavením v kategórii „Klavír“.

Teraz : Paquin je Sookie Stackhouse v upírskej dráme „True Blood“ a nedávno hrala v dráme „Straight A’s“. Herečka mala dvojčatá so svojím manželom a predstaviteľom filmu „True Blood“ Stephenom Moyerom.

selena gomez rehabilitačné a novinky

Kieran Culkin (Simon Boggs)

YouTube / Stephen Lovekin, Getty Images

Potom : Culkin hral Laceyho mladšieho brata Simona vo filme ‘She’s All That.‘ Začal ako hollywoodsky herec ako sedemročný ako jeden z detí McCallister po boku svojho brata Macaulaya. Sám doma . “

austin a spojenci sezóna 2, epizóda 20

Teraz : Po dobre prijatých otočkách v dvojici filmov z roku 2002, „Nebezpečné životy chlapcov oltára“ a „Igby ide dole,“ sa Culkin zdal smerovať k filmovej sláve. Namiesto toho si dal šesťročnú pauzu od filmov a sústredil sa na divadlo. Odvtedy sa vrátil na veľké plátno a medzi jeho nedávnejšie počiny patria filmy „Scott Pilgrim vs. The World“ a „Margaret“.

Elden Henson (Jesse Jackson)

YouTube / Wonder Entertainment

Potom : Možno si pamätáte Hensona ako Jesseho Jacksona, Laneyho nerdového priateľa vo filme „She’s All That“. Ako Elden Ratliff hral Henson v trilógii „Mighty Ducks“ vymožiteľku Fultona Reeda.

Teraz : Henson hosťoval v predstaveniach ako „Psych“, „Private Practice“ a „Grey’s Anatomy.“ Hral tiež vedľajšiu postavu v životopisnom filme Steva Jobsa Jobs.

Dulé Hill (Preston)

YouTube / Frazer Harrison, Getty Images

Potom : Hill bol Preston, najvyrovnanejší zo Zachových priateľov. Predtým vystupoval na koncertoch ako „Cosby“ a „New York Undercover“.

Teraz : Opora televízie, Hill hral sedem rokov prezidentského spolupracovníka Charlieho Younga vo filme „The West Wing“. Od skončenia tejto šou bol P.I. Gus Guster v komediálnej dráme Psych.

Gabrielle Union (Katie Darlingson)

YouTube / D potlačené, obrázky Getty

Potom : Union zahrala populárnu dievčinu Katie s dobrým srdcom v snímke „She’s All That.“ V nasledujúcom roku získala svoju doteraz najväčšiu rolu konkurenčnej roztlieskavačky v snímke „Bring It On“.

Teraz : Zahrala si vo filmoch ‘Think Like a Man’ a & aposGood Deeds. ‘Randí s basketbalovou hviezdou Dwayne Wade, ktorá je o 10 rokov mladšia.