Then + Now: Obsadenie filmu „Santa Clause“

Naše sviatočné obdobie nie je úplné a bez viacerých prehliadok Mikulášska doložka . Od sarkastických jednolístkov Tim Allen & aposs až po farebné svetre Judge Reinhold & aposs, ikonický film Disney nás nikdy nenechá presvedčiť v kúzlo Santu. (Nehovoriac o tom, že je to takmer jediný film, ktorý nás núti ísť na Štedrý večer do Denny & aposs.)

Či už ide o prázdninové obdobie v reálnom živote, alebo len o srdce, odporúčame vám pustiť si DVD, streamovať ho alebo zachytiť film v televízii, keď sa otvorí - potom vypustiť mlieko a sušienky a pozrieť sa na obsadenie Mikulášska doložka vtedy a teraz.

tajný život amerického tínedžera obsadenie teraz

Tim Allen (Scott Calvin / Santa)

YouTube / Alberto E. Rodriguez, Getty ImagesPotom: Vďaka niekoľkým bláznivo úspešným sezónam & AposHome Improvement & apos pod svojím (nástrojovým) opaskom sa Tim Allen postavil pred úlohu & apos Santa Clause & aposs & apos Scotta Calvina, sarkastického slobodného otca, ktorý sa stane Santa Clausom po náhodnom zrazení originálu zo strechy. Ako keby nebol dosť apostabilný ako Santa (alebo v iných favoritoch z 90. rokov ako & aposJungle 2 Jungle & aposGalaxy Quest & apos), Allen pokračoval v hlasovaní Buzza Lightyeara v & aposToy Story & apos mu oficiálne upevnil miesto v detstve navždy.

Teraz: Okrem stvárnenia veľkého chlapa v celom odbore & apos The Santa Clause & apos - a vyjadrenia Buzza Lightyeara vo všetkých filmoch & apos Toy Story & apos - sa Allen vrátil do televízie v roku 2011 a opäť si zahral vo svojom vlastnom sitcome & Last Man Standing. & Apos And v roku 2019 nás znova zavedie do „nekonečna a ďalej“ tým, že si zopakuje svoju úlohu Buzza v & Toy Story 4. &

Eric Lloyd (Charlie Calvin)

YouTube / EricLloyd.com

Potom: Eric Lloyd so špičkou mopu hral malého Charlieho Calvina vo filme „Santa Clause“, „syna apoštola Scotta“ a takmer jediného, ​​kto mu veril počas celého filmu. (Pocity!) 90. roky boli dobré pre Lloyda, ktorý pôsobil aj počas detstva a hral vo filmoch ako „Dunston Checks In“ a televíznych seriáloch „Jesse“.

Teraz: Aj keď Lloyd pokračoval vo svojej role (oveľa staršej) Charlie vo zvyšku trilógie Santa Clause a apos, svoju hereckú kariéru väčšinou opustil a zameral sa na iné vášne, vrátane školy a svojej kapely. Podľa jeho oficiálna web stránka , po ukončení vysokej školy, sa Lloyd zameral za kameru a pracoval ako asistent réžie aj ako asistent koordinátora výroby nízkorozpočtových filmov a reklám. Naposledy sa objavil v miniseriáli & aposTrue Perfection a apos, ktoré môžete sledovať na YouTube tu , hoci sa & aposll objaví v nadchádzajúcich & apos Onyx z Wall Street . & apos Vitajte späť, Eric!

David Krumholtz (Bernard škriatok)

YouTube / Jason Kempin, Getty Images

Potom: David Krumholtz stvárnil Bernarda Škriatka hlava škriatok, mohli by sme pridať - v oboch & aposThe Santa Clause & apos a vo filme & aposs pokračovanie. Len pár rokov potom, čo vyšiel pôvodný film & aposClause & apos, stvárnil Krumholtz celkom inú - ale rovnako milovanú - postavu z 90. rokov ako prašivca Michaela Eckmana v hre „10 vecí, ktoré na tebe nenávidím“.

Teraz: V roku 2005 získal Krumholtz zlato tým, že stvárnil matematického génia Charlieho Eppesa v úlohe, ktorú hral počas celej päťročnej série. Okrem svojich úspechov v televízii si Krumholtz získal aj úlohy v bláznivých komediálnych filmoch, ako napríklad & aposHarold & Kumar & franšíza apos, aposSuperbad, apos a apos This Is the End, apos a ďalšie.

Hudobné ceny mtv europe 2018

Sudca Reinhold (Dr. Neil Miller)

YouTube / Frederick M. Brown, Getty Images

Potom: Keď sa sudca Reinhold prihlásil na hru sviatočného psychiatra s oblečením do svetra Dr. Neila Millera (nevlastného otca Charlieho a apossa) v seriáli Santa Clause, už bol známy vďaka svojim rolám vo filmoch „Fast Times“ na Ridgemont High a vo franšíze „Beverly Hills Cop“. . Zábavný fakt: Reinhold & aposs, skutočné krstné meno, je Edward, ale jeho otec mu zjavne ako dieťaťu dal prezývku „sudca“. A pre prípad, že by sme neboli jediní, ktorí si to mysleli, keď sme boli mladší, nebol vlastne sudcom. (Možno sme to boli práve my.)

Teraz: Na našu veľkú radosť Reinhold pokračoval v opakovaní úlohy Neila v & aposThe Santa Clause 2 & apos3. & Apos Nedávno sa objavil v & aposBroken: The Musical & apos a seriáli Detour. & Apos Reinhold sa dostal do titulkov v decembri 2016 pre jeho zatknutie na letisku Dallas Love Field po údajnom nezhode s agentmi TSA.

diary of a wimpy deck nový film obsadenie

Wendy Crewson (Laura Miller)

YouTube / Jemal Countess, Getty Images

Potom: Wendy Crewson stvárnila mamu Charlieho a apossa (a bývalú manželku Scotta a apossa) Lauru vo všetkých troch dieloch filmu „Santa Clause.“ A jej zúfalé túženie po hre Mystery Date Game sme cítili všetci.

Teraz: Po a apos The Santa Clause, & apos Crewson pokračoval v hre po boku ďalších popredných mužov z Hollywoodu a apossu, okrem iného v & aposAir Force One & apos (naproti Harrisonovi Fordovi), & aposBicentennial Man & apos (naproti Robinovi Williamsovi) a & amp; The 6th Day & apos (oproti Arnoldovi Schwarzeneggerovi). V 2000-tych rokoch vyvinul Crewson talent (a vážnu zručnosť!) Na hranie lekárov v televízii s hlavnými úlohami v & aposReGenesis & apos & Saving Hope a s opakujúcimi sa časťami v & apos24 & apos a aposRevenge. & Apos

Paige Tamada (škriatok Judy)

YouTube

Potom: Nesmie sa zamieňať s servírkou Judy, Judy the Elf (hrá Paige Tamada) nielenže odovzdala Scottovi Calvinovi červené hodvábne pyžamo a urobila mu šialenú šálku horúceho kakaa, ale dodala aj jednu z najlepších filmových a apossovských línií: „Seeing isn & apost veriaci, veriaci vidia. '

Teraz: Predtým, ako Tamada prestala hrať v roku 1999, sa objavila v mnohých populárnych televíznych reláciách, napríklad & aposFull House, & apos & aposSeinfeld, & apos & aposThe Fresh Prince of Bel-Air, & apos & aposAlly McBeal & apos a dokonca aj sitcom Tim Allen & aposs, & aposHome Improvement. & Apos Aj keď sme prehľadali každého v rohu internetu, aby ste zistili, čo doteraz škriatok so strakatými tvárami mal, Paige Tamada nemá prakticky žiadne online zastúpenie - okrem táto fotografia že Coolshippodcast magicky odkryl. Aj keď môžeme & apost potvrdiť totožnosť osoby na obrázku, vyzerá to ako herečka oveľa viac ako tento .

Peter Boyle (pán Whittle)

YouTube / Kevin Winter, Getty Images

Potom: Peter Boyle sa trochu podieľal na filme „The Santa Clause“ ako Scott Calvin a tvrdo pôsobiaceho šéfa. Neskôr sa objavil v oboch filmoch „Santa Clause 2“ a „Apos Santa Clause 3“ v úplne inej úlohe - ako Father Time. Samozrejme, v čase, keď bol Boyle obsadený do skupiny „apoštolov Santa Clause“, bol už neuveriteľne úspešným hercom, známym najmä vďaka svojim príležitostiam ako Monštrum v kategórii „Mladý Frankenstein“ a „rozkrok“ Frank Barone v kategórii „Každý miluje Raymonda.“

veľký čas zhonu obsadenie mená

Teraz: Boyle stvárnil Franka Baroneho na snímke Raymond & apos takmer 10 rokov a hrá obľúbeného otcovského fanúšika Ray & aposs až do skončenia série v roku 2005 - dokonca prináša postavu aj do jednorazových epizód filmu & apos Cosby & apos a Kráľ kráľovien. & Bohužiaľ veteránsky herec zomrel na rakovinu v roku 2006, iba mesiac po vydaní & aposThe Santa Clause 3. & apos

100 faktov o fascinujúcich filmoch