Then + Now: Herecké obsadenie filmu „Reba“

V rokoch 2001-2007 nás & aposReba & apos zahriali pri srdciach, rozosmiali a potajomky prinútili, aby sme mali bizarnú zmiešanú rodinnú dynamiku ako Harts & apos. Aj keď milovaný sitcom stále existuje v reprízach, verte či nie, posledná epizóda sa vysielala pred celými šiestimi rokmi. Posuňte sa nadol a pozrite sa, na čom boli vaše obľúbené hviezdy od doby, čo v malom meste Texas spôsobili katastrofu.

Reba McEntire (Reba Hart)

CMT / Michael Buckner, Getty ImagesPotom: V roku 2001, čerstvá z jej kriticky obľúbeného behu na Broadwayi ako Annie Oakley v & aposAnnie Get Your Gun, apos country music & aposs najslávnejšia rusovláska, Reba McEntire , debutovala v sitcome. V šou zahrala McEntire ostrú, silnú a sarkastickú Rebu Hartovú, rozvedenú matku troch detí, ktorá sa snaží svojej rodine urobiť skvelý život, a zároveň sa správala so svojím bývalým manželom Brockom a jeho otravnou milenkou, z ktorej sa stala manželka, Barbara Jean. Výkon McEntire & aposs jej vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus.

Teraz: McEntire je stále nesmierne úspešná: V roku 2011 bola uvedená do siene slávy country hudby. O rok neskôr sa stala jednou z dvoch najpredávanejších speváčok country hudby všetkých čias - vyznamenanie, o ktoré sa delí so skvelou krajankou Shaniou Twain. V tom istom roku mal premiéru nový televízny seriál McEntire & aposMalibu Country & apos, ktorý však bol po osemnástich epizódach zrušený.

Christopher Rich (Brock Hart)

CMT / Alberto E. Rodriguez, Getty Images

čo je dom tímu 10

Potom: Christopher Rich hral Brocka, Rebu a apoštola sebeckého, ale zároveň dobrosrdečného bývalého manžela, ktorý si vezme svoju oveľa mladšiu asistentku Barbru Jean. Pred filmom & aposReba bol film & apos Rich známy predovšetkým vďaka úlohe Millera Redfielda v seriáli & aposMurphy Brown. & Apos

Teraz: Odkedy sa film & aposReba & apos skončil v roku 2007, Rich stvárnil periodické postavy v niekoľkých ďalších televíznych šou, napríklad & aposBoston Legal, & apos a & aposDesperate Housewives. & Apos V súčasnosti hrá v službách ABC Family & aposs & apos Melissa & Joey.

Melissa Peterman (Barbra Jean Hart)

ktorý hrá maddie z liv a maddie

YouTube / Alberto E. Rodriguez, Getty Images

Potom: Melissa Petermanová a postava Aposs, ktorá je viac ako život, Barbra Jean, nechcela nič iné, ako sa stať miláčikmi so svojím novým manželom a bývalou manželkou Aposs. Na konci série dostane vzdušná Barbra Jean konečne svoje želanie: Reba priznáva, že je jej najbližšou priateľkou.

Teraz: Peterman momentálne hviezdi v sitcome ABC Family & aposBaby Daddy. & Apos Od mája bude hostiť sieť & aps nadchádzajúcu tanečnú súťažnú show & apos Dancing Fools. & Apos

JoAnna Garcia (Cheyenne Montgomery)

CMT / Michael Kovac, Getty Images

Potom: JoAnna Garcia stvárnila pôvabnú ditzy Cheyenne, Rebu a Brock & aposs najstaršiu dcéru, ktorá otehotnie ešte na strednej škole. Čoskoro sa vydá za svojho miláčika zo strednej školy, Vana, a obaja spolu žijú v domácnosti Reba & aposs, kde sa im nakoniec narodí ďalšie dieťa. Koncom 90. rokov bola Garcia tiež stálym členom Nickelodeon & aposs classic & apos Are You Afraid of the Dark? & Apos

Teraz: V roku 2010 sa Garcia vydala za hráča Yankees Nicka Swishera, pričom McEntire a Peterman slúžili ako družičky. Naďalej účinkovala v televízii aj vo filme. V úlohách & aposPrivleged & apos & apos Gossip Girl & apos & apos Animal Practice & apos a v komédii Vince Vaughn / Owen Wilson Internship & apos V súčasnosti má opakujúcu sa úlohu Ariel & apos Kde bolo, tam bolo . & apos Ona a Swisher privítali svoje prvé dieťa v máji 2013.

Steve Howey (Van Montgomery)

CMT / Frederick M. Brown, Getty Images

Potom: Steve Howey hral Van Montgomery, Cheyenne a aposs na sladkého, ale mrzutého manžela. Na začiatku série bol Van stredoškolským rozohrávačom a hviezdou futbalového tímu, ale nakoniec skončil ako obchodný partner Reba & aposs.

Teraz: Howey pokračoval v hraní a účinkuje v komédii Anne Hathaway / Kate Hudson z roku 2009, & aposBride Wars, a s epizódou v jednej epizóde vo filme & aposych. & Apos Najvýznamnejšie je, že v súčasnosti účinkuje ako Kev Ball v HBO & aposs & aposShameless. & Apos

Scarlett Pomers (Kyra Hart)

CMT / Angela Weiss, Getty Images

Potom: Kyra bola Reba a Brock a povstalecké, priebojné prostredné dieťa, vždy pripravené na sarkastický návrat. Scarlett Pomers, ktorá bojovala s poruchou stravovania v skutočnom živote, opustila šou väčšinu svojej piatej sezóny, aby vyhľadala liečbu. V zotavení sa vrátila na šiestu a poslednú sezónu.

Teraz: Pomers je tiež hudobníčka a v posledných rokoch sa viac zameriava na svoju hudbu. Jej debutové EP & aposInsane & apos vyšlo v roku 2010.

Mitch Holleman (Jake Hart)

most do terabitie leslie herečka

CMT / Charley Gallay, Getty Images

Potom: Mitch Holleman hral Reba a Brock & aposs najmladšie dieťa, Jakea. Pred & aposReba & apos Holleman mal malé úlohy v & aposThe Animal, & apos s Robom Schneiderom a & aposBubble Boy, & apos s Jakeom Gyllenhaalom.

Teraz: Holleman, ktorý má dnes 19 rokov, stále koná. Mal neoverenú rolu v & aposThe Hangover & apos v roku 2009, naposledy hosťoval v epizóde Disney & aposs & apos Shake it Up. & Apos