Then + Now: Herecké obsadenie „Lizzie McGuire“

Verte tomu alebo nie, je to už 11 rokov, čo nám obsadenie & aposLizzie McGuire & apos pomohlo prežiť nepríjemne nepríjemné dni strednej školy. Aby sme nahradili absenciu show (skončila sa v roku 2004), znovu prežívame tieto slávne dni na Hillridge Junior High - a samozrejme by nás zaujímalo, čo Lizzie, Gordo, Miranda a zvyšok obsadenia zatiaľ je. Ste zvedaví, čo sa stalo s vašimi obľúbenými hviezdami? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Hilary Duff (Lizzie McGuire)

Disney Channel / Jason Merritt, Getty Images

Potom: Blondína, temperamentná a strapatá Hilary Duff Dostala veľký zlom tým, že hrá ako titulárna postava & aposLizzie McGuire a aposs & apos. Jedna z predchádzajúcich hviezd Disney Channel, Duff sa preslávil ako Lizzie, všetci a obdivuhodne trápni BFF. Po úspechu v šou Duff rýchlo rozšírila svoju hereckú kariéru na veľké plátno a účinkovala vo filmoch ako & aposCheaper od Dozen & aposA Popoluška. & Apos Duff & aposs podnikajúci v oblasti hudby bol rovnako úspešný a jej únikový album & aposMetamorphosis & apos išiel viac -platina. Spomenuli sme, že chodila aj s Aaronom Carterom, vytvorila líniu oblečenia (kto si ešte pamätá Stuff od Hilary Duffovej?) A vytvorila ďalšie dve platinové platne? Áno. Pretože aj to sa všetko stalo.Teraz: Po natočení niekoľkých menej hviezdnych filmov (& aposMaterial Girls, & apos anyone?) Sa Duff chcela zbaviť svojho tínedžerského imidžu a zablúdiť od mainstreamových filmov. Namiesto toho si vybrala úlohy v nezávislých filmoch ako & aposWar, Inc, apos a neskôr v hlavných úlohách na & aposGossip Dievčatá & apos a & aposDva a pol chlapa. & Apos V roku 2010 napísala najpredávanejší román YA z New York Times & aposElixir & apos, z ktorého sa odvtedy stala séria. V tom istom roku sa vydala za hokejistu Mika Comrieho, s ktorým má syna Luca (a chlapec je ten chrapúň svojej matky!). Teraz rozvedený s Comrie, Duff prepustený Dýchajte. Vydýchnuť. v roku 2015, ktorá debutovala na 5. mieste v Billboard Hot 200. She spoločné hviezdy v televíznej Land show & aposYounger & apos oproti veteránovi z Broadway Suttonovi Fosterovi. Och, a spomenuli sme toho Aarona Cartera stále ju chce späť ? Možno sa veci a aposty tak zmenili ...

Lalaine Vergara-Paras (Miranda Sanchez)

Disney Channel / YouTube

Potom: Lalaine Vergara-Paras (ktorá sa volá iba krstným menom) stvárnila Mirandu, najlepšiu priateľku Lizzie a apossovú, zločincu a (zvyčajne) sarkastickejšiu a vyrovnanejšiu dvojku. V roku 2003, po hlavnej úlohe vo filme Disney Channel „You Wish“, sa apala Lalaine rozhodla nezopakovať svoju úlohu Mirandy vo filme „Lizzie McGuire Movie“ a rozhodla sa namiesto toho zamerať na svoju hudobnú kariéru. V roku 2003 vydala svoje nezávislé album & aposInside Story & apos.

meno priateľky joe jonas v roku 2016

Teraz: V roku 2007 sa Lalaine ocitla v právnych problémoch, keď bola uväznená za prechovávanie pervitínu, ale zločin bol z jej záznamu vymazaný po absolvovaní liečebného programu. Od & aposLizzie vystupovala & apos Lalaine sporadicky a v roku 2010 zaznamenala dokonca aj portrétovú podobu & aposs & aposEasy A. & apos V rokoch 2010-2011 bola Lalaine basgitaristkou skupiny Vanity Theft a taktiež si namočila palec na nohe YouTube komédia tento rok. Môžete ju sledovať na Twitteri tu .

Adam Lamberg (Gordo)

Disney Channel / Instagram

Potom: Adam Lamberg (nezamieňať s & apos Americký idol & finalista apos Adam Lambert ) hral bestie chalana Gorda, Lizzie a apossa, ktorý sa na ňu počas celej šou správal nie tak tajne. Potom, čo fanúšikovia strávili takmer celú sériu tým, že sa dali dokopy, sa Lizzie konečne pozviechala vo filme & AposThe Lizzie McGuire Movie a obaja sa spoločne pobozkali.

raini rodriguez a jej brat

Teraz: Po filme & aposLizzie & apos sa Lamberg predstavil v dvoch nezávislých filmoch a vyštudoval geografiu na UC Berkley. Podľa jeho Tumblr „Lamberg už viac nekoná a v súčasnosti žije a pracuje v New Yorku, kde je„ asistentom koordinátora udalostí v Írskom umeleckom centre “. Napriek tomu, že bol Lamberg predovšetkým známy pre svoju úlohu Gorda, nedávno povedal fanúšikovi, že v ňom nie je nijaká trpkosť a povedal: „Neľutujem to. Je ťažké byť neustále súdený za niečo z minulosti. “ Podľa jeho Twitter , miluje hviezdu druhoradého Macaulaya Culkina a kapelu s pizzovou tematikou Pizza Underground.

Jake Thomas (Matt McGuire)

Disney Channel / Instagram

Potom: Jake Thomas stvárnil Lizzieho a apossovského intrikujúceho mladšieho brata Matta, ktorý sa vždy nachádzal v nejakej zlomyseľnej (čítaj: nepríjemnej) väzbe, z ktorej sa musel dostať. Okrem svojej úlohy v & aposLizzie získal & apos Thomas status detskej hviezdy v niekoľkých ďalších rolách, vrátane stvárnenia mladého Hugha Hefnera (áno, Lizzie McGuire a aposs malý bro stvárnili mladého kráľa Playboy), kde hral po boku Haley Joel Osment v & aposA.I .: Artificial Intelligence & apos a neskôr hlavná rola v & apos That & aposs So Raven & amp; spin-off & aposCory in the House. & Apos

Teraz: Po bodovaní jednej epizódy v reláciách ako & aposCSI: Miami & apos a & aposCriminal Minds, & apos Thomas sa dostal na film Lifetime, kde hral v snímkach & aposMaternal Obsession & apos v roku 2010 a & aposBetrayed at 17 & apos in 2011. Thomas, now 25 (!), Is with star v thrilleri z roku 2017 s názvom & aposThe Unwilling. & apos Účinkoval v seriáli YouTube & aposPrispievatelia & apos a na základe jeho Instagram , je skutočne talentovaný fotograf na čiastočný úväzok.

Hallie Todd (Jo McGuire)

YouTube (2)

Potom: Hallie Todd s blonďavým účesom a okuliarmi vyzerajúcimi ako knihovníčka stvárnila dobre mienenú matku Lizzie & aposs Jo. Pred svojou rolou vo filme & aposLizzie bola filmová skupina Todd známa predovšetkým tým, že hrala film Penny Walters vo filme & aposBrothers.

Teraz: Po dlhej odmlke v herectve (čas, v ktorom napísala dve herecké knihy „ako na to“), si Todd v roku 2013 zahrala vo filme & aposs & aposThe Mooring & spolu s dcérou a manželom, ktorý tiež pracoval ako režisér. V súčasnosti je spoluzakladateľkou filmovej produkčnej spoločnosti In House Media a vedie vlastné herecké konzervatórium. Idete, pani McGuireová.

Robert Carradine (Sam McGuire)

YouTube / Michael Tullberg, Getty Images

Potom: V čase, keď Robert Carradine hral otca Lizzie a aposa, Sama, bol najznámejší pre svoju rolu vo filme Lewisa Skolnicka vo filmoch „Pomsta pitomcov“ z 80. rokov. Pre tých z nás, ktorí vyrastali na Disney Channel, bol v roku 2000 známy aj ako lovec upírov Van Helsing & aposs & aposMom & aposs dostal rande s upírom. & Apos

Teraz: Po & aposLizzie, & apos Carradine naďalej účinkovala vo filme, vrátane časti z roku 2012 & aposs blockbuster & apos Django Unchained. & Apos V rokoch 2012-2015 pôsobila Carradine ako samozvaná „plachá hostiteľka“ a výkonná producentka hry & aposKing of the Nerds a hry TBS ukážte, že je hostiteľom svojho spoločného hviezdy & aposNerds & apos Curtisa Armstronga. Môžete ho sledovať na Twitteri tu .

Ashlie Brillault (Kate Sanders)

YouTube

Potom: Ashlie Brillault hrala Kate Sandersovú, populárnu, snobskú hlavnú roztlieskavačku Hillridge Junior High, ktorá počas celej série slúžila ako Lizzie & aposs nemesis.

Teraz: Brillault si zopakovala úlohu Kate vo filme Lizzie McGuireovej (2003), čo bola jej doposiaľ posledná herecká rola. Od tej doby odišla z pozornosti a od roku 2006, bohužiaľ, neaktualizovala ani svoje webové stránky.

nové tetovanie oka justin bieber

Clayton Snyder (Ethan Craft)

Disney Channel / YouTube

Potom: Clayton Snyder stvárnil Ethana Crafta, vlnitého chlpatého, šteklivého, ale napriek tomu rozkošného atléta, ktorý bol počas celej šou & apossovej šou predmetom náklonnosti Lizzie & aposs.

Teraz: Vyzerá to, že Snyder si vzal stránku zo svojej knihy postáv a apossov a odvtedy sa stal vážnym športovcom a stal sa tímom amerického národného vodného póla. (Športu sa venoval aj na vysokej škole; navštevoval Pepperdine University.) V roku 2014 sa ujal svojej prvej hereckej úlohy od & aposLizzie & apos v televíznej minisérii & aposlávny vo Flagstaffe. & Apos Na základe jeho Blog , Snyder sa javí ako oddaný kresťan - a podľa toho, ako vyzerá, aj celkom slušný spisovateľ.

Kyle Downes (Larry Tudgeman)

YouTube

Potom: Postava Kylea Downesa a aparátu, Larry Tudgeman, bol chytrý, ale spoločensky trápny blázon, ktorý sa spriatelil s Lizzie. Okrem opakujúcej sa úlohy v šou si ho deti z 90. rokov môžu pamätať aj z jeho vystúpení v reláciách & aposAre You Afraid Of The Dark ?, apos & aposGoosebumps & apos a v hlavnej úlohe s Haydenom Christensenom vo & aposHigher Ground. & Apos

Teraz: Rovnako ako väčšina jeho spolužiakov z Hillridge, aj Downes je stále najznámejší pre svoju rolu na & aposLizzie & apos, ale v roku 2005 mal dva epizódy na & Los a v roku 2005. Teraz jazdí na & aposK.J. Downes & apos a odvtedy sa zameral za kameru a v súčasnosti pracuje ako režisér, spisovateľ a producent.

laboratórne krysy elitná sila laboratórnych potkanov

Christian Copelin (Lanny Onasis)

YouTube

Potom: Christian Copelin hral Matt & Aposs ako nemého najlepšieho priateľa Lannyho, ktorý počas celej série nikdy nehovoril ani slovo a namiesto toho hovoril iba rečou tela. Matt mu samozrejme rozumel, pretože to bola začiatkom roku 2000 televízia Disney Channel.

Teraz: Rukoväť Copelin & aposs na Twitteri je @ yesicantalk , ale od roku 2010 tweetuje a neodkazuje - čo si kladie otázku, môže naozaj ? Odpoveď je zjavne áno, pretože v roku 2008 vytvoril a hral v bizarnej komiksovej sérii YouTube s názvom & aposTux. & Apos Odvtedy Copelin prakticky absentuje na internete a od roku 2004 sa nepýši žiadnymi filmovými ani televíznymi titulkami.

Pozri Hilary Duff + ďalšie hviezdy a ďalšie prekvapivé tetovania