Then + Now: Herecké obsadenie filmu „Celý dom“

Aj keď & aposFull House & apos sa skončili takmer pred dvoma desaťročiami, zdá sa, že herecké obsadenie sa objavuje „všade, kam sa pozriete“. (Museli sme!) Z fotiek Instagramu ich stretnutí a veselej rodiny Tannerovcov Reklamy Super Bowl k nespočetnému množstvu opakovaní sa nám páči, že obľúbená zmiešaná rodina zo San Fransisco a aposs je po všetkých tých rokoch stále pohromade. Čo konkrétne však chystali, odkedy sa šou spustila v éteri? Čítajte ďalej a uvidíte, kde je teraz obsadenie & aposFull House & apos.

Bob Saget (Danny Tanner)

YouTube / Jason Merritt, Getty Images

Potom: Bob Saget a portrét Dannyho Tannera mu vyniesli miesto jedného z najobľúbenejších televíznych otcov všetkých čias. Zmierte sa s tým: Všetci sme chceli otca, ako je Danny, aj keď bol čudne posadnutý upratovaním a v tom istom čase sa učil s učiteľom španielčiny D. J. & aposs. Okrem hlavnej úlohy v & aposFull House, & apos Saget vykonával od roku 1989 až do roku 1997 aj dvojitú povinnosť ako moderátor & aposAmerica & aposs Funniest Home Videos & apos. V ostrom protiklade k rolám Saget & aposs v dvoch z najpriaznivejších šou z 90. rokov. komediálna rutina bola odvážna, sprostá a proste úplne špinavá. Čo by povedal Danny Tanner?Teraz: Po & aposFull House, & apos Saget pokračoval v kariére v televízii, vrátane hlavnej úlohy v krátkej sérii & aposRaising Dad & apos (po boku Kat Dennings) ako hostiteľa hernej šou & apos1 vs. 100 & apos & aposnd ako paródia na seba na & aposEntourage . & apos Post- & aposFull House, & apos Saget & aposs najpozoruhodnejšia rola je rozprávanie & aposHow I Met Your Mother, & apos, ktorý vyjadruje od roku 2005. Stále robí stand-up, a čo je najdôležitejšie, stále sa často stretáva so svojím bývalým & aposFull House & apos obsadenie.

John Stamos (Jesse Katsopolis)

YouTube / Kevin Winter, Getty Images

Potom: Maj zľutovanie! Po začiatku pôsobenia ako Blackie v & aposGeneral Hospital, & apos John Stamos hral Dannyho & apossa poriadneho švagra, ktorý sa presťahuje k rodine Tannerovcov, aby pomáhal pri výchove dievčat po matke a predčasnej smrti. Strýko Jesse prejavoval hlbokú oddanosť svojim vlasom a jeho posadnutosti Elvisom súperila iba jeho láska a oddanosť rodine. Aby sme boli skutoční, dámy: Teta Becky bola jedna šťastná žena.

Teraz: Stamos má za sebou úspešnú hereckú kariéru už od čias & aposFull House & apos, v ktorých si opakovane zahral úlohu Dr. Tonyho Gatesa v relácii & aposER & apos a štvor epizódy v & aposGlee. & Apos V roku 2009 hral na Broadwayskom obrodení filmu & aposBye Bye Birdie. sa taktiež zameral na svoju hudobnú kariéru, vystúpil s Beach Boys a znovu spojil svoje vystúpenie & apos Full House a Jesse and the Rippers v spoločnosti Jimmy Fallon & apos v roku 2013. V súčasnosti je tvárou gréckeho jogurtu Oikos a nedávno sa stretol so svojimi & apos Full House & apos bros v veselá reklama Super Bowl pre značku.

Dave Coulier (Joey Gladstone)

YouTube / Angela Weiss, Getty Images

je addison rae v nemocnici

Potom: Dave Coulier hral najlepšieho priateľa Dannyho a apossa Joeyho, ktorý sa spolu s Jesseom nasťahuje a pomáha pri výchove dievčat. V šou bol Joey známy svojimi detskými záujmami a priemernými dojmami Popeye a Bullwinkle (Coulier bol trénovaný herec hlasu). Aj keď Joey nemal veľa úspechu s dámami, Coulier & Aposs ďalšie tvrdenie o sláve v 90. rokoch randilo (a potom sa rozišlo) s rockerkou Alanis Morrisette. Hovorí sa o ňom, že bol inšpiráciou pre niektoré piesne z jej albumu z roku 1995 & aposJagged Little Pill. & Apos

Teraz: Od & aposFull House sa & apos Coulier zameriaval hlavne na svoju stand-up kariéru. V roku 2013 sa objavil v epizóde & aposLosing It with John Stamos, kde povedal svojej bývalej hviezde všetko o tom, ako stratil panenstvo.

gayovia tancujú na beyonce

Candace Cameron (D.J. Tanner)

YouTube / Frederick M. Brown, Getty Images

Potom: Candace Cameron hrala perovlasú D.J. Tanner, najstaršia zo sestier Tannerových. Počas svojho pôsobenia v & aposFull House si & apos Cameron zahrala aj v niekoľkých filmoch určených pre televíziu, vrátane & aposNo One Would Tell a varovnej rozprávky, kde hrala mladú ženu, ktorej priateľ (v podaní Freda Savageho) ju bije tak násilne, že zomiera. (Páči sa.) Och, a ona si neskôr zahrala čarodejnicu v epizóde hry & aposBoy Meets World. & Apos

Teraz: Krátko po skončení projektu „Celý dom“ sa Cameron stretol s hokejistom Valerim Bureom (oboch predstavil Dave Coulier). Herečka a hokejová hviezda ich spojili v roku 1996 a neskôr mali spolu tri deti. Cameron pokračovala v hraní a účinkovala v gymnastickej dráme ABC Family & aposMake It or Break It & apos a v niekoľkých filmoch na kanáli Hallmark Channel. Rovnako ako jej starší brat, herec Kirk Cameron, je bývalá hviezda & apos Full House & apos hlboko duchovná a napísala niekoľko kníh o svojom predchádzajúcom boji s bulímiou a o tom, ako žongluje so zdravým stravovaním, náboženstvom, kariérou a rodinou.

Jodie Sweetin (Stephanie Tanner)

YouTube / Twitter

Potom: Jodie Sweetin sa preslávila ako Stephanie, stredná sestra Tannera. Svet sledoval, ako Stephanie vyrastala z malého odvážneho dieťaťa („aké neslušné!“) Z mladej ženy, ktorá sa musela vysporiadať s vážnymi problémami, ako napríklad zneužívanie kamarátky a priateľov.

Teraz: Po & aposFull House & apos sa skončil v roku 1995, Sweetin zápasil s vážnou závislosťou na pervitíne, ktorá trvala roky, dokonca sa objavila aj na premiére filmu Olsen & aposs 2004, & aposNew York Minute, & apos vysoko ako šarkan . Bola trikrát vydatá (a rozvedená) a má dve mladé dcéry Zoie a Beatrice. Sweetin neskôr o svojich bojoch s drogovými závislosťami napísala vo svojich pamätiach & aposUnSweetined & apos a momentálne natáča film o živote Walta Disneyho & aposs s názvom & aposWalt Before Mickey. & Apos

Mary-Kate a Ashley Olsen (Michelle Tanner)

YouTube / Taylor Hill, Getty Images

Potom: Aby som to povedal na pravú mieru, Mary-Kate a Ashley Olsen boli & aposFull House. & apos Vďaka svojej spoločnej úlohe Michelle Tannerovej vyrastali dvojčatá Olsenové pred našimi očami a transformovali sa z detí so širokými očami na mediálnych magnátov. Od 90. rokov až do začiatku 2000-tych rokov hrala skupina MK + A v nespočetných filmoch, televíznych programoch a začala šialenstvo, z ktorého svet nikdy nevyrástol.

Teraz: Posledným spoločným filmom dvojičiek a apov bol rok 2004 & apos & aposNew York Minute. & Apos Po odchode z NYU pokračovali Olsens v spolupráci na svojich rôznych módnych spoločnostiach, aj keď Mary-Kate tiež naďalej pôsobila v rolách & aposThe Wackness & apos & aposBeastly & apos a na & aposWeeds. & apos MK, ktorý v minulosti bojoval s anorexiou, momentálne randí so 42-ročným Olivierom Sarkozym. Ashley chodila dva roky s hercom Justinom Barthom a potom v roku 2011 skončila.

Lori Loughlin (Rebecca Donaldson)

YouTube / Mark Davis, Getty Images

gigi hadid a tyler cameron

Potom: Lori Loughlin hrala Rebeccu Donaldsonovú, Dannyho & apossa & aposWake Up, San Francisco & apos spoluautorku, ktorá sa nakoniec vydá za Jesseho a stane sa tetou Becky pre D.J., Stepha a Michelle. Samozrejme sa tiež stáva milujúcou matkou dvojčiat Alexe a Nickyho.

Teraz: Post- & aposFull House, & apos Loughlin má na svojom mene niekoľko významných hereckých kreditov, vrátane hlavnej úlohy v predstavení & aposSummerland & apos (po boku Jesseho McCartneyho) a neskôr ako Debbie Wilson v seriáli CW & aposs & apos90210 & apos (predstavenie, v ktorom Loughlin & aposs bývalý & aposFH & apos spolupracovali so Scottom Weingerom) bol spisovateľ a producent). Odvtedy hrala vo filme Hallmark a následnej televíznej šou & apos When Calls the Heart, & apos, a tiež sa krátko vrátila ako teta Becky na konci predstavenia John Stamos & apos Jesse a predstavenia Rozparovače na & aposLate Night s Jimmym Fallonom & apos v roku 2013.

Andrea Barber (Kimmy Gibbler)

YouTube / Instagram

Potom: Andrea Barber stvárnila Kimmy Gibblerovú, najlepšiu kamarátku D.J. a apossovej ditzy a rodinu Tannerovcov, nepríjemného (ale v konečnom dôsledku milého) suseda. Bola zodpovedná za to, že dala Dannymu prezývku & aposTannerito, & apos, za čo sme všetci vďační.

Teraz: Po ukončení činnosti po & aposFull House sa & apos Barber oženil a mal rodinu. Na základe nej Účet Instagram , je maratónska bežkyňa a stále je besties s Candace Cameronovou, s ktorou často vystrašuje Nove deti v bloku . V roku 2012 si Barberová dokonca v krátkosti zopakovala úlohu Kimmy Gibblerovej v komediálnom krátkom filme s Davom Coulierom.

Scott Weinger (Steve Hale)

YouTube / Kevin Winter, Getty Images

Potom: Scott Weinger hral Steva, D.J. a milého priateľa aposs, ktorý si mohol zbaliť jedlo ako nikto a aposs. Okrem jeho úlohy na & aposFull House, & apos Weinger vyjadril Aladina v klasickom Disney filme a nasledujúcich animovaných televíznych seriáloch.

Teraz: Po absolvovaní Harvardu sa Weinger lepšie zoznámil s druhou stranou kamery a stal sa televíznym spisovateľom a producentom. Pracoval na takých šou ako & aposWhat I Like About You, & apos & aposPrivileged, & apos & apos90210 & apos a momentálne & aposThe Neighbors. & Apos Docela pôsobivé.

Blake a Dylan Tuomy-Wilhoit (Nicky a Alex Katsopolis)

YouTube / Twitter

austin a tu a tam spojenec

Potom: Blonďaté dvojčatá s mopom zakončeným Blake a Dylan Tuomy-Wilhoit si zahrali rozkošných dvojčiat Jesseho a Rebeccy a Noss a Alex, ktorí boli uvedení na predstavenie, aby speňažili dvojčatá Olsenových dvojčiat.

Teraz: Chlapci odišli z herectva po & aposFull House & apos a majú protichodné správy o tom, koľko si pamätajú z natáčania. (Podľa Blakea [Nicky] on nepamätá si a nič si nevie , ale Dylan [Alex] áno.) Podľa Twitter , Blake je hasič žijúci v Gruzínsku a Dylan žije v Kalifornii a študoval na vysokej škole ako zvukový technik.

Gail Edwards (Vicky Larson)

YouTube

Potom: Gail Edwards hrala pre Vicky, Dannyho a Apossa iba vážne milostné záujmy. Zlomila nielen srdce Dannyho a apossa, keď sa rozhodla presťahovať do Chicaga, čím ukončila svoje zásnuby, ale zlomila aj naše. (Stále o tom plačeme.) Počas tejto doby hrala aj Sharon LeMuere na & aposBlossom. & Apos

Teraz: V roku 1994 Edwards ukončila svoje úlohy v spoločnostiach & aposFull House, apos a & aposBlossom a apos odišla z podnikania a presťahovala sa na juhozápad. webovú stránku uvádza. Zdá sa, že žije relatívne súkromne a nemá veľa online zastúpenia.