Then + Now: Herecké obsadenie filmu „Degrassi: Nová generácia“

Pamätáte si & aposDegrassi & apos všetci & aposs obľúbenú vinu potešenie kanadskej televíznej šou? Odkedy The N (teraz TeenNick) priniesli do USA začiatkom 2000s dramaticky serióznu sériu, boli sme závislí. Zaujíma vás, aké sú dnes vaše obľúbené postavy z komunitnej školy Degrassi? Čítajte ďalej a dozviete sa. A hej, musíme to povedať: Nech už to bude trvať čokoľvek, vieme, že to zvládneš!

Miriam McDonald (Emma Nelson, sezóny 1 - 9)

YouTube / Instagram

Potom: Miriam McDonald počas deviatich sezón hrávala Emmu Nelsonovú, ktorej priateľstvo s Mannym Santosom a vzťah so Seanom Cameronom boli hlavnými kontaktnými miestami spoločnosti & aposDegrassi & apos počas prvých sezón. Ako odhodlaná aktivistka Emma sa postava McDonald & aposs zaoberala mnohými problémami, vrátane anorexie, bulímie a dokonca aj pohlavne prenosných chorôb. Nakoniec Emma skončí ako opitá, ktorá si vezme Spinnera a rozhodne sa s ním zostať, keď si uvedomí, že sa skutočne majú radi. Musím milovať & aposDegrassi. & AposTeraz: Počas svojho pôsobenia na & aposDegrassi & apos McDonald tiež účinkovala vo filme Lifetime & aposShe & aposs Too Young & apos hrá promiskuitného tínedžera, ktorý sa nakazí syfilisom. Od & aposDegrassi vystupovala & apos McDonald sporadicky s občasnými úlohami v spoločnostiach & aposLost Girl & apos a & aposOrphan Black. & Apos Odvtedy sa stala inštruktorkou jogy a má na YouTube sériu inštruktážnych videí o joge. (Sledujte ich tu !) McDonald si tiež často udržiaval kontakt so svojimi & aposDegrassi & apos besties tweeting ich a Instagramovanie jej a Cassie Steele (Manny). Príliš roztomilý!

Cassie Steele (Manny Santos, sezóny 1 - 9)

YouTube / Instagram

Potom: Ako Emma & aposs BFF prešla Cassie Steele & aposs Manny počas svojej doby úplnou transformáciou na & aposDegrassi & apos od nevinného mladého dievčaťa po otehotnenie s dieťaťom Craig & aposs (a nakoniec si vybrala potrat) až po randenie s Jayom a herečkou v & aposDegrassi Goes Hollywood. & Apos And ako by sme mohli zabudnúť na čas, keď blikala kamerou Peter & aposs a opile povedala svetu, že bude slávna?

Teraz: Okrem herectva sa Steele sústredila aj na svoju hudobnú kariéru, vydala dva albumy, vydala sa na turné a vydala EP v roku 2012. V tom istom roku získala svoju najväčšiu rolu od & aposDegrassi & apos v hlavnej úlohe Abby Vargas. séria & komplex LA Complex. & apos

Aubrey & aposDrake & apos Graham (Jimmy, sezóny 1-9)

YouTube / David Becker, Getty Images

Potom: Než sa stal Drake , Aubrey Graham bol najznámejší pre svoju rolu Jimmyho Brooksa, najlepšieho priateľa Spinner & aposs a Ashley & aposs BF, ktorý bol neslávne zastrelený a paralyzovaný. Po streľbe bol Jimmy po zvyšok série pripútaný na invalidný vozík a utiekol svoje sny o hraní basketbalu - otvoril mu však dvere v hudobnej kariére.

Teraz: Po odchode z & aposDegrassi & apos Graham, ktorého dnes všetci poznáme ako Drake, sa & aposYOLO dostal na vrchol a stal sa neuveriteľne úspešným rapperom oceneným Grammy. Ale nezabudol & apost na svoje korene & aposDegrassi & apos, dokonca prišiel s a & aposKozelenka Jimmy & apos tanečný pohyb za jeden z jeho najväčších hitov, & aposThe Motto. & apos

americký život tínedžera

Lauren Collins (Paige, sezóny 1 - 8)

YouTube / Instagram

Potom: Lauren Collins hrala populárnu roztlieskavačku Paige Michalchuk, rezidentnú dievčinu & aposDegrassi & aposs & apos, prvých pár sezón prehliadky. Postupom času reformuje a venuje sa problémom, ako sú znásilnenie, užívanie drog, úzkosť a vzťah s Alexom. Jej dlhoročné priateľstvo s Marcom prichádza do styku s & aposDegrassi Goes Hollywood, & apos, kde je nakoniec naznačené, že obaja už nie sú priateľmi.

Teraz: Aj keď je známa predovšetkým pre svoju slávu & aposDegrassi & apos, Collinsová počas a po svojom účinkovaní v šou vystupovala stabilne, predovšetkým vďaka opakujúcej sa úlohe v šou Disney Channel & amp; život s Derekom & amp; vo filme Charlie Bartlett & amp; Collins, ktorá ju často tweetuje. & aposDegrassi & apos co-stars, je v súčasnosti hostiteľom talk show & apos1 Girl 5 Gays & apos a má periodickú rolu v komiksových seriáloch Nicka Krull & aposs, & aposKrull Show. & apos

Daniel Clark (Sean, sezóny 1 - 7)

YouTube / Instagram

Potom: Daniel Clark hral drsného Seana Camerona, ktorý má napriek tvrdému prostrediu zlaté srdce. S Emmou chodí počas celej série (rovnako ako istý čas s Ellie), až kým ho s Emmou nakoniec nenavštívia, keď Sean vstúpi do armády.

Teraz: V roku 2007 mal Clark svoju druhú najväčšiu doterajšiu rolu, pričom mal malú časť úlohy v & aposJuno. & Apos Teraz pracuje v správach na & aposAmerica s Jorge Ramos & apos v sieti Fusion, o ktorej často diskutuje na Twitter .

Melissa McIntyre (Ashley, sezóny 1 - 7)

YouTube / Twitter

Potom: Melissa McIntyre hrala Ashley, ktorá sa v priebehu série stretla s Jimmym aj Craigom. Pripojí sa k skupine Craig & aposs a v jednej mimoriadne nezabudnuteľnej epizóde vystúpi vysoko na extázu. Ashley nakoniec končí na turné s Craigom v Európe.

Teraz: Po jej spustení na & aposDegrassi zostala & apos McIntyre už nejaký čas mimo očí verejnosti. V roku 2012 sa znovu objavila ako členka skupiny Fortune a v súčasnosti pôsobí Twitter .

Jake Epstein (Craig, sezóny 2 - 8)

YouTube / Twitter

Potom: Ako Craig Manning hral Jake Epstein jedného z najroztomilejších chlapov skupiny & aposDegrassi, ale rovnako ako jeho spolužiaci mali aj jeho spravodlivý podiel na dráme. Počas celej šou chodil hudobník z Centra Sasquatch s Ashleym, Mannym a Ellie a trpel bipolárnou poruchou, závislosťou od kokaínu a násilným otcom.

Teraz: Po & aposDegrassi, & apos Epstein sa zameral na hudobnú divadelnú kariéru a účinkoval v niekoľkých národných turné s hlavnými úlohami v & aposSpring Awakening & aposAmerican Idiot. & Apos V súčasnosti hrá ako titulárna postava vo filme & aposSpider Man: Turn Off the Dark & ​​apos na Broadwayi.

Stefan Brogren (Archie & AposSnake & Apos Simpson, ročné obdobia - 1)

YouTube (2)

Potom: Pred ktoroukoľvek z ďalších postáv & aposDegrassi: TNG & apos boli v očiach producentov dokonca iskrou, Stefan Brogren hral Archie & aposSnake & apos Simpson v pôvodnej sérii & aposDegrassi: Junior High & apos a & aposDegrassi High & apos. Brogren stvárňuje postavu už viac ako 15 rokov, dejové línie obklopujú všetko od manželstva Snake & Aposs po matku Emmu & Aposs Spike, podstupujú chemoterapiu až sa stanú riaditeľkou školy. Počas svojho pôsobenia v & aposDegrassi rozšíril & apos Brogren svoju kariéru aj na druhú stranu kamery a stal sa režisérom aj producentom predstavenia.

Teraz: Brogren naďalej stvárňuje Hada na seriáli a v roku 2012 pôsobila ako producentka a režisérka v komikse L.A. Complex, v ktorom účinkovala Cassie Steele.

Jake Goldsbie (Toby, ročné obdobia 1-8)

YouTube / Twitter

Potom: Osem sezón hral Jake Goldsbie okuliarnatého Tobyho Isaaca, Ashleyho a mladšieho, šikovnejšieho nevlastného brata. Bol najlepší priatelia s J.T. Yorke a traumatizovaný po J.T. bol v sezóne 6 ubodaný na smrť.

Teraz: Okrem toho, že sa Goldsbie objavila v jednej epizóde filmu „By Erica“ v roku 2009, odišla z herectva po „apgr. Degrassi“. Je však veľmi aktívny v oblasti Twitter a pracuje ako webový editor a autor pre The Score.

Shane Kippel (spinner, sezóny 1-9)

TeenNick / Instagram

čo sa stalo s obsadením stredoškolského muzikálu

Potom: Shane Kippel & Aposs Spinner Mason bol jednou z postáv & aposDegrassi & apos, ktorá bola pre túto šou synonymom najväčšej spolupráce. Spinner začínal ako tyran, ale čoskoro sa transformoval, stal sa najlepším priateľom Jimmyho a mal pôsobivý životopisný zoznam, v ktorom nechýbali Paige, Manny, Jane a nakoniec Emma. Počas svojich deviatich rokov v šou sa Spinner zaoberá drámou rôznych romantických vzťahov, vinou šikany voči Rickovi (spolužiakovi, ktorý zastrelí Jimmyho), hrôzou z rakoviny semenníkov a prípadným zastrelením (aj keď sa uzdraví).

Teraz: Post- & aposDegrassi, & apos Kippel je teraz bubeníkom v torontskej kapele Dear Love. Môžete ich počúvať tu a nasleduj Kippela ďalej Twitter a Instagram .

Stacey Farber (Ellie, sezóny 2 - 8)

YouTube / Twitter

Potom: Stacey Farber stvárnila Ellie Nash, ktorá na začiatku seriálu zvláda alkoholizmus svojej matky a otca a vojenskú neprítomnosť svojho otca a aposa tým, že sa poreže. Chvíľu chodí so Seanom a nakoniec sa k nemu prisťahovala po tom, čo jej mama nechtiac podpálila ich byt. So Seanom sa však rozídu a Ellie zamieri na univerzitu k Marcovi a Paige, kde objaví svoju záľubu v žurnalistike. Naposledy bola videná v & aposDegrassi Goes Hollywood, & apos, kde sa nakoniec dá dokopy so svojím dlhoročným zamilovanosťou Craigom.

Teraz: Je zaujímavé, že Farber zjavne kráčal v kariére Ellie & aposs. Po ukončení štúdia na Parsons School of Design (kde absolvovala rôzne stáže v módnych časopisoch) pracuje Farber v súčasnosti ako výkonná redaktorka šatkovej spoločnosti Lilogi. Stále tiež účinkuje a mala úlohy v televíznych šou „Life“ a „aposCult“.

Sarah Barrable-Tishauer (Sloboda, sezóny 1-9)

YouTube / Twitter

Potom: Liberty Van Zandt, ktorú hrá Sarah Barrable-Tishauer, bola jednou z & aposDegrassi & aposs & apos najsilnejších a odhodlaných študentiek. V celej sérii sa Liberty datuje J.T. a otehotnie, ale rozhodne sa dať dieťa na adopciu. Po J.T. je zabitý, je nútená vyrovnať sa s jeho smrťou. Nakoniec pôjde na univerzitu a do izieb s Emmou a Mannym.

Teraz: Po krátkom vystúpení na & aposDegrassi zaujme Manhattan už & apos Barrable-Tishauer už nekoná. Namiesto toho sa stala grafickou dizajnérkou a pracuje ako komunikačná konzultantka.

Adamo Ruggiero (Marco, sezóny 2 - 8)

YouTube / Instagram

Potom: Adamo Ruggiero hral Marco, seriál a prvá otvorene homosexuálna postava. Ako taký sa jeho čas v šou často točil okolo zápasu vyjednávania a riešenia zločinov z nenávisti a násilia spôsobeného jeho sexuálnou orientáciou. Po absolutóriu & aposDegrassi & apos išiel na vysokú školu u Paige a Ellie, ale priateľstvo s Paige pravdepodobne ukončil v škole & aposDegrassi Takes Hollywood. & Apos V sezóne 9 sa Marco na chvíľu vráti ako učiteľ do Degrassi Community School.

Teraz: Ruggiero, ktorý vyšiel v reálnom živote v roku 2008, bol hostiteľom & aposThe Next Star & apos v rokoch 2008-2012. Najnovšie Ruggiero hral v & aposTruth alebo Dare Show & apos v scénickom čítaní dokumentu o Madone. Stále je blízko so svojimi spoluhráčmi, najmä Lauren Collinsovou a Stacey Farberovou, a s trojicou často pípanie navzájom.

Shenae Grimes (Darcy, sezóny 4 - 8)

YouTube / Michael Buckner, Getty Images

Potom: Shenae Grimes začala ako konzervatívna Christian Darcy Edwards na stránkach & aposDegrassi. & Apos Aj keď jej postava rýchlo upadla z milosti - uviazla v škandále s nahými fotografiami, pokúsila sa o samovraždu a dokonca obvinila Hada zo sexuálneho obťažovania - Darcy sa k nej nakoniec vrátila duchovné spôsoby. Nakoniec sa presťahovala do Kene.

Teraz: Zatiaľ čo na & aposDegrassi, & apos Grimes tiež mal periodickú rolu na & aposPrirodzene, Sadie, & apos spolu s budúcou hviezdou & aposDegrassi & apos Charlotte Arnold. V roku 2008 získala Grimes hlavný prúd tým, že účinkovala ako Annie Wilson v seriáli The CW & aposs & apos90210 a v postave, ktorú hrala počas celého predstavenia. V roku 2013 uviazala uzol s hudobníkom Joshom Beechom.

Nina Dobrev (Mia, sezóny 6-9)

TeenNick / Astrid Stawiarz, Getty Images

Potom: Nina Dobrev dostala svoju veľkú pauzu hraním Mia Jonesovej, mladej mamy tínedžeriek, ktorá prestúpila do sezóny & aposDegrassi & apos zo svojej konkurenčnej školy Lakehurst v sezóne 6. Veľká časť dejových liniek Mia & aposs obklopovala ťažkosti byť mladou mamou a jej snahou vyvážiť svoju kariéru modelky so školou.

škola rocku nick cast

Teraz: Po & aposDegrassi dosiahol & apos Dobrev hlavný úspech, keď bol obsadený ako Elena do & apos Upírske denníky . & apos Počas predstavenia sa objavila aj v roku 2011 & aposs & apos The Roommate & apos and & apos The Perks of Being a Wallflower. & apos Ona a jej hviezda & aposTVD & apos Ian Somerhalder randili tri roky predtým, ako ju vyhlásili za ukončenú v roku 2012. Naposledy ju údajne videli uzamykacie pery s Liamom Hemsworthom.

Charlotte Arnold (Holly J., sezóny 7 - 11)

TeenNick / Instagram

Potom: Škola, ktorá bola riadená a panovačná sarkasticky, velila škole Charlotte Arnoldová a apossovská postava Holly J. Sinclairová. V priebehu seriálu chodila s Blue Chessex, Declan a Sav. Nakoniec má zlyhanie obličiek kvôli stafylokokovej infekcii a je nútená ísť na dialýzu, ale v skutočnosti to je pravda, Holly J., napriek tomu stíha promovať za 'aposDegrassi' vo funkcii valedictorian a navštevovať Yale. Predtým, ako si zahral na & aposDegrassi, & apos Arnold hral titulnú postavu v seriáli & aposPrirodzene, Sadie. & Apos

Teraz: Po odchode z & aposDegrassi & apos v roku 2012 sa Arnold odvtedy neobjavil na obrazovke. Je však aktívna na sociálnych sieťach a môžete ju sledovať ďalej Instagram tu.

Aislinn Paul (sezóny 6 - súčasnosť)

TeenNick (2)

Potom: Postava Aislinn Paul & aposs, Clare, bola po prvý raz uvedená v šou ako Darcy & aposs nerdy, sestrička. Keď sa jej postava vyvinula, Clare sa čoskoro stala zložitejšou a stratila svoj imidž vševedu. Preslávila sa predovšetkým priateľstvom s Alli a vzťahom Eli, ktorý sa stal obľúbeným medzi fanúšikmi.

Teraz: Paul pokračuje v zobrazovaní Clare na & aposDegrassi. & Apos Počas šou & poslednej sezóny Clare diagnostikovali rakovinu, ale dokáže ju poraziť. Aislinn Paul môžete sledovať na Twitteri tu .

Munro Chambers (Eli, sezóny 6 - súčasnosť)

YouTube / TeenNick

Potom: Munro Chambers hrá ema Eli Goldsworthyho, ktorého vzťah medzi Clare a Claudom je jedným z hlavných dejových línií show a aposs v neskorších sezónach. Okrem vzťahu s Clare je Eli dobrým priateľom transsexuálneho spolužiaka Adama Torresa, ale zapája sa tiež do drog, vrátane potu a MDMA, čo je forma extázy.

Teraz: Rovnako ako Aislinn Paul, aj Chambers hrá v šou ako Eli. V poslednej sezóne navštevuje NYU po ukončení štúdia & aposDegrassi & apos a ukazuje, že Clare podvádzal už počas školy. Ona mu však odpustí a obaja obnovia svoj vzťah. Sledujte Munro Chambers na Twitteri tu .