Then + Now: Obsadenie filmu „Križovatka“

V roku 2002 Britney Spears (s pomocou režisérky Tamry Davisovej a spisovateľky Shondy Rhimesovej) nám poskytli film, o ktorom sme nikdy nevedeli, že ho potrebujeme: film o cestnom výjazde Britney Spears (klasika zo začiatku 20. rokov) a aposCrossroads. & apos

Film sa zameriava na troch kamarátov z detstva z Gruzínska, ktorí sa po vyššom ročníku na strednej škole stretnú, aby sa vydali na výlet po Kalifornii, kde hľadajú rôzne odpovede. Bolo to takmer 12 rokov odvtedy, čo Britney a priatelia zaspievali „Love Rock“ a „Roll“ na karaoke bare. Zaujíma vás, čo odvtedy posádka & aposCrossroads & apos chystá? Poďme sa pozrieť, kde je dnes obsadenie.

Britney Spears (Lucy Wagner)

YouTube / Jason Merritt, Getty ImagesPotom: Brit bola na vrchole slávy medzinárodnou superhviezdou, keď prišla s konceptom filmu „aposCrossroads“, ktorý autorka Shonda Rhimes uviedla do filmu. Vo filme hrala Lucy Wagnerovú, anjelskú stredoškolskú kolegyňu, ktorá súhlasí s tým, že sa vydá na cestu, aby našla svoju matku, ktorá žila v Arizone po vzlietnutí a opustení Lucy a jej otca, keď bola Lucy ešte len kojencom. Vo filme Spears skvele naspievala obálku & Love I Rock, & Roll & Apos a jej vlastný hit, & amp; I & Apos Not a Girl, Not Yet a Woman, & apos druhé, ktoré najskôr prečíta ako báseň pre postavu Anson Mount & aposs, Ben, a táborák. Ako hlboko.

Teraz: Kde začať Od nakrúcania & aposCrossroads sa & apos Britney vydala (a rozviedla) s Kevinom Federlineom, mala dvoch synov (a emočné zlyhanie, ktoré sa týkalo holenia hlavy), vydala päť albumov, zasnúbila sa ( a odpojený ) Jasonovi Trawickovi a mal sťažnosť ako sudca dňa & apos X Factor . & apos Dayum. Superstar momentálne drží dvojročný pobyt v Las Vegas.

Zoe Saldana (súprava)

YouTube / Jason Merritt, Getty Images

Potom: Zoe Saldana dostala svoj veľký zlom rok predtým & aposCrossroads & apos v baletnej dráme & aposCenter Stage. & Apos In & aposCrossroads, & apos Saldana stvárnila obľúbenú kamarátku Kit, Lucy & aposs, ktorá zamierila do Kalifornie za svojím snúbencom, ktorý tam chodil do školy. (A bez toho, aby o tom vedel, bol tiež úplným otvorom a - vážnym spoilerom - násilníkom ich kamarátky Mimi.) Intenzívne veci.

Teraz: Aj keď naďalej účinkovala vo filmoch post- & aposCrossroads, & apos to nebolo & apost až do roku 2009, kedy bola obsadená do remaku filmu & aposStar Trek & apos, že Zoe Saldana sa skutočne stala známym menom. V tom istom roku sa jej úloha v trháku Jamesa Camerona & aposAvatar & apos katapultovala na výslnie. V roku 2013 si zopakovala úlohu vo filme & aposStar Trek: Into the Darkness a sa tajne vydala za Marca Perega, iba šesť mesiacov po ukončení vzťahu s Bradleym Cooperom.

Taryn Manning (Mimi)

YouTube / Monica Schipper, Getty Images

Potom: In & aposCrossroads, & apos Taryn Manning stvárnila Mimi, tehotnú priateľku Lucy & aposs, ktorej snom bolo ísť do Kalifornie, aby sa stala veľkou speváčkou. Manning tiež spievala v skutočnom živote a v roku 2003 založila so svojím bratom Kellinom kapelu Boomkat.

Teraz: Krátko po & aposCrossroads sa & apos Manning začal objavovať v ďalších významných filmoch, napríklad & aposWhite Oleander & apos ako Eminem & aposs ex-priateľka v & apos8 Mile & apos a jej prielomová rola Noly v & aposHustle & Flow. & apos Pokračovala v dramatickejších rolách a v súčasnosti stvárňuje náboženskú závislosť od pervitínu Pennsatucky v & aposOrange Is the New Black. & apos

aké staré je obsadenie potomkov

Anson Mount (Ben)

YouTube / Andrew H. Walker, Getty Images

Potom: Anson Mount hrala Bena, domnelého zlého chlapca, ktorý jazdil s dievčatami do Kalifornie. Čoskoro sa z neho stane milostný záujem Lucy & aposs a - spoiler! - nakoniec si vezme jej panenstvo. Ach, haaay.

Teraz: Od & aposCrossroads, & apos Mount naďalej pôsobila a mala malé úlohy vo filmoch Cameron Diaz & aposIn Her Shoes & apos a & aposHick & apos v hlavných úlohách s Chloe Grace Moretz, Blake Lively a Eddie Redmayne. Teraz je tiež známy vďaka účinkovaniu v šou AMC & aposHell on Wheels. & Apos My vám hovoríme, aby ste ho sledovali Twitter , ale nedávno tweetoval, že sa na istý čas vzdáva sociálnych médií. Aha, dobre.

Dan Aykroyd (Pete Wagner)

YouTube / Robin Marchant, Getty Images

Potom: V & aposCrossroads mal & apos Dan Ackroyd malú rolu ako Lucy & aposs dobre mienený, ale prevládajúci otec, Pete. Program & aposCrossroads & apos bol samozrejme len malým doplnkom jeho životopisu, pretože sa už stal etablovaným hercom v oblasti jeho práce na & aposSNL, & apos & aposThe Blues Brothers & apos a & aposGhostbusters. & Apos

Teraz: Aykroyd pokračuje v natáčaní filmov, v ktorých sa portréty objavujú v & apos50 First Dates & apos and & aposI Now Pronounce You Chuck & Larry. & Apos. Taktiež vyjadril Yogi Bear v animovanom filme z roku 2010. V súčasnosti natáča pripravovanú komédiu & aposTammy & apos a drámu & apos

ako staré je nebezpečenstvo pre deti

Kim Cattrall (Caroline)

YouTube / Stephen Lovekin, Getty Images

Potom: & aposSex and the City & aposs & apos Samantha Jones - alias Kim Cattrall - bola prvou voľbou Britney Spears, ktorá si vo filme zahrala svoju odcudzenú matku Caroline. Po 18 rokoch čakania na stretnutie so svojou matkou čakalo Lucy vážne sklamanie, keď bola postava Cattrall a aposs nakoniec akousi hroznou osobou a svojej dcére povedala, že si želá, aby nikdy nemala deti. Fuj.

Teraz: Po filmoch & aposCrossroads & apos Cattrall naďalej hrala Samanthu na & aposSATC & apos, až kým sa séria neskončila v roku 2004. Neskôr si túto úlohu zopakovala vo filmoch & aposSex a City & apos. Ďalej: Bude hrať na pripravovanej kanadskej sérii & aposSensitive Skin. & Apos

Justin Long (Henry)

YouTube / Craig Barritt, Getty Images

Potom: Vtedy neznámy Justin Long hral Lucyho a apossovského geekového partnera v laboratóriu Henryho, ktorý bol taký zúfalý, že by pred vysokou školou stratil panenstvo, až ho proste prosí, aby s ním na maturitnej noci spala. (Upozornenie na spoiler: Nepoužíva apost.) Po & aposCrossroads & apos Long získal väčšie úlohy vo filmoch ako & aposDodgeball & apos a & aposHerbie: Plne naložený a apos naproti Lindsay lohan . Slávu si získal aj účinkovaním v reklamných spotoch Apple & aposI a Mac & apos.

Teraz: Od tej doby sa už dlho stal známym vďaka svojim rolám v roku 2006 & aposs & aposAccepted, & apos & aposHe & aposs Just Not That Into You, & apos a naposledy Steve Jobs v & aposiSteve. & Apos niekoľko rokov, až kým sa tieto dve veci neskončili v roku 2010. S Amandou Seyfriend chodí od októbra 2013.

Jamie Lynn Spears (mladá Lucy)

YouTube

Potom: Jamie Lynn Spears Herecky debutovala vo veku 11 rokov v snímke & aposCrossroads a hrá mladšiu verziu veľkej sestry Britney & aposs v postave Lucy. O niekoľko rokov neskôr sa pripojila k hereckému súboru Nickelodeon & aposs & aposAll That & apos a čoskoro potom účinkovala v jej vlastnej sérii Nick & aposZoey 101. & apos

Teraz: V roku 2007, keď otehotnela v 16 rokoch, opustila Jamie Lynn pozornosť, aby v tichosti vychovala svoju dcéru Maddie. Po neúspešných zásnubách so svojím dieťaťom a otcom Caseyom Aldriedgeom sa neskôr začala stretávať s Jamie Watsonom a títo dvaja mali dva roky vzťah typu vypínanie a vypínanie, kým v marci 2013 túto otázku zverejnil. Lynn sa nedávno znovu objavila ako country speváčka a speváčka vydala svoj prvý singel „& AposAko môžem chcieť viac“ & apos v decembri 2013.