Then + Now: Herecké obsadenie filmu „Bojíte sa temnoty?“

Pre dieťa v 90. rokoch mohla len jedna šou spôsobiť, že jemné kývanie na kanoe alebo šušťanie opustenej hojdačky je také hrôzostrašné - a to bol & aposAre You Afraid of the Dark? & Apos, program, ktorý & blue-hued, spooky intro stačilo na to, aby si každé dieťa cikalo nohavice. Skombinujte to s strašidelnými, strašidelnými príbehmi Midnight Society a máte všetko, čo ste kedy mohli chcieť v šou Nickelodeon. Takže, čo sa stalo s obsadením po uhasení posledného táboráku? Predložené na schválenie spoločnosti Midnight Society, tento príbeh nazývame & apos Potom + Teraz: Účinkujúci & apos Bojíte sa temnoty? & Apos

Ross Hull (Gary, sezóny 1 - 5)

YouTube (2)

Potom: Ako Gary, okuliarnatý zakladateľ a prezident spoločnosti Midnight Society, je Ross Hull pravdepodobne synonymom pre túto šou. Jeho strašidelné príbehy sa zvyčajne točili okolo mágie a predstavoval klasického (a strašidelného) kúzelníka Sarda. Jednou z najpamätnejších (varovných) rozprávok Garyho a apoštola bola kniha „Príběh karmínového klauna“, ktorá vám bude zaručene prenasledovať vaše sny, až kým nebudete mať okolo 30 rokov.Teraz: Po tom, čo po sezóne 5 odovzdal spoločnosť Midnight Society svojmu mladšiemu bratovi Tuckerovi (Daniel DeSanto), sa Hull v roku 2000 konečne objavil ako Gary v trojdielnej epizóde Tales of the Silver Sight (Príbeh strieborného pohľadu). Hull nechal svoje herecké dni za sebou v r. 2004 a odvtedy sa stal meteorológom pre niekoľko kanadských spravodajských kanálov. Môžete ho sledovať na Twitteri tu a pozrite sa na jeho kanál YouTube tu - kde & popisuje tému dokumentácie & aposAYAOTD & apos.

Raine Pare-Coull (Betty Ann, sezóny 1 - 5)

YouTube / Twitter

Potom: Betty Ann, ktorú hrá Raine Pare-Coull, dokázala roztočiť dobrú priadzu a bola zodpovedná za niektoré šou a najdesivejšie epizódy, napríklad & aposThe Tale of the Thirteenth Floor & apos and & aposThe Tale of the Whispering Walls. & Apos

Teraz: Podľa IMDB , Pare-Coull mala poslednú hereckú prácu v roku 2006, pričom mala úlohu v jednej epizóde & The Morgan Waters Show. & Apos Do služby Twitter sa pripojila v roku 2009 a uverejnila niekoľko príspevkov, od roku 2012 však boli zverejnené jediné tweety. jej časová os sú spam. Zjavne pracuje na plánovaní v CBC - zhodou okolností v jednej z kanadských spravodajských sietí, v ktorej počasie robí jej bývalá hviezda Ross Hull.

Jodie Resther (Kiki, sezóny 1-5)

YouTube (2)

Potom: Jodie Resther hrala divošku Kiki, ktorej rozprávky zahŕňali napríklad & The Tale of Apartment 214, a často hrávali silné ženské postavy ako ona. Ak jej hlas znel povedome, je to tak preto, lebo Resther je od roku 1996 hlasom Francine Frensky v milovanej karikatúre PBS & aposArthur & apos.

Teraz: Okrem svojej hereckej kariéry je Resther aj speváčkou R&B. Nahrala dva albumy, jeden v angličtine a druhý vo francúzštine s názvom & aposMa Dualite. & Apos Podľa nej Twitter „Resther sa tiež usiluje byť producentkou a v súčasnosti žije v jej domovskom meste Montreal v Kanade.

Nathaniel Moreau (David, 1. - 2. sezóna)

YouTube

Potom: Nathaniel Moreau už mal za sebou slušné množstvo filmových rolí, keď stvárnil plachého, ale milého Davida v relácii & aposAYAOTD. Bol zodpovedný za pridanie Franka do skupiny a zamiloval sa do Kristen. Niektoré z jeho najpamätnejších príbehov sú & aposTale of the Lonely Ghost & apos and & aposTale of the Shiny Red Bicycle. & Apos

Teraz: Po odchode z predstavenia po sezóne 2 Moreau pokračoval v hraní ďalších častí na malom plátne, predovšetkým ako mladý Peter Craine v hre Kung Fu: The Legend Continues, ktorá bola jeho posledným doterajším účinkujúcim. Odvtedy, čo opustil biznis, sa veľa nevie o tom, čo Moreau teraz robí.

Jason Alisharan (Frank, sezóny 1-4)

YouTube / Twitter

Potom: Jason Alisharan hral na šálovom „drsniakovi“ Frankovi. Bol zodpovedný za stvárnenie periodickej postavy Dr. Vinka (jeden z najdesivejších predstavení a apossov), ktorý sa objavil v niekoľkých jeho rozprávkach.

Teraz: Potom, čo sa rodina Frank & Aposs presťahovala počas sezóny 5 a Alisharan odišiel z predstavenia, mal malú úlohu v televíznom filme & The Halfback of Notre Dame a jednu epizódu v seriáli & aposBreaker High. & Apos V rozhovore pre 2010 Môj hnijúci mozog , Alisharan odhalil, že sa v skutočnosti stal celkom úspešným v zákulisí, a pracoval v „divízii živých akcií v DreamWorks“, na filmoch ako & aposTransformers, & apos & apos Red Eye, apos & apos Vyhrajte rande s Tadom Hamiltonom & apos a & aposShe & aposs The Man. & apos Dokonca produkoval & aposA Single Man & apos s Colinom Firthom a Julianne Moore. Okrem kariérneho úspechu Alisharan zviazal uzol v septembri 2013 a podľa neho „z času na čas“ vidí svoje bývalé hviezdy Rachel Blanchard a JoAnnu Garciu.

posledná epizóda televíznej show jessie

JoAnna Garcia Swisher (Sam, sezóny 1-5)

YouTube / Angela Weiss, Getty Images

Potom: JoAnna Garcia hrala Sama, ktorého prízračné príbehy sa zvyčajne krútili okolo myšlienky večnej lásky. Dva z jej najpamätnejších príbehov sú & aposThe Tale of the Dream Girl & apos a strašidelný upír / nemocničné ep, & apos The Tale of the Night Shift. & Apos

Teraz: García sa stal jedným z najúspešnejších členov obsadenia & aposAYAOTD & apos, kde získal hlavnú rolu v & aposReba & apos, ako aj opakujúce sa role v & aposGossip Girl & apos a & aposRoyal Pains & apos. Za hráča MLB Nicka Swishera sa vydala v roku 2010 a v máji 2013 privítala dcéru Emerson Jay. Po účinkovaní v komédii s krátkym trvaním a aparatúre Animal Practice & apos v roku 2012 hrala Garcia Ariel v & apos Once Upon a Time & aparáty a ceny v apos Astronauts Wives Club & apos v roku 2015 .

Rachel Blanchard (Kristen, ročné obdobia 1 - 2)

YouTube / Neilson Barnard, Getty Images

Potom: Kristen Rachel Blanchard a postava apoštola bola známa tým, že sa obliekla do kostýmov pre svoje príbehy, ktoré obsahovali napríklad: „Príbeh kráľovnej plesu“ a „Príbeh zamrznutého ducha“.

Teraz: Blanchard a aposs najslávnejšia rola post- & aposAYAOTD & apos bola ako Cher v televíznej verzii & aposClueless. & Apos Na začiatku roku 2000 účinkovala v niekoľkých filmoch pre dospievajúcich, vrátane & aposSugar a Spice & apos a & aposRoadtrip. & Apos Tiež mala opakujúce sa role v & apos 7. Heaven, & and & aposFlight Of The Conchords. & apos Blanchard stále účinkuje dodnes a bola uvedená vo filmoch z roku 2012 & aposOvernight & apos a televíznych filmoch z roku 2013The Surrogacy Trap. & apos V roku 2014 mala tiež úlohu v seriáli & aposFargo & apos.

Jacob Tierney (Eric, 1. sezóna)

YouTube / Jag Gundu, Getty Images

Potom: Jacob Tierney hral Erica, ďalšieho z viac zabudnutých členov Midnight Society. So svojím nafúkaným prístupom a pohŕdaním ostatnými členmi skupiny vydržal Eric iba jednu sezónu - počas ktorej rozprával & aposTale of Jake and the Leprechaun & apos and & aposTale of the Dark Music. & Apos

Teraz: Eric možno nebol populárnou postavou, ale Tierney pokračoval v úspešnej kariére v šoubiznise. Koná stabilne od konca 80. rokov, ale od polovice 20. rokov sa sústredil viac na réžiu a produkciu obchodu, v spolupráci s komikom Jayom Baruchelom na niekoľkých filmoch, vrátane filmov „Trockij“ a „Apos Good Neighbors“, obidvoch. Tierney režíroval.

Daniel DeSanto (Tucker, sezóny 3 - 7)

YouTube / Joe Scarnici, Getty Images

Potom: Daniel DeSanto bol predstavený ako nepríjemný malý brat Gary & aposs, Tucker, v sezóne 3. Po reštarte série v roku 1999 sa stal novým vodcom Midnight Society po zvyšku pôvodného odchodu. Rovnako ako jeho hviezda Jodie Resther, aj DeSantos v tom čase poskytoval hlas pre populárnu detskú šou PBS pre deti, kde hral rolu Carlosa v relácii „The Magic School Bus“.

Teraz: Od svojich dní „aposAYAOTD“ je DeSanto najznámejší tým, že stvárnil priateľa Gretchen Weiners a „on-off“ Jasona v roku 2004 & aposs & aposMean Girls. & Apos. Svoj hlas prepožičal aj ďalším karikatúram tohto desaťročia, vrátane & aposTotally Spies! & Apos a & aposB . & apos Vyštudoval filmovú vedu na kanadskej & apossskej Ryerson University (tiež alma mater jeho televízneho brata, Rossa Hulla). Stále pôsobí a je aj producentom.

Codie Lucas Wilbee (Stig, séria 5)

YouTube

Potom: Codie Lucas Wilbee stvárnil Stiga, menej pamätnú postavu, ktorú do Midnight Society uviedol Tucker. Stig bol známy svojou zlou hygienou a skoro všetci ho nenávideli, takže jeho príbehy sa samozrejme zameriavali na ľudí hodnotených podľa vonkajšieho vzhľadu. Jeho najpamätnejšia rozprávka bola & aposTale of the Dead Man & aposs Float. & Apos

ktoré dolanské dvojča je tvoj priateľ

Teraz: „Máte strach z temnoty?“ „bol Wilbee a posledný aktívny koncert. (Pred predstavením mal malé úlohy v rôznych televíznych programoch ako & aposThe Outer Limits & apos a filmoch ako & aposKnight Moves. & Apos) Po & aposAYAOTD & apos zostal na internete prakticky neprítomný.

Vanessa Lengies (Vange, sezóny 6 - 7)

YouTube / Tommaso Drowning, Getty Images

Potom: Aha, dorazili sme k postavám & aposAYAOTD & apos revival. V posledných dvoch sezónach série hrala Vanessa Lengies Vange, ktorá bola známa tým, že rozkolísala čiapku a mala vlasy napletené do vrkôčikov. Jej príbeh & aposTale of the Night Nurse, & apos bol pravdepodobne jedným z najdesivejších príbehov v šou. Rovnako ako Jodie Resther, aj Lengies vyjadrila postavu na & aposArthur a na apoštole, ktorý hrá rolu Emily.

Teraz: Lengies získala veľký zlom v roku 2003, keď si zahrala postavu Roxanne Bojarski oproti Brittany Snow v rodinnej dráme NBC & aposAmerican Dreams. & Apos Odvtedy má Lengies role vo filmoch ako & aposThe Perfect Man & apos a & aposStick It, & apos a na lekárskych drama & aposHawthoRNe & apos pred pristátím opakujúcej sa role Sugar Motta v & apos Veselo . & apos

Kareem Blackwell (Quinn, sezóny 6-7)

YouTube

Potom: Kareem Blackwell hral Quinna počas reštartu seriálu v rokoch 1999 a 2000, pričom sa venoval relácii The Tale of Vampire Town & apos a & apos The Tale of Highway 13. & apos V roku 1999 bol účastníkom diskusie k obľúbenej hernej šou Nickelodeon pre všetkých a & aposFigure It Out. & Apos

Teraz: V roku 2002 mal rolu v epizóde filmu & apos Cyberchase, ale odvtedy už nehral. Namiesto toho sa stal hasičom v rodnom meste Yonkers v štáte New York a je otcom rozkošného malého syna.

David Deveau (Andy, sezóny 6 - 7)

YouTube

Potom: David Deveau hral Andyho, ďalšieho člena New Midnight Society, z ktorého si vždy robili srandu Quinn a Vange. Medzi jeho príbehy patrili napríklad: „Príběh neštěstí Cookie“, „apos“ a „Príběh o fotografii“. Je zaujímavé, že Deveau už bol na epizóde filmu „Apre Are Af strach z temnoty“ v roku 1995, ale ako iná postava vo filme „The Tale of the Manaha“.

význam piesne, uvidíme sa znova

Teraz: Po filme & aposAYAOTD mala spoločnosť & apos Deveau hlavnú úlohu v kanadskom filme & aposDrummer Boy & apos z roku 2002, od tej doby však nehral a je ďalším členom, ktorý prakticky neexistuje.

Elisha Cuthbert (Megan, sezóny 6-7)

YouTube / Jason Merritt, Getty Images

Potom: Elisha Cuthbert sa počas prebudenia pripojila k hereckému obsadeniu a zahrala si Megan, zásadné bohaté dievča, ktoré nie je fanúšikom prírody. (Čoskoro pomôže „prerobiť“ kemping nejakými vankúšmi a iným nábytkom.) Medzi jej príbehy patria napríklad & aposThe Tale of the Gruesome Gourmets & apos and & apos The Tale of the Stone Maiden. & Apos

Teraz: Cuthbert sa stala úspešnou - a ohromujúcou - herečkou, ktorá hrala vo filmoch ako & aposLove Actually, & apos & aposThe Girl Next Door & apos a & aposHouse of Wax. & Apos Cuthbert zaznamenala úspech aj v televízii a je pre ňu asi najznámejšia. role Kim Bauer v & apos24 & amp; Alex v & apos Happy Endings. & apos V roku 2013 sa vydala za hokejistu Diona Phaneufa.

Aron Tager (Dr. Vink)

YouTube / Vimeo

Potom: Aron Tager bol známy pre svoju opakujúcu sa úlohu hrôzostrašného Dr. Vinka („s vuh-vuh-vuh“), ktorý sa objavil v epizódach ako & aposThe Tale of the Phantom Cab & apos a & apos The Tale of the Midnight Madness. & Apos Okrem jeho periodická rola, ktorá vystrašila bejesov z detí na & aposAYAOTD, & apos Tager prepožičal svoj dunivý hlas neuveriteľnému množstvu animovaných predstavení, vrátane & aposThe Adventures of The Little Mermaid, & apos & aposBeyblade & apos and & aposTotally Spies! & apos (sound familiar?) medzi nespočetnými ďalšími.

Teraz: Keď nie je pokorený zbožňujúcimi fanúšikmi (sledujte, ako si rozkošne pripomína stretnutia fanúšikov tu ), stále pracuje a je tiež profesionálnym maliarom a sochárom.

Richard Dumont (Sardínčan)

YouTube

Potom: Richard Dumont hral šialeného kúzelníka Sarda („Sar-DOH!“), Postavu zloženú z Garyho, ktorý sa objavil v epizódach ako & aposThe Tale of a Door Unlocked & apos a & apos The Tale of the Super Specs. & Apos

Teraz: Dumont prepožičal svoj hlas viac ako 50 animovaným televíznym programom, filmom a videohrám, vrátane & aposArthur & apos (zdá sa, že existuje trend!) A videohier & aposAssassin & aposs Creed II. & Apos Vďaka svojim úspechom v oblasti hlasovej práce, Dumont sa stal hlasovým režisérom a v tejto funkcii pracoval na & aposAvatar: The Game & apos Tom Clancy & aposs Splinter Cell. & apos