Potom a teraz: ‘Popové speváčky z 90. rokov, na ktoré ste možno zabudli

90. roky boli v podstate živnou pôdou pre popové speváčky - všade, kam ste sa otočili, sa vyskytol ďalší úžasne úspešný popový hit, ktorý predviedla žena. Každý vie, kde sú teraz hviezdy ako Britney Spears a Christina Aguilera, ale čo sa stalo s menej známymi popovými umelcami s rovnako veľkými hitmi?

Čítajte ďalej a zistite, kde sú dnes umelci ako Natalie Imbruglia, Jewel, Paula Cole, Brandy a ďalší.

Natalie Imbruglia

Patrick Riviere, archív Hultona / Frazer Harrison, Getty ImagesPotom: Natalie Imbruglia vtrhla na scénu svojim megahitom & aposTorn, & apos, ktorý - či tomu veríte alebo nie - bol vlastne obalom pôvodnej melódie Ednaswap. Vďaka spoločnosti & aposTorn & apos sa Austrálčanka Imbruglia stala medzinárodnou superhviezdou a uviedla na trh prvé miesto v rebríčku jej debutového albumu 1997 & aposs & aposLeft of the Middle. Aj keď bola speváčka známa po celom svete, jej ďalšie druhé a tretie albumy, & aposWhite Lillies Island & apos a & aposCounting Down the Days, nedosiahli rovnakú úroveň úspechu ako jej prvé.

Sledujte Natalie Imbruglia & aposs & aposTorn & apos Video

Teraz: V roku 2003 sa Imbruglia vydala na hereckú dráhu a po boku slávneho komediálneho herca Rowana Atkinsona sa predstavila v „Johnny English.“ V tom istom roku sa vydala za frontmana Silverchair Daniela Johnsa, obaja sa však rozviedli o päť rokov neskôr. Po rokoch nezhôd so svojou nahrávacou spoločnosťou Imbruglia opustila svoje hlavné nahrávacie oblečenie a založila si vlastné nezávislé vydavateľstvo, v ktorom v roku 2009 vydala piaty štúdiový album & aposCome to Life a pridala niekoľko piesní spolu s Chrisom Martinom. Budúci rok sa Imbruglia ocitla ako hosťujúca sudkyňa na serveri & aposX Factor UK & apos a čoskoro sa stala riadnou sudkyňou na serveri & aposX Factor & apos v jej rodnej Austrálii. Od roku 2014 sa objavila v niekoľkých ďalších filmoch a pracuje na svojom pripravovanom piatom štúdiovom albume.

Alanis Morissette

Brenda Chase, archív Hultona / Imeh Akpanudosen, Getty Images

Potom: Alanis Morrisette bola uvedená do superhviezdy s obrovským úspechom jej únikového albumu & aposJagged Little Pill. & Apos Album, ktoré prinieslo také hity ako & aposYou Oughta Know & apos (údajne napísané o jej bývalom priateľovi a & aposFull House & apos hviezde Dave Coulier), & aposIronic & apos a & apos Over Feet, & apos jej v roku 1996 priniesla obrovské štyri ceny Grammy.

Pozrite si video Alanis Morrisette a apos a apos You Oughta Know a apos

Teraz: Morrisette sa odvtedy stal hudobnou ikonou a za posledných niekoľko desaťročí vydal stálu dávku albumov. Okrem úspechu v speváčke sa Morrisette rozšírila aj do herectva, vystupovala na Broadwayi a v rôznych rolách na obrazovke, vrátane oblúka ôsmich epizód na & aposWeeds & apos a hlavnej úlohy vo filme & aposRadio Free Albermuth. & Apos Aj keď bola kedysi zasnúbená Ryanovi Reynoldsovi (ktorý sa odvtedy oženil s Blake Livelyovou) je teraz šťastne vydatá za rappera Maria & aposSouleye & apos Treadway, s ktorým má jedno dieťa.

kto chodí s mirandou cosgroveovou

Fiona Apple

YouTube / Natalie Behring, Getty Images

Potom: „Bola som zlé, zlé dievča ...“ a tak začína Fiona Apple & aposs & apos96 hit & aposCriminal, & apos z jej 3x platinového debutového albumu, & aposTidal. & Apos Aj keď jej nasledujúci album, 1999 & aposs & apos When the Pawn ..., & apos didn & apost fare as well as jej prvá snaha získala Guinnessov svetový rekord v najdlhšom titule albumu.

Sledujte video Fiona Apple & aposs & aposCriminal & apos

Teraz: Po prestávke, ktorá spôsobila, že Apple - ktorý neslávne utrpel javiskové zrútenie a tiež tréma - skoro odišiel z hudobného priemyslu, sa spevák v roku 2005 vrátil späť s nahrávkou & aposExtraordinary Machine. & Apos Over the next niekoľko rokov spoločnosť Apple spolupracovala s rôznymi hudobníkmi a komikmi, ale do roku 2011 nevydala a nevydala nové album s názvom & aposThe Idler Wheel… a ďalším menom. V roku 2012 zrušila časť svojej nasledujúcej prehliadky kvôli zlému zdravotnému stavu psa a psa. V tom istom roku bola zatknutá a obvinená z prečinu hašovania.

Brandy

Archív Hultona / Alberto E. Rodriguez, Getty Images

Potom: Brandy bola ľahko jednou z najúspešnejších speváčok a speváčok R&B 90. rokov. Jej albumy & apos Brandy & apos a & apos Never Say Never & apos boli multiplatinové a získali spevákovu viacnásobnú nomináciu na cenu Grammy a Moniku vyhrali za cenu & Boy The Mine Is. V tom čase bola Brandy tiež známy pre hereckú kariéru, s hlavnou rolou ako titulárna postava v UPN & aposs & aposMoesha, & apos ako Popoluška v Disney & aposs & apos Rogers a Hammerstein & aposs Popelka & apos a s rolou vo veľkej obrazovke Hororový film & apos Stále viem, čo si robil minulé leto. & apos

Sledujte Brandy + Monica & aposs & aposThe Boy Is Mine & apos Video

Teraz: Na začiatku roku 2000 prešla Brandy mnohými skúsenosťami, ktoré im zmenili život: Tajne sa vydala (a čoskoro sa rozviedla) so svojím producentom Robertom Smithom a porodila im dcéru Sy & aposrai Iman Smith. V roku 2006 bola účastníkom smrteľnej dopravnej nehody, pri ktorej zahynul ďalší vodič, hoci Brandy nebola zatknutá ani obvinená zo žiadnych trestných činov. Počas celej drámy Brandy stihla vydať dva nové albumy, aj keď si po ničivej nehode urobila pauzu. Odvtedy sa Brandy vrátila do centra pozornosti s horlivosťou tak v hudobnom priemysle, ako aj na veľkých a malých obrazovkách, s významnou rolou na & aposThe Game a opakujúcimi sa úlohami na & apos90210 & apos a & apos Drop Dead Diva. & Apos Brandy pokračovala v uvádzaní nových hudba vrátane jej úspešného singla & aposPut It Down a apos predstavenia Chrisa Browna. Momentálne pracuje na svojom ďalšom štúdiovom albume a naposledy účinkovala na striebornom plátne v snímkach Tyler Perry & aposs & aposTemptation. & Apos

Monica

YouTube / Frederick M. Brown, Getty Images

Potom: Aj keď jej debutový album & apos Miss Thang, & apos získal trojnásobnú platinu, kariéra Moniky & aposs bola skutočne katapultovaná úspechom & aposThe Boy Is Mine a jej duetu s Brandy. Duet prispel k úspechu jej rovnomenného druhého albumu, ktorý tiež priniesol hity & aposAngel of Mine & apos a & aposThe First Night & apos v roku 1998. Je smutné, že len o niekoľko rokov neskôr jej priateľ spáchal samovraždu zastrelením priamo pred speváčkou a Monikou na to, aby sa s takou tragickou stratou vysporiadala, si vyžiadala čas od svojej kariéry.

Sledujte Monica & aposs & aposAngel of Mine & apos Video

Teraz: V roku 2003 dosiahla Monica prvý a jediný debut na prvom mieste, keď sa jej album & apos Po Storm & apos debutovalo na vrchole hitparád Billboard a nakoniec sa v USA predalo viac ako milión kópií. Svojou nahrávkou a aparátom z roku 2010 získala nomináciu na Grammy. . & apos Odvtedy Monica účinkovala v jej vlastnej televíznej reality show, bola poradkyňou Cee Lo Green v & aposThe Voice & apos a vydala svoj siedmy štúdiový album v roku 2012. Dnes je šťastne vydatá za hviezdu NBA Shannona Browna, s ktorou spolupracovala. jedna dcéra a dve deti z predchádzajúceho vzťahu s bývalým priateľom Rodneym Hillom.

Klenot

YouTube / Isaac Brekken, Getty Images

Potom: Jewel do našich sŕdc vložila svoje debutové album z roku 1997, & aposPieces of You, & apos, ktoré obsahovalo jej chytľavé hity & apos Who Will Save Your Soul, apos & aposYou Were Meant For Me & apos a & aposFoolish Games. & Apos Záznam sa stal jedným z najpredávanejších debutových albumov neustále, nakoniec 14-násobne platinová. Blonďatá bomba so slávnym snaggletooth si užívala plodnú kariéru v 90. a začiatkom 20. rokov 20. storočia, jej ďalšie albumy dosiahli kritický aj komerčný úspech. V roku 1999 sa dokonca pustila do herectva a účinkovala vo filme Občianska vojna „Ride With the Devil“.

Pozrieť video Jewel & aposs & aposByli jste pro mě připraveni & video

Teraz: Po slabom predaji z jej albumu & aposGoodbye Alice in Wonderland z roku 2006 sa spoločnosť & apos Jewel rozhodla ustúpiť od scény popovej hudby. Zmenila nahrávacie spoločnosti a pracovala na country albume & aposPerfectly Clear, & apos, ktorý debutoval na prvom mieste v rebríčku Billboard Country a v top 10 v bežnom rebríčku Billboard. Odvtedy Jewel vydal dva detské a apossove albumy a niekoľko ďalších country rekordov - rovnako ako album najlepších hitov. Jewel, šťastne vydatá za býčieho jazdca Ty Murraya, pokračovala aj v kariére na obrazovke. V hlavnej úlohe sa predstavila June Carter Cash vo filme Lifetime & aposRing of Fire. & Apos V súčasnosti pracuje na svojom nadchádzajúcom albume a je porotkyňou v súťaži speváckych súťaží v realite -Vyp. A ap

Paula Cole

Brenda Chase, archív Hultona / Jason Kempin, Getty Images

Potom: Paula Cole sa stala synonymom 90. rokov, keď sa jej melódia & apos I Don & apost Want to Wait & apos stala hlavnou piesňou pre všetkých & aposs obľúbená tínedžerská dráma & apos Dawson & aposs Creek. & Apos Samozrejme, Cole už predtým mala veľký hit, so svojou piesňou & apos Where Have All the Cowboys Gone ? & apos, ktoré sa umiestnili na prvých 10 miestach v hitparádach. Ale ešte pôsobivejšia bola skutočnosť, že jej materský album (& aposThis Fire & apos) produkoval Cole úplne sám a v roku 1997 nazbieral ohromných sedem nominácií na Grammy. Ktovie.

Sledujte Paula Cole & aposs & aposKde majú všetci kovboji preč? & Video

Teraz: Cole pokračovala v tvorbe hudby a vydala ďalšie štyri štúdiové albumy po úspechu & aposThis Fire. & Apos Jej najnovšia verzia, aposRaven, & apos vyšla v roku 2013 a bola financovaná z kampane Kickstarter, za čo sa získalo viac ako 75 000 dolárov.

odliatok angus tangá a dokonalé šnupanie

Sarah McLachlan

YouTube / Frazer Harrison, Getty Images

Potom: Rovnako ako kanadská kolegyňa Alanis Morrissette, aj Sarah McLachlan bola vo svojej rodnej krajine známa už v čase, keď vydala svoj únikový album & aposSurfacing & apos v roku 1997. Šialená úspešná nahrávka (ktorá obsahovala aj jej pieseň & aposAngel & apos) jej za jej hity & apos priniesla dve ceny Grammy. You & apos and & aposBuilding a Mystery. & Apos McLachlan sa zasadzoval za obhajobu ženských umelkýň v 90. rokoch a založil priekopnícke celovečerné festivalové turné Lillith Fair, na ktorom účinkovali aj speváčky ako Paula Cole a Lisa Loeb.

Sledujte Sarah McLachlan & aposs & aposI Will Remember You & apos Video

Teraz: Zatiaľ čo McLachlan možno mladším generáciám najlepšie známy ako hovorca reklamy na reklamu pre psov, ktoré trhajú srdce, ASPCA, je málo známe, že poskytla aj spevácky hlas cowgirl Jessie v & Story Toy Story 2. & McLachlan si v roku 2006 vyslúžil aj ďalšiu nomináciu na Grammy za film jej vianočné album & aposWintersong. & apos Po vydaní niekoľkých albumov od 90. rokov sa McLachlan tiež stala osobnosťou jej piesne & aposOne Dream & apos, ktorá sa stala oficiálnou melódiou pre zimné olympijské hry 2010, ktoré sa konali v jej rodnej Kanade. Speváčka a klaviristka vydala svoje posledné album & aposShine On & apos začiatkom tohto roka a sprievodné turné odštartuje toto leto.

Mandy Moore

George De Sota, archív Hultona / Michael Kováč, Getty Images

Potom: Mandy Moore bolo len 15 rokov, keď sa predstavila svetu vďaka chorľavejúcej sladkej žuvačke & aposCandy. & Apos Aj keď singel (a jej ďalší album & aposSo Real & apos) odštartoval kariéru Moore & aposs, neskôr odhalené že ten sacharínový druh popu nebol jej štýl a hovoril: „[Nahrávacia spoločnosť] bola ako, & apos Tu sú vaše piesne. & apos Bol som ako, & aposHi, I & aposm 14. Ja & aposll robím čokoľvek. & apos Tieto albumy sú dôvod, prečo tu dnes & aposm, ale sakra, mal by som vrátiť peniaze každému, kto si kúpil moju prvú nahrávku. “ Po úspechu svojho druhého albumu & aposI Wanna Be With You začala apos Moore skúmať hereckú kariéru, malú časť získala v & apos The Princess Diaries & apos a čoskoro po hlavnej úlohe v hlavnej úlohe v Nicholas Sparks tearjerker & apos Walk to Remember. & Apos

Sledujte Mandy Moore & aposs & aposCandy & apos Video

Teraz: Na začiatku 2000. rokov Moore vylepšila jej obraz, ostrihala jej vlasy a zafarbila ich na sýtu, tmavohnedú farbu. Zohrala hlavné úlohy vo filmoch ako & aposChasing Libery, apos & aposSaved & apos and & aposHow to Deal, apos, zatiaľ čo stále robila hudbu a vydávala albumy. V roku 2009 - po sérii vážnych vzťahov, ktoré zahŕňali Wilmera Valderrammu, Andyho Roddicka a Zacha Braffa - sa Moore vydala za hudobníka Ryana Adamsa. Naposledy Moore hral v Disney & aposs & aposTangled & apos ako spevavý a hovoriaci hlas Rapunzel. Momentálne pracuje s manželom na svojom siedmom štúdiovom albume, ktorý by mala vyjsť tento rok.

Shawn Colvin

Frank Micelotta, archív Hultona / Marc Andrew Deley, Getty Images

Potom: Shawn Colvin už dlho pracovala v hudobnom priemysle, keď konečne zasiahla svojím hitom & aposSunny Came Home a apos, ktorý speváčke v roku 1998 získal dve ceny Grammy za pieseň roka a nahrávku roku 1998. Rádiová melódia poháňala jej album & aposA Few Small Repairs & apos, aby dosiahli platinový status.

Sledujte Shawn Colvin & aposs & apos Video Sunny Came Home & apos

Teraz: Colvin vytrvalo pracovala od svojho hlavného úspechu v 90. rokoch, vydala množstvo albumov a v roku 2009 získala ďalší nominovaný na cenu Grammy za svoj živý album & apos Shawn Colvin Live. & Apos V roku 2012 vydala ôsmy štúdiový album a spolupracovala s renomovanými ľudovými umelcami pre úsilie vrátane Emmylou Harrisovej a Jakoba Dylana (syna Boba Dylana). Colvin je v súčasnosti na turné so Steveom Earlom a nedávno bola pridaná na plavbu na festivale Grammy at Sea: Women Who Rock, ktorá vypláva v novembri 2014.

Tracy Chapman

Frank Micelotta, archív Hultona / Michael Loccisano, Getty Images

Potom: V čase, keď sa 90. roky začali objavovať, jej vokály od Tracy Chapmanovej už priniesli niekoľko cien Grammy, platinové albumy a hity (vrátane ikonických & Fast Fast & Apos). V roku 1997 jej štvrté album & aposNew Beginning & apos prinieslo Grammy za najlepšiu rockovú pieseň na základe hitu & aposGive Me One Reason. & Apos Rekord pokračoval k dosiahnutiu trojnásobného platinového statusu v USA a Chapman bol hviezdou bonafidu.

prečo si ethan oholil hlavu

Pozrieť Tracy Chapman & aposs & aposGive Me One Reason & apos Video

Teraz: Chapman pokračovala v tvorbe hudby a v nasledujúcom desaťročí vydala štyri albumy, z ktorých posledný je 2008 & aposs & apos Our Bright Future. & Apos Od svojho posledného úsilia sa Chapman do veľkej miery držala mimo pozornosti, aj keď vystupovala ako porotkyňa dokumentárneho filmu USA na filmový festival Sundance 2014.

Meredith Brooks

Brenda Chase, Hulton Archive / Marjorie McGrath, Getty Images

Potom: Meredith Brooks vstúpila na scénu v roku 1997 so svojim hitom & aposBitch & apos z debutového albumu & apos Blurring the Edges. & Apos Tento rok nasledujúci rok získala dve nominácie na Grammy za najlepší ženský herecký výkon a najlepšiu rockovú pieseň.

Sledujte Meredith Brooks & apos & aposBitch & apos Video

Teraz: V roku 2002, po neuspokojivom predaji jej dvoch platní od & aposBlurring the Edges, & apos Brooks zmenila prevodový stupeň v hudobnom priemysle a produkovala debutový album Jennifer Love Hewitt & aposs, & aposBareNaked. & Apos O dva roky neskôr vydala Brooks nové album & aposShine & apos a titulná pieseň sa stala tematickou hudbou pre & aposDr. Phil Show. & Apos V roku 2007 vydala Brooks detské a aposs album s názvom & aposIf I Could Be…, & apos ďaleko od hanebnej hymny, ktorá ju preslávila. Speváčka & aposBitch & apos je v súčasnosti producentkou pripravovaného pop-rockového umelca menom Becca a je šťastne vydatá a je mamou jedného dieťaťa. Môžete si prečítať jej blog tu .

Joan Osborne

Scott Gries, archív Hultona / Dimitrios Kambouris, Getty Images

Potom: V roku 1995 priniesla Joan Osborne myšlienku Boha na zem v jej úspešnom hite & aposOne of Us. Apos Pieseň uviedla svoje debutové album & aposRelish & apos do multiplatinového stavu a získala jej ohlas u kritikov a tri nominácie na Grammy.

Sledujte Joan Osborne & aposs & aposJedno z nás & apos Video

Teraz: Od úspechu skupiny & aposRelish vydala spoločnosť & apos Osborne množstvo albumov a turné s významnými skupinami, ako sú Dead, Dixie Chicks a supergroup Trigger Happy. A stále si túto kritickú chválu získava: Jej posledný album & aposBring It on Home bol apos nominovaný na cenu Grammy za najlepší bluesový album. Osborne sa v súčasnosti pripravuje na vydanie svojej pripravovanej nahrávky & aposLove and Hate, ktorá by mala vyjsť 8. apríla.

miley cyrus na červenom koberci

Jennifer Paige

YouTube / Miguel Villagran, Getty Images

Potom: Možno si nepamätáte jej meno, ale určite poznáte jej hitovú pieseň. V roku 1998 vydala Jennifer Paige prvý singel & aposCrush & apos zo svojho debutového albumu. Dychový popový hit bol kritikmi ocenený a zostal niekoľko týždňov na popredných priečkach amerických hitparád. & aposCrush & apos nakoniec bolo certifikované zlato a predalo sa z neho 700 000 výtlačkov.

Sledujte Jennifer Paige & aposs & aposCrush & apos Video

Teraz: Po následnom albume & aposPositive Somewhere sa & apos Paige rozišla so svojou nahrávacou spoločnosťou a začala písať piesne pre ďalších umelcov a zároveň si stále skladala piesne pre seba. Až o sedem rokov neskôr, v roku 2008, vyšla Paige so svojím tretím albumom s názvom & aposBest Kept Secret. Apos Záznam obsahoval aposBeautiful Lie a apet duet medzi Paige a Nickom Carterom. Neskôr založila kapelu s Coury Palermo s názvom Paige & Palermo a naďalej píše hudbu pre seba aj pre ďalších umelcov, vrátane umelcov Smash Mouth.

Lisa Loeb

YouTube / Jesse Grant, Getty Images

Potom: Keď sa okuliarnatá Lisa Loeb umiestnila na prvom mieste v rebríčku hitov z roku 1994 & aposStay (I Missed You), & apos bola vôbec prvou umelkyňou, ktorá sa dostala na prvé miesto bez podpisu vydavateľstva. Pieseň, ktorá sa preslávila vo filme & apos Reality Bites, & apos nakoniec získala Loeb nomináciu na Grammy a odštartovala jej kariéru.

Sledujte Lisa Loeb & aposs & aposStay & apos Video

Teraz: Od & aposStay & apos Loeb viedla eklektickú kariéru v centre pozornosti, vydala niekoľko úspešných albumov - vrátane dvoch detských a apossových albumov - a pustila sa do herectva (vrátane účinkovania ako Rufus Humphrey & aposs miluje záujem o & aposGossip Girl & apos), hlasového herectva (v súčasnosti hlasy Princess Winger on & aposJake and the Neverland Pirates & apos) a v realite TV, vrátane relácie na Food Network (s jej vtedajším priateľom Dweezilom Zappou, synom Franka Zappu) a neskôr E! predstavenie o jej slobodnom živote po tom, čo sa so Zappom rozdelila, nazvané & aposČíslo 1 slobodné. & apos Teraz šťastne vydatá s dvoma deťmi, Loeb stále robí hudbu, cestuje, hrá a otvorila svoju vlastnú kolekciu okuliarov. Uf!

Jann Arden

YouTube / Marissa Baecker, Getty Images

Potom: Kanadská speváčka Jann Arden si urobila meno už pri svojom druhom albume & aposLiving Under June & apos, ktorý vyšiel v roku 1994. Ale práve táto nahrávka - ktorá obsahovala jej najväčší hit & aposInsensitive & apos - urobila z Ardena medzinárodnú hviezdu. Zábavný fakt: Jej pieseň & aposRun Like Mad & apos bola pôvodne vybraná, aby sa stala tematickou piesňou & aposDawson & aposs Creek & apos (predtým, ako sa nakoniec vydali s Paulou Cole & aposs & aposI Don & apost chce počkať & apos) a stále slúži ako pieseň v úvodných titulkoch vo všetkých šiestich sezónach na Netflixe.

Sledujte Jann Arden & aposs & aposInsensitive & apos Video

Teraz: Arden vydala niekoľko albumov - a získala veľa kanadských vyznamenaní - od svojho prvého uvedenia na scénu. V roku 2007 absolvovala turné s Michaelom Bublem a o päť rokov neskôr napísala jeho hit & aposClose Your Eyes. & Apos Arden pokračuje v turné po celej svojej domovskej krajine a dokonca dostal česť získať hviezdu na Kanade a chodníku slávy.

Sophie B. Hawkins

Chris Weeks, archív Hultona / John Shearer

Potom: Sophie B. Hawkins sa svetu predstavila v roku 1992 debutovým albumom & aposTongues and Tails & apos - a jej & apos Damn I Wish I Was Your Lover & apos - jej v roku 1993 získala nomináciu na cenu Grammy za najlepšieho nového umelca. Jej druhé album, & aposWhaler , & apos bol tiež úspešný, vďaka čomu vznikol hitový singel & aposAs I Lay Me Down. & apos

Sledujte Sophie B. Hawkins & apos & aposAs I Lay Me Down & apos Video

Teraz: Po boji o vydanie tretieho albumu & aposTimbre & apos v roku 1999 opustila Hawkins svoje hlavné vydavateľstvo a založila si vlastný. Aj keď v hudbe pokračovala, Hawkins si medzi jednotlivými albumami urobila značné prestávky, medzi poslednými dvoma vydaniami „apos Wilderness“ apos a „Crossing“, ktoré vyšlo neskôr v roku 2012, mala osemročný odstup. Už dlho pôsobila v vzťah s Gigi Gaston, ktorá nakrútila dokumentárny film o Hawkinsovi v & apos99 a neskôr režírovala speváčku v jej hre & aposRoom 105, & apos, v ktorej Hawkins hral Janis Joplin. Hawkins a Gaston, ktorý je tiež jej manažérom, majú spolu jedného syna. Hawkins bola naposledy videná v epizóde filmu & aposCommunity, ktorá predviedla svoje dva najväčšie hity.