Tessa Brooks presne vysvetľuje, prečo opustila tím 10

tessa-potoky

Getty

Tessa Brooks sa oficiálne rozišla s tímom 10. Na samom konci jej nového roka vlog nazvala „Musím ti niečo povedať“ dala svojim fanúšikom vedieť, že s tým skončila Jake Paul a jeho rodinu webových hviezd, ktorú vytvoril. Povedala: „Chcem vám len dať vedieť, že už nie som v tíme 10. Určite to vysvetlím v neskoršom videu, ale zatiaľ je Nový rok, nechcem sa do toho všetkého púšťať. '

O niečo viac ako týždeň neskôr Tessa zverejňuje podrobnosti v novom videu s názvom „Vysvetlenie, prečo som opustil tím 10“. Povedala: „Je to pre mňa skutočne horkosladká vec, pretože myslím na to, čo to pre mňa kedysi bolo. Je to naozaj škaredá vec, je to tak. Musíte vedieť, kedy to nechať ... Rozišli sme sa a smerujeme rôznymi smermi, a to je úplne v poriadku. Už to nie je niečo, čo by bolo pre mňa to pravé. V mnohých veciach sa jednoducho nezhodneme. Veci už nie sú také, ako bývali. 'suitový život Zacka & Codyho

Pokračovala v rozprávaní o tom, ako jej rozhodnutie nepresťahovať sa do nového domu Team 10 veci sťažilo a zdá sa, že to v konečnom dôsledku vytvorilo rozpor medzi ňou a skupinou. Dala však jasne najavo, že pre Jakea a zvyšok posádky nechce nič iné ako to najlepšie. Existujú však detaily, ktoré sa so svetom okolo jej odchodu nechystá zdieľať, a preto sa zdá, že dramatičnosti bolo viac, ako sama uvádza. Tessa povedala: „Sú veci, ktoré sú osobné a ktoré nemusím dávať von“, a nechcela „nikomu vyvetrať špinavú bielizeň“.

Jake o odchode Tessy verejne nehovoril, ale v jednom z vlogov Eriky Costellovej to bolo o nájsť si iné dievča aby sa pridala do skupiny sociálnych médií, videla, ako sa pýta chlapcov, čo si myslia o tom, že si prinesú ďalšie dievča. Chad Tepper okamžite hovorí: „Skutočnou otázkou je, či bude k nám milá?“ pričom Jake dodal: „Alebo odíde a urobí video?“ Aj keď sa jej meno nikdy neuvádza, zdá sa, že tieto reakcie sú očividne tieňom voči Tesse a jej rozhodnutiu odísť a natočiť video pre svojich fanúšikov, ktoré vysvetľuje, čo sa stalo. Fuj.

cameron dallas dolce a gabbana

Predtým, ako však zverejnila svoje vysvetľujúce video, sa fanúšikovia začali zaujímať, či v tíme 10 nehrozia problémy, keď Tessa oznámila, že sa v októbri 2017 odsťahovala z domu. Ako možno viete, Jake to veľmi dobre oznámil. nový dom (doslova MANSION), v ktorom bude žiť a vykonávať všetky svoje vlogingy a vytváranie videí, ale Tessa sa prihlásila na svoj kanál YouTube, aby dala fanúšikom vedieť, že sa presťahovala na nové miesto s Tristanove príbehy , ďalšia webová hviezda, ktorá len nedávno oznámené už tiež nie je v tíme 10.

V tom vlogu , Tessa bola na ceste späť z výletu na Bahamy, ktorý ju tím 10er a jednorazová BFF Erika prekvapili a pripojili sa k dovolenke, a potom, čo ju Tristan vyzdvihol z letiska, oznámili, že sú teraz spolubývajúcimi.

„Som v mojom novom dome. Sme spolubývajúci! Som taká nadšená, “povedala Tessa. „Chlapci, uvidíte toľko skvelých žartov a podobne. Som nadšený, že tu žijem. Zatiaľ sa to nezdá skutočné! Bahamy mi už chýbajú, ale určite som sa chcela vrátiť a začať túto novú kapitolu, “povedala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď si myslíte, že chce tango, ale v skutočnosti len vytiahla vlogovú kameru, rýchlo sa budete správať chladne a pokúsite sa vlogovať z tej istej kamery, pretože by to bolo menej divné.

Príspevok zdieľaný používateľom Tristanove príbehy (@tristantales) 26. októbra 2017 o 10:12 PDT

Zdá sa, že Tessa je skutočne šťastná, že žije v tomto novom priestore, a zatiaľ čo ona a Erika v tej dobe objasnili, že budú stále robiť veľa spolupracovníkov na vytváraní obsahu, nemohli sme sa čudovať, či odchod Tessy z domu Team 10 znamenal vo všeobecnosti sa začínala dištancovať od celého tímu. A aj keď máme niekoľko ďalších odpovedí, žiadna, stále existuje niekoľko otázok. Podľa jej videa však možno nikdy nedostaneme celý príbeh.

Tessa kedysi chodila s Chance Suttonovou, ktorá tiež bývala v tom istom dome ako ona, takže dáva zmysel, že by nechcela byť stále so svojim bývalým, aj keď sú stále priatelia. Na povrch sa dostalo video, ako Jake tlačil na Tessu, o ktorom tvrdí, že je to vtip a nie vážne, ale napriek tomu by na ňu nemal nikdy žiadnym spôsobom priložiť ruky, takže áno, Jake, to je pre nás dosť vážne. Zdá sa však, že teraz Tessa prechádza na novú kapitolu a my sme nadšení, že uvidíme, čo bude ďalej.

Ross z Austinu a spojenec