Teen Choice Awards 2019 Galéria červených kobercov (FOTKY)

Celebrity sa v nedeľu (11. augusta) dostali na červený koberec Teen Choice Awards 2019.

Hviezdnym podujatím bude hostiť herečka Lucy Hale a osobnosť YouTube David Dobrik.

elitná sila laboratórnych potkanov ep 6

Taylor Swift získa inauguračnú cenu Icon Award za prínos v hudobnom priemysle počas predstavenia. Bratia Jonasovci dostanú cenu Dekády, aby si uctili svoju doterajšiu hudobnú kariéru.Relácia sa bude vysielať naživo z pláže Hermosa v Kalifornii v nedeľu 11. augusta od 20:00 do 22:00 ET na stanici Fox. Šou sa bude konať vôbec prvýkrát na pláži.

Fanúšikovia môžu očakávať vystúpenia spoločností OneRepublic, Bazzi, Blanco Brown, CNCO, HRVY a Mabel. Jordan McGraw a Sarah Hyland debutujú v rámci svojej novej spolupráce „Met At A Party“. Vystúpiť bude aj Lil Nas X.

tínedžerský plážový film ross lynč

Na podujatí sa zúčastnia všetky typy celebrít. Herci vrátane nominácie, Robert Downey Jr., nominovaný za hereckú herečku v kategórii Choice Action TV a L.A.’s Finest hviezda, Jessica Alba, Dobrý problém Hviezda a nominovaná herečka v dramatickom výbere Choia, Maia Mitchel, sa objavím. Fuller House Zúčastniť sa ich majú členovia hereckej zostavy Candace Cameron Bure a John Stamos. Medzi hudobníkmi patria okrem iných aj Lauren Jauregui, Madison Beer.

Zoznámte sa s osobnosťami a ich módnym vzhľadom nižšie!