Taylor Swift údajne dostala Justin Bieber vyhodený z jej telocvične

Taylor Swift chcela, aby bol Justin Bieber vyhodený z jej telocvične TMZ .

Pokiaľ ide o zásuvku, obe popové hviezdy cez víkend navštívili Dogpound Gym v západnom Hollywoode a zrejme si Swift vyhradila celú telocvičňu na súkromné ​​sedenie so svojím trénerom. Bohužiaľ, nebola tam jediná a jej tím požiadal všetkých, vrátane „Mňam“ spevák, opustiť priestor.

Keď však bol oslovený bezpečnostný tím Bieber & aposs, údajne odmietli prerušiť jeho tréning, takže zostal, kým nedokončil a dlho po skončení tréningu ho údajne videli „flákať sa a tancovať“.Nakoniec odišiel a Swift si zacvičila bez akejkoľvek konfrontácie medzi ňou a jej najlepšou priateľkou Selenou Gomez a bývalým priateľom. Podľa informácií zasvätených Bieber údajne ani sám nevedel, kto mu presne nariadil odísť TMZ „práve sa ocitol na nesprávnom mieste v nesprávnom čase“.

Incident zjavne nie je osobný - a je veľmi pravdepodobné, že „Milovník“ hitmaker nevedel & apost vedel, že bol v telocvični skôr, ako sa tam dostala - ale príde to po predchádzajúcej konfrontácii spoločností Swift a Bieber & aposs uprostred jej sporu so Scooter Braun a Big Machine Records. Cez leto Bieber bránil svojho manažéra po tom, čo Swift zdieľal list s Tumblrom, v ktorom obvinil Brauna, že jej nedovolil používať starú hudbu po tom, čo získal jej katalóg.