Taylor Swift Low-Key sa stane kameramanom vo videu Bad Liar od Seleny Gomez

selena-gomez-taylor-swift

Getty Images

pes s blogom mick

Niekoľko týždňov po tom, čo nový singel „Bad Liar“ Seleny Gomez prvýkrát prenikol do našich ušných dierok, je konečne k dispozícii hudobné video a fanúšikovia s orlím pohľadom uvideli, ako sa tam skrýva jeden z jej BFF.

Vracajú sa späť a dokonca sa objavili aj vo videoklipe Bad Bad „Bad Blood“, takže dáva zmysel, že Taylor Swift sa v novom Seleninom filme predstaví vo forme vecičky veľkonočného vajíčka.Je to trochu žmurknutie a bude vám to chýbať, ale ona je tam. SNEAKY.

selena-gomez-bad-liar-video-1

Ak sa pozriete na plagáty na Seleniných stenách v scéne spálne, uvidíte Taylora na dvoch z nich; jeden z nich je podvodníkom aféry typu Charlieho anjeli.

selena gomez zlý klamár taylor swift

Rozhovor s používateľom Sedemnásť pred časom Selena poriadne prebehla cez TayTay a povedala: „Každý jeden problém, ktorý som kedy mal, je možné liečiť Taylor Swift.“

„Ak budem mať niekedy problém, Taylor si tým prešla, pretože je staršia ako ja a dáva najrozumnejšie odpovede. A čo mám na Taylor najradšej, je to, že verí v celý príbeh lásky a očarujúceho princa a spriaznené duše. Kvôli nej som nestratil vieru. Doslova sa rozprávame každý deň. “

Ak máte chuť, pozrite si celé video tu. Je to trochu brilantné.

Dobre, kde je naša pozvánka do tímu?

Tento príspevok napísal Carl Smith. Pôvodne sa objavilo na našom sesterskom webe, Teplo .