Taylor Swift sedí vedľa bratov Jonasovcov na veľtrhoch BBMA 2019

Hudobné ceny Billboard Music Awards 2019 sú už takmer tu! Karty miest boli umiestnené a hviezdy sa budú čoskoro pripravovať.

Taylor Swift bude v prvom rade sedieť vedľa spolupracovníka Brendona Urie z Panic! At The Disco. Dvojica bude mať debutové predstavenie „Ja!“ keď Urie predvádza ďalšie predstavenie s Panic! At The Disco.

Ale to nie je najdivokejšia časť: dole rovnakým radom naproti Swift bratia jonasovci a ich významné ďalšie osoby (Danielle Jonas, Priyanka Chopra a Sophie Turner) budú sedieť. Pamätáte si, že Swift randil s Joeom Jonasom štyri mesiace v roku 2008. Ale nikdy sa nebojte, dvojica zostáva priateľmi a od rozchodu sa navzájom navštevujú a konajú. Joe a aposs snúbenec Hra o tróny hviezda, Turner, dokonca zasekáva hudbu Swift & aposs .ARMY to budú radi vedieť BTS má sedadlo v prvom rade na všetky akcie, len v rade od Jonas Brothers a Swift. Skupina bude mať blízko k svojim kolegom účinkujúcim a spolupracovníkom Halsey , ktorý sedí pred komikom Taranom Killamom a Pomstitelia hviezda Cobie Smulders.

Cardi B a Offset budú sedieť vedľa Khalida v rovnakom prvom rade.

Ceny Billboard Music Awards 2019 sa vysielajú na stanici NBC o 20:00 východne Kelly Clarkson .