Taylor Swift potvrdila túto „folklórnu“ teóriu fanúšikov vo svojom prejave prijatia Grammy

V nedeľu (14. marca) si Taylor Swift odniesla cenu Album roka za folklór na 2021 Grammy.

Súčasťou slávnostného prejavu speváčky a apossovej pre jej nečakaný album v karanténe bol súbor prekvapivých výkrikov pre niekoľko ľudí, ktorí inšpirovali a vylepšili dielo ocenené Grammy: jej priateľ, Joe Alwyn, rovnako ako Ryan Reynolds a Blake Lively. tri dcéry.

Alwyn je pripísaný ako spoluautor piesne pod pseudonymom William Bowery v skladbách „exil“ a „betty z“ folklór .

„Najlepšie sa mi s vami písalo v karanténe,“ rozplývala sa 31-ročná speváčka zo svojho milenca a hudobného spolupracovníka, ktorého pridala ako prvá a počula každú novú pieseň, ktorú napíše.

Swift tiež pokračoval v menovaní batoliat, ktoré inšpirovali mená troch významných postáv v folklór betty milostný trojuholník: James, Inez a Betty Reynolds.

„Chcem poďakovať Jamesovi, Inez a Betty a ich rodičom, ktorí sú druhým a tretím človekom, keď hrám každú novú pieseň, ktorú napíšem, prezradila. Po folklór vyšlo, bolo podozrenie, že Swift použila mená Reynoldsa a Lively’s Children ako inšpiráciu pre pieseň Betty.

V tom čase folklór bol prepustený, Reynolds a Lively iba niekedy potvrdili narodenie svojej tretej dcéry, ktorá sa narodila 4. októbra 2019, nikdy však oficiálne neoznámila svoje meno.

Swift podľa všetkého chcel urobiť tú česť oznámiť to dvojici, čo je spôsobom lepšie ako všeobecný príspevok na Instagrame alebo snímka obrazovky aplikácie Notes, však?

Nižšie si pozrite, ako Swifties reagovali na poklesy mien postáv v popovej hviezde a apossovskej reči.