Taylor Momsen pripomína hru Cindy Lou Who k 20. výročiu filmu „Ako Grinch ukradol Vianoce“

Verte tomu alebo nie, je to už dvadsať rokov od živej akcie Ako Grinch ukradol Vianoce film mal premiéru v roku 2000. Na oslavu, Taylor Momsen , ktorá vo filme stvárnila mladú Cindy Lou Who, si nedávno zaspomínala na svoje obdobie hrania ikonickej postavy doktora Seussa po boku Jima Carreyho a apossa Grincha.

V piatok (11. decembra) prehovorila speváčka The Pretty Reckless The Today Show si spomenúť na nakrúcanie ikonického vianočného filmu. Momsen mala len sedem rokov, keď sa pripojila k hereckému obsadeniu.

[Carrey] je neporovnateľná, “nadhodila. „Pamätám si, že bol taký láskavý, taký znepokojený, ale taký metodický, čo robil. Aj keď som bol taký mladý, pamätám si, že som ho sledoval a chodil & I & aposm sledoval umelca práve teraz v práci. & AposMyslím si, že ľudia milujú Grinch jednoducho preto, lebo jadro príbehu je také sladké a je tak srdečné a má také dobré posolstvo, “uviedla. „Okrem toho, aký úžasný je výkon režiséra Jim Carrey a apossa, a divadelných scén, ktoré šli do streľby, je samotný spôsob, ako film vyzerá, pohybuje sa a ako je upravovaný, sám o sebe úžasný.

Momsen tiež verí, že film môže nejakým spôsobom rezonovať u každého.

Skutočnosť, že sa to každý rok vracia ... Myslím si, že je niečo, na čo sa môžem tešiť, “pokračovala. „A myslím si, že to len trochu prináša šťastie a radosť každému, kto to sleduje.

lab rats elite force epizóda 17 celá epizóda

Najväčším zážitkom zo zážitku však bolo objavenie jej vášne pre hudbu. To, na čo si pamätám najviac, čo vo mne asi dodnes rezonovalo, bolo to, že som prvýkrát vošiel do nahrávacieho štúdia a začal pracovať s úžasným Jamesom Hornerom, “spomenula si. „A nikdy nezabudnem vstúpiť do tohto krásneho štúdia s touto nepoškvrnenou konzolou predo mnou, nasadiť si slúchadlá a prvýkrát zaspievať do mikrofónu a zaspievať„ Where Are You Christmas. & Apos “

Jej najobľúbenejšou filmovou scénou bol okamih, vďaka ktorému sa diváci zastavili v stopách.

Ja v spálni spievam s baterkou ‘Where Are You Christmas‘, “usmiala sa. „Myslím tým v podstate to bolo moje prvé hudobné video. Takže z toho vždy dostanem kopanec. A pamätám si, že som si myslel, že to bola skutočne zábavná scéna na natáčanie.