Taissa Farmiga sa môže budúci týždeň vrátiť na ‘AHS’

American Horror Story : Roanoke už informoval divákov, že na konci sezóny 6 bude iba jeden z tých, čo prežili, a epizóda hororovej série FX z 2. novembra nechala stáť len pár postáv. Ale slovo pozostalý iba v rámci šou odkazoval na obsadených členov reality šou, takže zostávajú dve epizódy a predstavenie nových postáv neprichádza do úvahy. A obsedantný, stále ostražitý AHS Fanúšikovia sú si celkom istí, že v ukážke z 9. novembra a apossovskej epizódy videli hviezdu opakujúcej sa série Taissu Farmigu. Či sa konečne vracia AHS?

prečo disney zrušila dievčenské stretnutia sveta

V ukážke budúci týždeň & aposs sa zdá, že niektorí turisti vybavení fotoaparátom sú zmietaní v krvavom kúpeli Krvavého mesiaca, mladého muža s GoPro na prilbe prenasledujú lesy a my hádame, že to vyhrá, a skončíte dobre. Ale v jednom zlomku sekundy môžete vidieť, že trampka drží selfie tyč a ona & aposs získala dlhé rovné vlasy s ochrannou známkou Farmiga & aposs.

FXĽudia už porovnávajú budúci týždeň a aposs ep Projekt Blair Witch, a toto pozorovanie môže zabiť predchádzajúcu teóriu, že Farmiga bude hrať „pravú“ verziu kolonistu duchovných dievčat Priscilly (nepravdepodobné) alebo „skutočného“ pôvodného Najvyššieho Scathacha. Kto však môže v tejto sezóne meniť úlohy, kto už môže tieto veci predvídať?

Ryan Murphy , ktorí spoluvytvárali AHS s Bradom Falchukom, už povedal E! Novinky 18. októbra, že sa Farmiga v tejto sezóne vráti k franšíze (škádlil tiež kolegu opakujúceho sa člena predstavenia Finna Wittrocka a vystupovanie ako „jeho najfrekventovanejšia postava všetkých čias“, Jether Polk, ktorý najskôr vytvoril nízko kľúčové vystúpenie v epizóde 7 a hralo hlavnú úlohu v epizóde 8). Všetko, čo by Murphy najskôr povedal o spoločnosti Farmiga & aposs AHS výstup od Coven bolo to, že je to „naozaj, naozaj skvelá súčasť“.

kapitán nebezpečenstvo muža a dieťaťa

Dúfajme, že v budúcnosti uvidíme oveľa viac Taissy AHS svet tak či onak: Murphy h ako bolo oznámené že plánuje prechodnú sezónu, ktorá sa dotkne prepojení medzi Coven a Murder House, kde herečka hrala vpredu a v strede.

Sledujte promo American Horror Story 6x09 nižšie.

25 nie veľmi strašidelných filmov na Halloween alebo ktorýkoľvek deň v roku