SZA omráčená v elegantnom víkende režírovanom Solange (VIDEO)

UPS hypnotizuje v elegantnom novom videu k jej najnovšiemu singlu neo-soul „The Weekend“.

Režírované Pokiaľ Knowles , ktorý v roku 2017 získal cenu Grammy za najlepší výkon v oblasti R & B za film Cranes in the Sky, ohromujúci klip k filmu „The Weekend“ zistí, že SZA zmyselne tancuje v mnohých priemyselných lokalitách, napríklad na balkóne bytového komplexu a na opustenom parkovisku. garáž.

Význam textu piesne „The Weekend“ bol predmetom záujmu a pitvy pre fanúšikov, z ktorých mnohí spočiatku verili, že ide o pieseň „side chick“, ktorá má o víkendoch milostný pomer so ženatým mužom.V júli však SZA na twitteri prezradila, že text „Môj muž je môj muž je tvoj muž / Počul som aj jej muža“ je v skutočnosti o tom, že tri ženy hrá ten istý muž . Tiež naznačila, že téma piesne, milovník víkendov, túži po monogamnom vzťahu a viac času s ním:

Musím povedať, že mám náladu na trochu viac toho
Myslím tým, že hovorím, čo je to za dohodu dva dni?
Potrebujem ma aspoň ‚o štyroch z nich
Viac z nich, viac z vás na mne
Na nás, len mi povedz, že ma chceš, áno

„The Weekend“ je mimo debutového štúdiového albumu SZA a aposs, Ctrl , a predchádzali mu dvojhry „Drew Barrymore“ a „Love Galore“. Ctrl vyšiel 9. júna.

SZA je nominovaná na päť cien Grammy 2018: Sama za najlepšieho nového umelca Ctrl za najlepší mestský súčasný album „The Weekend“ za najlepší R&B výkon „Supermodelka“ za najlepšiu R&B skladbu a „Love Galore“ (s Travisom Scottom) za najlepší rapový / spievaný výkon.