Hviezdy „Sonny with a Chance“: Kde sú teraz?

Sonny so šancou

Disney Channel

Je ťažké tomu uveriť, ale už je to 10 rokov Sonny so šancou sa skončila a uplynulo viac ako 12 rokov od jej premiéry. Séria Disney Channel odvysielala svoju prvú epizódu 8. februára 2009 a fanúšikovia neveria, ako rýchlo čas letí! Vážne to vyzerá, ako by to bolo včera, keď diváci sledujúci Sterling, Demi lovato , Tiffany Thornton , Brandon Mychal Smith , Šterlingový rytier, Doug Brochu a Allisyn Ashley Arm na svojich televíznych obrazovkách a nie je deň, aby si to nenechali ujsť, TBH.

Ako fanúšikovia vedia, veselý sitcom nasledoval príbeh Sonny Monroe potom, čo sa pripojila k obsadeniu svojej obľúbenej televíznej šou - skečovej komediálnej série s názvom Tak náhodný . Trvalo to dve epické sezóny a každý môže súhlasiť s tým, že keď sa to skončilo, bol to skutočne koniec jednej éry! Po úspechu predstavenia si niektorí herci zopakovali svoje úlohy pre prípadnú sériu spinoffov Tak náhodný! ktorý sa v sieti vysielal jednu sezónu od roku 2011 do roku 2012.Pokiaľ ide o možnosť znova sa stretnúť v inej show, Demi to povedala svojim bývalým hereckým kolegom počas virtuálne stretnutie v apríli 2020 že bude dole, aby ich všetkých dala dohromady pre ďalší projekt. Milujem vás všetkých, chlapci, ale počas tej šou som toho toľko prešiel, že by som radšej s vami všetkými začal úplne nový projekt, vysvetlila bývalá hviezda Disney Channel. Mal som s vami najlepší čas, a keď premýšľam o šou, chýbate mi, chlapci. A chýba mi, aby som s tebou trávil čas, žartoval a chodil do Kuchyne 24 počas obedňajších prestávok ... Ak by sme niekedy mali niečo urobiť, myslím si, že by sme mali urobiť úplne novú vec.

ako dlho chodili shane a ryland

Úprimne povedané, sme takí dobrí, že ich vidíme opäť všetkých spolu!

Za tie roky, čo sa šou skončila, herecké obsadenie určite poriadne vyrástlo. Niektorí z nich pokračovali v účinkovaní v sérii televíznych relácií a filmov, zatiaľ čo iní vystúpili z centra pozornosti a založili si vlastné rodiny! Prejdite si našu galériu a zistite, z čoho je obsadenie Sonny so šancou sú až doteraz.

1 z 8

Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

Demi Lovato si zahrala Sonny Munroe

Sonny so šancou bol pre Demi vážne len začiatok, pretože herečka/speváčka sa stala jedným z najväčších mien v Hollywoode! Za tie roky vydala šesť štúdiových albumov, pôsobila ako porotkyňa na X faktor na sezónu dva a tri a vypredal množstvo svetových turné.

Demi tiež zostala dosť zaneprázdnená na zoznamovacom oddelení . Spevák Tell Me You Love Me mal vzťah s Wilmer Valderrama on-and-off takmer šesť rokov, ale pár to bohužiaľ v roku 2016 bohužiaľ ukončil. Potom bola prepojená s niekoľkými ďalšími chlapcami, vrátane zmiešaných bojových umení Luke Rockhold , Bojovník MMA Guilherme Vasconcelos , odevný návrhár Henri Levy , Bakalár kamenec Mike Johnson a Austin Wilson . Krátko sa zasnúbila Max Ehrich v roku 2020.

V júli 2018 došlo k predávkovaniu Demi a v januári 2020 sa vrátila k hudbe. Speváčka sa chystá uvoľniť jej siedmy štúdiový album v roku 2021, po vydaní jej dokumentov z YouTube Tanec s diablom .

2 z 8

Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

prečo sa zac efron rozišiel s vanessou

Sterling Knight si zahral Chad Dylan Cooper

Po ukončení show Disney Channel Sterling veľa hral. Fanúšikovia ho môžu poznať od Tak náhodný! ( SWAC spinoff show) alebo Freeform’s Melissa a Joey . Naposledy hral v komediálnom seriáli Go90 V Hrubom . Navyše sa pripravuje na hviezdu v novom Riverdale spinoff show, Katy Keene .

Sterling sa okrem herectva stal aj úplným golfovým nadšencom. Navyše, chodí Vyrobte alebo prelomte herečka Ayla Kell od roku 2014 a sú úprimne rozkošní.

3 z 8

Aktualizácia:

Instagram

Tiffany Thornton hrala Tawni Hart

Po SWAC skončilo, Tiffany pokračovala v hviezdení Tak náhodný! po boku Sterlinga a jej ďalších spoluvlastníkov. Svoj hlas prepožičala aj televíznej šou 2014 Mŕtvy . Potom si herečka dala pauzu od Hollywoodu, aby sa mohla venovať svojej rodine. Vydala sa za Chris Carney v roku 2011 a mal s hercom dve deti. Ale potom, čo Chris v roku 2015 zomrel, sa blonďavá kráska vydala Josiah Capaci o dva roky neskôr. V novembri 2018 pár spoločne privítal dcéru a v decembri 2020 oznámil, že opäť čakajú!

herci jeden strom kopec teraz

4 z 8

Sonny With A Chance kde sú teraz?

Getty

Nicola Harrisa si zahral Brandon Mychal Smith

Potom Brandon nespomalil SWAC ukončený. Zahral si aj v Tak náhodný! pred účinkovaním vo filmoch Nech to svieti , Sociálna nočná mora , Vstaň , Hoovey (ktorý tiež hviezdi Cody Linley a Alyson Stoner ) a Obeta . Navyše hral v televíznych reláciách Jeden veľký šťastný , Sladké/začarované , Si najhorší a stav vzťahu . Áno, ten zoznam je veľmi pôsobivý!

Herec bohužiaľ mal rozbehnutý zákon keď bol v júli 2017 zatknutý za DUI po tom, čo ho zastavili pre porušenie pravidiel cestnej premávky.

Táto zastávka viedla k vyšetrovaniu DUI, ktoré zahŕňalo niekoľko testov triezvosti v teréne, informovala polícia Nás týždenne . Na záver vyšetrovania policajti zistili, že pán Smith riadil motorové vozidlo pod vplyvom alkoholu.

Nie je jasné, aké bolo riešenie prípadu.

5 z 8

olivia rodrigo a ethan wacker
Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

Doug Brochu hral Gradyho Mitchella

Po SWAC , Doug tiež hral vo filme Tak náhodný! so svojimi Disney costarmi. Potom sa však herec veľmi neobjavil. Hosťoval v podobných šou Astrid Clover , Spálený quiche a séria Disney XD Dvojica kráľov , ale od roku 2017 v ničom nekoná. Dôvodom môže byť to, že sa zameriava na svoj vzťah. Chodil s herečkou Caroline Dunawayová štyri roky a úprimne sa zdajú byť šialene zamilovaní.

6 z 8

Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

Allisyn Ashley Arm hrala Zoru Lancaster

Allisyn ďalej stvárnila hlas Stormyho v televíznej šou Jake a piráti nikdy nie . Zahrala si aj v Astrid Clover (v ktorej sa predstavil jej predstaviteľ Doug). Herečka sa dostala aj k kinematografii a dokonca nakrútila veľa krátkych filmov, ktoré k nej zverejnila Kanál YouTube ! Allisyn nedávno oženil sa svojmu dlhoročnému priateľovi, Dylan Snyder , ktorého si fanúšikovia môžu pamätať ako Miltona na Disney XD’s Nakopni to!

kto mal rande s justinom bieberom

7 z 8

Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

Marshall Pike si zahral Michael Kostroff

Michael môže byť v srdciach fanúšikov vždy Marshall, ale kariéra herca potom raketovo vzrástla SWAC ukončený. Účinkoval v televíznych reláciách Škody , Čierna listina , Mŕtvy úder , Dobrá manželka , The Deuce , Zákon a poriadok: Útvar pre špeciálne obete a tiež hral v obrovskom množstve filmov vrátane Najlepší muž v tme a Tvrdý predaj s Radosť 'S Kristin Chenoweth . Aj napriek svojmu zaneprázdnenému rozvrhu si Michael akosi našiel čas na niekoľko seminárov v New Yorku pre nádejné hviezdy.

8 z 8

Sonny With A Chance Stars Kde sú teraz

Getty

G. Hannelius hral Dakotu Condor

G. (skratka pre Genevieve) možno poznáte z jej úlohy Avery Jenningsovej v r Pes s blogom . Potom, čo to skončilo, herečka, ktorú si zahrala v seriáli Netflix Americký vandal a šou Disney XD Budúci červ ! Nedávno tiež hrala vo filme Sid je mŕtvy , vedľa Jack Griffo a Joey Bragg .

Ale herectvo nebolo všetko, čím sa Genevieve zaoberala. Dokonca vstúpila do hudobného priemyslu! Blond kráska za tie roky vydala neskutočných sedem singlov. V súčasnosti randí s celkom normálnym chlapcom s menom Barrett , a vyzerajú spolu veľmi šťastní.