Milostný život Sofie Carsonovej: Prehľad histórie zoznamovania hviezdy „Potomkov“

Konečné zrútenie milostného života Sofie Carsonovej

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Odkedy sa prihlásila k sláve v Disney Channel Potomkovia franšízy, fanúšikovia boli posadnutí Sofia Carsonová ! Samotná herečka je možno známa, ale pokiaľ ide o život v zoznamovaní, drží veci mimo pozornosti.

Podrobnosti o jej osobnom živote sú utajované, ale to nezabránilo všetkým jej najväčším fanúšikom premýšľať, či je zapojená do akéhokoľvek typu romantického vzťahu. Hovorilo sa, že bola prepojená s niekoľkými chlapcami, ale okrem toho to vyzeralo, že pre hviezdu sú len milostné záujmy na obrazovke.Mala však Sofia v minulosti nejaké vzťahy? Je stále slobodná? Hovorila o svojom vzťahovom stave? Bez obáv, pretože Coolshippodcast rozbilo to všetko od začiatku do konca. Prejdite sa našou galériou a odhaľte kompletný rozpis milostného života Sofie Carsonovej.

demi lovato meno bývalého priateľa

1 zo 4

Hviezdy, ktoré išli na vysokú školu

Shutterstock

Je Sofia Carson slobodná?

Pretože trojitá hrozba rada skrýva svoj milostný život, je celkom nemožné zistiť jej vzťahový stav. Nikto si teda nie je úplne istý, či je v jej živote práve teraz nejaký špeciálny človek.

Podľa rozhovoru s Coveteur od decembra 2017 sa Sofia úplne bojí, že sa zamiluje!

Priznala som, že som sa celý život bála zamilovať sa len preto, že to znamená byť zraniteľný a že by ste sa mohli zraniť.

2 zo 4

Konečné zrútenie milostného života Sofie Carsonovej

imageSPACE/Shutterstock

Randí Sofia Carson aktívne?

Počas rozhovoru s Kozmopolitný od mája 2019 Sofia priznala, že v súčasnosti nemá záujem o randenie.

Nikdy som neskúsila zoznamovacie aplikácie, vysvetlila vtedy. Randím so svojou kariérou.

3 zo 4

Konečné zrútenie milostného života Sofie Carsonovej

Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock

kde je teraz Alex z cieľa

Bola Sofia Carson v minulosti s niekým prepojená?

V decembri 2016 bola herečka prepojená s Moderná rodina hviezda Sofia vergara Syn Zástupný obrázok pre Manolo Gonzalez Vergara . Aj keď svoj vzťah nikdy nepotvrdili ani nevyvrátili, fanúšikovia boli presvedčení, že sú viac ako priatelia, keď sa k nemu pritúlila Príspevok na Instagrame . Vo februári 2018 sa znova rozšírili klebety o ich vzťahu, keď Manolo držal Sofiu v náručí a robil jednotky v video zo sociálnych médií . Nie je jasné, či boli niekedy viac ako len priatelia.

Aj keď o svojom milostnom živote zostala matkou, brunetová kráska v minulosti zažila zlomené srdce.

Teraz som si zlomila srdce, ale v minulosti som nikdy nemala a vždy som z toho mala taký strach, povedala tiež Coveteur .

4 zo 4

Konečné zrútenie milostného života Sofie Carsonovej

AFF-USA/Shutterstock

Čo povedala Sofia Carson o randení v Hollywoode?

Zo zvukov toho jej táto myšlienka vôbec nie je!

Asi pred dvoma rokmi som sa rozhodol, že nechcem randiť s nikým v obchode [zábava]. Ako si dokážete predstaviť, je to trochu ťažké, povedala tiež Cosmo.