Snoop Dogg + Wiz Khalifa, Feat. „Young, Wild & Free“. Bruno Mars - recenzia piesne

Dve z najväčších hláv buriny sa spojili a vytvorili zábavnú pieseň na párty, ktorá bude ideálna pre vášho budúceho keggera. & aposMladé, divoké a bezplatné funkcie apos Snoop Dogg a Wiz Khalifa rapovať o tom, čo im ide najlepšie - fajčiť trávu a baviť sa. Pop crooner Bruno Mars tiež sa pripája k zábavnému spevu zboru.

austin a skutočné meno spojenca

Zdá sa, že ditty je zo soundtracku dua & apossovej komédie pre stredné školy & apos Mac And Devin Go to High School. & Apos Vo filme hrajú Snoop a Wiz študentov stredných škôl s menom Mac a Devin, ktorí sa navzájom kamarátia a nasledujú hijinks . Úprimne povedané, môžeme & apost vidieť, ako sa títo dvaja chlapci chystajú byť stredoškolákmi, ale ich film to vlastne bude.

Pokiaľ ide o pieseň, môže sa pochváliť infekčným klavírnym groovom a nárazovým hip-hopovým backbeatom, pretože Snoop a Wiz sú neochvejní ohľadom svojich večierkov a lásky k zelenej bylinke. Wiz: 'Nezaujíma ma to, pretože ak ja a môj tím tu / tam bude nejaká burina vo vzduchu, povedz to a urob Mac.' Snoop: 'Fúkame všade, kam ideme & apos / A teraz to viete & apos / Keď vystúpim priamo, zapnite si zapaľovač, aby som mohol zapáliť.'

Bruno Mars pomáha so spevom a spevom, ktorý bude nepochybne spievať každý pijan v každom bare od pobrežia k pobrežiu. „Takže čo sa opijeme / Čo teda fajčíme trávu / Len sa bavíme / Je nám jedno, kto vidí,“ klame.

& aposYoung, Wild & Free & apos je skvelá pieseň od Snoopa a Wiza, ktorá určite zarezonuje medzi tými, ktorí sa radi opíjajú a žúria celú noc.

Vypočujte si Snoop Dogg + Wiz Khalifa & amp; Young, Wild & Free & apos Feat. Bruno Mars

kto randí lele pons v roku 2018