Video Sia „Move Your Body“ (Presuňte svoje telo) skúma príbeh fiktívneho pôvodu jej dvojtónovej parochne

Byť & aposs lyric video k aktuálnemu singlu ' Hýbte svojim telom „je návrat do tematiky 80. rokov, ktorý ponúka kýčovité snímky a zároveň skúma príbeh fiktívneho pôvodu dvojtónovej parochne speváčky„ Bird Set Free “a ochrannej známky aposs.

Prevažná časť videa sa odohráva v gýčovom portrétovom štúdiu na mieste zvanom „America Mall“, kde je mladé dievča priťahované k čierno-blonďavej parochni Sia & aposs. Po tom, ako konečne unikla z pevne ovládaného zovretia svojich rodičov, sa k nej ohýba a potom si ju umiestni na hlavu. Nasleduje povznášajúca zábava pre rodiny s deťmi.

niall horan a louis tomlinson

„Move Your Body“ sa objavilo vo vydaní Sia & aposs 2016 Toto koná , Album skladieb z piesní pôvodne napísaných pre (ale nakoniec odmietnutých) inými umelcami Rihanna , Kanye West a Beyonce . Skladba „Move Your Body“ bola zložená najmä z Shakira na mysli.Rozprávanie s Valiaci sa kameň podrobne o jej procese písania v kontexte Toto koná „Sia pripustila:„ Jednou z [skladieb na albume] je odmietnutie Shakiry, ktoré bezpochyby nie je pochýb, keď ho počujete. Viete, že to bolo odmietnutie Shakiry, pretože znie ako Shakira. “

Vyššie si pozrite príjemné textové video pre Sia & aposs „Move Your Body“.

aké staré je obsadenie cudzích vecí

Vyskúšajte kompiláciu najlepších živých vokálov Sia & aposs