Sia uvádza soundtrack k piesni Fifty Shades of Grey „Salted Wound“ [LISTEN]

Soundtrack k očakávanému pripravovanému filmu a ap Päťdesiat odtieňov sivej & apos sa stále zlepšuje s každým novým vydaním. Byť práve predstavila svoj príspevok do soundtracku novou emotívnou baladou s názvom & aposSalted Wound. & apos

Trať je super dusná, s dychvyrážajúcim vokálom od Sia, ktorý dokonale zapadá do sexuálnych podtónov filmu. Dobre, možno to nie sú samy o sebe podtóny, ale vlastne ústredný bod filmu a vôbec neexistuje jemnosť, ale čokoľvek. Jedná sa o to, že sme momentálne posedlí soundtrackom k filmu „Fifty Shade of Grey“. & Apos Ak nemáte plány na Valentína a apoštola a film je vypredaný v každom divadle v okruhu dvanástich míľ alebo akokoľvek ďaleko ste ochotní vycestovať, aby ste videli môžete sa aspoň stretnúť na YouTube a vytvoriť si zoznam skladieb s týmito skladbami. Bude to skoro to isté.

& aposSolená rana & apos príde niekoľko dní potom The Weeknd vydal a vysoko NSFW video za jeho príspevok & aposZískal to & apos rovnako ako Ellie Goulding & aposs blázon romantické video pre & aposLove Me Like You Do. & aposVypočujte si Sia & aposs & aposSolted Wound & apos vyššie a dajte nám vedieť, čo si myslíte!